Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Kurs Otwierania Czakr - 28-29 stycznia 2012 w Lubartowie

Kurs Otwierania Czakr - 28-29 stycznia 2012 w Lubartowie (koło Lublina). 

Chcę zaprosić Państwa na Kurs Otwierania Czakr, który stanowi propozycję dla wszystkich zainteresowanych wkroczeniem na ścieżkę odkrywania swojego wewnętrznego potencjału racjonalnymi metodami. Kurs poprowadzi dyplomowany naturoterapeuta-psychotronik Paweł Karwat, który specjalizuje się w psychologii psychotronicznej oraz czakroterapii. W trakcie zajęć kursanci zapoznają się ze sposobem wizualizacji czakr we własnym ciele oraz otwierania ich przy udziale energii życiowej. 

Praca z czakrami jest drogą nie tylko do głębszego samopoznania, ale i samouzdrawiania. To drugie jednakże wymaga dobrej znajomości swojego ciała energetycznego, otwartej świadomości i umiejętności chronienia się w błogostanie, jaki istnieje w nas naturalnie i jaki odkrywamy w medytacji. 

Zajęcia będą składać się z części teoretycznej i praktycznej. Przede wszystkim niezbędne jest opanowanie skutecznej i stabilnej pozycji medytacyjnej. Następnie oczyszczanie kanałów energetycznych, które umożliwiają ogólne zharmonizowanie czakr i świadomości. Medytacja wymaga spełniania odpowiednich zasad, inaczej prowadzi do zaburzeń i schorzeń. Opieka dyplomowanego nautroterapeuty zapewni kursantom bezpieczne próby wkraczania w świadomość wewnętrzną, która sama przez się otworzy ich umysły i ukoi nerwy. 

Jakie korzyści przyniesie Ci kurs? 

- Poznasz sposoby wchodzenia w stan medytacji bez negatywnych skutków ubocznych

- Nauczysz się techniki wizualizacji czakr i przyciągania do nich energii życiowej

-  Zdobędziesz narzędzie indywidualnego rozwoju i redukcji stresu

- Otworzysz sobie drogę do większej mocy i wiedzy, które odnoszą się zarówno do filozoficznych problemów życia, jak i śmierci czy reinkarnacji

- W sposób racjonalny (rzeczowy) ustosunkujesz się do zdolności paranormalnych

- Zyskasz narzędzie samouzdrawiania na poziomie fizycznym, energetycznym i umysłowym.


Rozwój zdolności paranormalnych nie jest celem tego kursu, ale skutkiem ubocznym pracy z czakrami. Dlatego nie koncentrujemy się szczególnie na telepatii czy jasnowidzeniu, które przychodzą same w odpowiednim momencie, wraz z rozwojem czakralnym. 

 

Dzięki wiedzy o czakrach staniesz się niezależny pod względem swoich zdolności i przybliżysz się do realności Twojej prawdziwej istoty. Otwieranie czakr jest bowiem przede wszystkim otwieraniem się na samego siebie, na tkwiące w nas pozytywne właściwości. 

Jest rzecz, którą koniecznie musisz zrobić wybierając się na ten kurs: pozostawić w domu wiarę. Przyjedź bez przesądów, bez niepotrzebnych afirmacji i doświadczaj: zobacz, odczuj i poznaj swoje czakry! 

Jeżeli Ci się to uda, będzie to tylko Twoją zasługą oraz wiedzy, która działa i którą poznasz na kursie. 

Celem kursu jest umocnić w uczestnikach umiejętność otwierania czakr, by wspomóc ich codzienną z nimi praktykę, aby wizualizowali swoje czakry zawsze, kiedy tego zechcą i aby dysponowali racjonalnymi podstawami dla rozwoju w innych dziedzinach. 

Wiedza, którą Państwu przekazuję jest tą samą wiedzą, która przez wieki przechowywana była w indyjskich aśramach i tybetańskich klasztorach buddyjskich. Jej zasady dostępne są dla każdego zainteresowanego a naturoterapeuci wykorzystują ten dorobek ludzi Orientu w celach medycznych. 

Kurs Otwierania Czakr ma umożliwić odkrycie siebie na nowo i usunięcie przeszkód na drodze do swobody bycia. Zdolności paranormalne są tylko pewnym tłem tego kursu, jako że stanowią one jeden z warunków przejęcia władzy nad sobą i poprawy jakości naszego życia. Jak dotąd w trakcie Kursu Otwierania Czakr również i ich nie zabrakło. 

PROGRAM KURSU:

        Pozycja medytacyjna

        Siedem mudr - kluczy do siedmiu czakr

        Wprowadzanie energii do czakry poprzez wizualizację i oddech

        Harmonizowanie energii poprzez czakrę koronną i białe światło

        Samouzdrawiająca wizualizacja 

 

Prowadzenie: Paweł Karwat, dyplomowany naturoterapeuta-psychotronik 

Czas trwania: weekend 

Koszt: 300,00

Dla Klientów CzaryMary.pl przewidziany jest rabat 20%,

czyli zniżka ceny kursu o 60 zł.

Wystarczy, że zgłosisz swój udział podając nazwę naszego sklepu :)

 

Kontakt: tel. 517-872-357 pawelkarwat@onet.pl
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2