Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Wiedza starożytnych Egipcjan jest również dostępna dla Ciebie!

CzaryMary.pl
 
W dzisiejszej wiadomości zapraszamy Cię na duchową i fizyczną podróż do Egiptu. To już ósma medytacyjna wyprawa dla polskich uczestników, teraz organizowana w marcu przyszłego roku.

 
Zapraszamy na warsztat:

MERKABA wg Drunvalo Melchizedeka

 
medytacje w Piramidzie CHEOPSA i przy SFINKSIE
zwiedzanie Kairu oraz Luksoru

 
 23 - 30 marca 2012 w Egipcie
 
 
Tom de Winter Warsztat Merkaba (Kwiat Życia) prowadzi Tom de Winter z Holandii, który regularnie odwiedza Polskę od wielu lat. Oprócz udziału w warsztacie zaplanowane zostały wycieczki do Kairu, Gizy - prywatne dwugodzinne zwiedzanie i medytacje w Wielkiej Piramidzie CHEOPSA i bezpośrednio przy SFINKSIE, do Luksoru oraz do uzdrowiciela Adela El Atara.

Czym jest Merkaba? Merkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niewiarygodne możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i innych. Medytacja Merkaba to 17 oddechów, połączonych z odpowiednimi mudrami i komendami dotyczącymi prędkości i kierunków rotacji pola, wszystkie te dane pochodzą ze starożytnej tradycji Atlantów, a pośrednio Egipcjan. Podstawowym warunkiem doświadczania pozytywnego wpływu pola Merkaba na wszystkie aspekty naszego życia jest wypełnienie jego czystą, bezwarunkową miłością. Czym jest dokładnie Merkaba oraz metodę aktywacji tego pola Drunvalo Melchizedek opisał w swoich książkach:
 
 
 
 
Autor prezentuje w niej, za pomocą słów i rysunków, pierwszą część swoich warsztatów zatytułowanych Kwiat Życia. Objaśnia w nich tajemnice początków naszego istnienia, tłumaczy, dlaczego świat wygląda tak, a nie inaczej, jakie subtelne energie pozwalają naszej świadomości rozkwitnąć...
 
Nasza Cena: 56.32 zł

 
 
 
Tom drugi jeszcze głębiej bada znaczenie świętego wzorca Kwiatu Życia. Po raz pierwszy Autor udziela nam również drukiem instrukcji medytacji Mer-Ka-Ba. Krok po kroku poznajemy tę technikę, służącą odtworzeniu pola energetycznego ewoluującej istoty ludzkiej...


Nasza Cena: 56.32 zł

 
 
 
 
 
Dawniej wszystko, co istnieje we wszechświecie znało Kwiat Życia jako wzór stworzenia. Później utraciliśmy wysoki stan świadomości i upadliśmy w ciemności, zapominając o tym, kim byliśmy. Sekret Kwiatu Życia przetrwał jednak tysiące lat wyryty na ścianach starożytnych budowli na całym świecie...
 
Nasza Cena: 101.65 zł

 
 
 
Wizerunek Kwiatu Życia występuje nie tylko w Egipcie, ale na całym świecie. Jest czystością kształtu i proporcji. Nazywa się go kwiatem nie tylko ze względu na jego wygląd, ale że reprezentuje cykl wegetacji. W środku Kwiatu Życia znajduje się siedem...
 
Nasza Cena: 14.00 zł

 
 
 
Warsztat MERKABA obejmuje m.in. naukę medytacji aktywującej pole Merkaba, świętą geometrię ciała świetlistego, siłę intencji, starożytne praktyki oddechowe, uzdrawianie wewnętrznego dziecka.

Podczas ostatniego wyjazdu do Egiptu, na warsztacie Misja Życiowa 17-27.11.11. jedna z uczestniczek zmierzyła wahadłem poziom energii w miejscach mocy. Wartość 6500 jednostek w skali Bovisa jest uznawana za wartość „neutralną” i jest uznawana za wartość promieniowania ciała dorosłego, zdrowego człowieka. Wartości promieniowania poniżej 6500 są uznawane za szkodliwe dla organizmów żywych, natomiast wartości powyżej 6500 wskazują na promieniowania działające korzystnie. Wyniki z pomiarów miejsc mocy, w których przebywali uczestnicy wyprawy, okazały się niesamowicie wysokie.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami pomiarów, jak również z relacjami z poprzednich wyjazdów do Egiptu oraz do obejrzenia nagrań z Medytacji w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz w świątyni Karnak:

MERKABA w Egipcie

 
Zapraszamy serdecznie,
Renata Nikonowicz i ekipa sklepu CzaryMary.pl
 
 
 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2