Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Pragniesz dziecka? Przeczytaj koniecznie. Odbierz prezent!

CzaryMary.pl
 
Narodziny dziecka to ogromne wydarzenie dla rodziców i całej rodziny. Dowiedz się, jak uczynić to doświadczenie w pełni duchowym przeżyciem i  jak przygotować się na powitanie maleństwa. W dzisiejszej wiadomości znajdziesz także Mikołajkowy Upominek: kod rabatowy na zakupy w naszym sklepie.


Na podstawie obserwacji ponad dwóch tysięcy porodów domowych Ina May Gaskin napisała książkę Duchowe położnictwo, w której prezentuje szczegółowe studium procesu narodzin jako aktu w pełni zgodnego z Naturą. Książka jest źródłem bezcennych, praktycznych wskazówek dla kobiet oczekujących dziecka, jak również dla położnych i lekarzy.

Ten bogato ilustrowany zdjęciami przewodnik pomaga odnaleźć kobiecie jej pierwotną siłę i uczynić okres ciąży i porodu głębokim, transformującym przeżyciem.

Pokazuje nie tylko sposób, w jaki kobieta może aktywnie uczestniczyć w porodzie – czyniąc go tym samym łatwiejszym i bardziej bezpiecznym, lecz również sposób, w jaki przyszli rodzice mogą doświadczyć duchowej natury procesu narodzin.
Duchowe położnictwo
Ogromną inspiracją są zamieszczone w książce liczne opowieści o narodzinach – osobiste relacje osób, które opowiadają o swoich doświadczeniach, zarówno kobiet, jak i towarzyszących im mężczyzn. Autorka podkreśla, że to właśnie przygotowanie przyszłej matki, świadome oczekiwanie oraz aktywny udział jej samej i wsparcie ze strony najbliższych tworzą środowisko, do którego przybywa nowy człowiek.

Jak rozumieć tytuł książki Duchowe położnictwo? Według Iny May Gaskin duchowość to przede wszystkim szacunek dla sił natury, to duchowa energia, to przekonanie, że nie należy zaburzać tego, co naturalne, tylko wspierać prostymi metodami. Duchowość położnictwa to przywrócenie porodu - rodzinnego wydarzenia - rodzinie.

Porody domowe w Polsce są wydarzeniem bardzo rzadkim, ale niektórym osobom odpowiada ten sposób rodzenia, ze wzgledu na możliwość przeżywania unikalnego doświadczenia jakim jest poród w przyjaznym otoczeniu. Nowe standardy wprowadzone w kwietniu 2011 roku pozwalają rodzącym decydować o przebiegu porodu.

Po lekturze książki Duchowe położnictwo sam stwierdzisz, że czas narodzin może być przeżyciem, które wszyscy w nim uczestniczący chcą zachować w pamięci, i że wpłynie pozytywnie na ich całe życie.


Czy zdajesz sobie sprawę, że już przed narodzinami dziecko jest w szczególny sposób połączone ze swoimi rodzicami? Czy wiesz, że komunikacja z duszą dziecka może nastąpić jeszcze przed jego poczęciem i narodzinami? Walter Makichen – jasnowidz i medium – w swojej książce Dziecięce dusze pisze właśnie o więzi, jaka łączy rodzica i dziecko jeszcze przed jego narodzinami oraz o duchowej podróży, w której udział biorą umysł, ciało i duch.
Dziecięce dusze
Dziecięce dusze to książka przeznaczona przede wszystkim dla osób, które pragną mieć dziecko.  Stanowi ona zbiór odpowiedzi na pytania, które od zawsze nurtują rodziców. Zawarte w książce wskazówki pomogą stworzyć przyjazne, pełne troski i miłości otoczenie dla przyszłego maleństwa.

Pragniesz mieć dziecko,
ale masz trudności z zajściem w ciążę?


Wahasz się i nie wiesz, czy adopcja jest dla Ciebie?

Jesteś ciekaw,
jak przywołać do siebie dziecięcą duszę?
Z książki Dziecięce dusze dowiesz się między innymi:

• w jaki sposób należy tworzyć energię niezbędną dla dziecięcych dusz;
• co łączy przeszłe życia i czakry z twoim nienarodzonym dzieckiem;
• czym jest umowa poczęcia;
dlaczego zdarzają się poronienia i jakie jest ich znaczenie;
• co łączy dziecięce dusze z aniołami stróżami;
• jaki związek ma adopcja z reinkarnacją;
• w jaki sposób przygotować się na poczęcie, a później – na poród;
w jaki sposób przywołać do siebie dziecięcą duszę;
• których technik medytacyjnych i wizualizacyjnych użyć, by zachęcić do siebie przyszłą pociechę.

Książka została wzbogacona o inspirujące przykłady par, które obecnie są szczęśliwymi rodzicami cudownych maleństw, a także o ćwiczenia oddechowe oraz uzdrawiające medytacje.


Dzięki Dziecięcym duszom staniesz się takim rodzicem,
jakim zawsze pragnąłeś zostać!

Mikołajki Dziś Święto Mikołaja, okazja do obdarowywania się podarunkami!

Z okazji Mikołajek przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy:
 
MIKOŁAJKI2011

Kod rabatowy jest aktywny do 12.12.2011r. (poniedziałek) do godz. 23:59.
Wpisanie mikołajkowego kodu rabatowego podczas wybierania sposobu płatności (Krok: 2 z 3 ) przy składaniu zamówienia i aktywowanie go poleceniem
Aktywuj bon

pomniejszy cenę Twoich zakupów o 5% ich wartości.
 
Zapraszamy do naszego CzaroMarowego działu Pomysły na prezenty, w którym znajdziesz pozycje odpowiednie na gwiazdkowe prezenty! Mam nadzieję, że nasze podpowiedzi pomogą w odszukaniu tych najbardziej wyjątkowych prezentów dla drogich Ci osób!
 
Magiczne prezentyAby świąteczne zakupy sprawiały jeszcze więcej przyjemności,
  odbiór Twojego zamówienia przez Paczkomaty to tylko 6,99 zł!

 
Paczkomaty
 
Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania  paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Osoba robiąca zakupy przez Internet po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu InPost otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu InPost numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy, zaś sama usługa jest najtańszym sposobem wysyłki zamówienia w naszym sklepie. Zapraszamy do wygodnego odbioru przesyłek przez paczkomaty!

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2