Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Dzień Darmowej Dostawy w CzaryMary.pl już 30 listopada

 
Już w najbliższą środę, 30 listopada 2011, zapraszamy na Dzień Darmowej Dostawy. Sklep CzaryMary.pl po raz drugi ma przyjemność uczestniczyć w tej akcji.
 
 
W Dniu Darmowej Dostawy niezależnie od wartości zamówienia, sposobu płatności czy metody wysyłki, za koszty dostawy przesyłki na terenie Polski w naszym sklepie zapłacisz 0zł.

Złożone 30 listopada zamówienia wysyłamy ZA DARMO! 
Zamówienia złożone między godziną 00:01 a 23:59 w środę 30.11.2011
nie będą miały doliczonej opłaty za przesyłkę.


Na 30 listopada przygotowaliśmy również dodatkowe gratisy i rabaty!

Podczas składania zamówienia możesz wybierać i korzystać z dodatkowych rabatów na ponad 50 produktów. Przygotowaliśmy też niespodzianki! Spodziewaj się sympatycznego gratisu - żabki przyciągającej bogactwo, która wskoczy do Twojego zamówienia, kiedy jego wartość osiągnie 50 zł. Dodatkowo gdy wartość zamówienia wyniesie 120 zł, otrzymasz także książkę Nauka jak zostać bogatym przedstawiającą prawa, których stosowanie może sprawić, że KAŻDY może w krótkim czasie stać się BOGATY. Jeśli zaś skorzystasz z szybkich płatności lub przedpłaty wartości zamówienia na konto, otrzymasz 10 zł na kolejne zakupy w naszym sklepie, które przekroczą 100 zł.

Dzień Darmowej Dostawy jest wspaniałą okazją do zaplanowania
i zakupu Gwiazdkowych prezentów!

Zamawiając 30 listopada, nie płacisz za koszt dostawy zamówienia i masz pewność, że zamówienie dotrze do Ciebie na czas. Jeśli szukasz pomysłów na magiczne prezenty, pomożemy Ci w ich wyborze!
 
MAGICZNE PREZENTY


Dziś Andrzejki! Cały wieczór na wróżby i magię! Przykładowe sposoby wróżenia na dzisiejszy wieczór znajdziesz na naszej andrzejkowej stronie. Tutaj proponuję wróżbę, do której nie potrzeba specjalnych akcesoriów do wróżenia.
Polega ona na wróżeniu z banknotu (chrimomancja to wróżenie z pieniędzy właśnie). Poproś pytającą o wróżbę osobę, aby podała Ci jeden dowolny banknot ze swojego portfela. Weź go do ręki i sprawdź numer seryjny banknotu.  Niech osoba zada takie pytanie, na które można udzielić odpowiedzi TAK lub NIE. Prosty sposób udzielania odpowiedzi polega na tym, że sprawdza się ostatnią liczbę z numeru seryjnego banknotu (liter nie bierzemy pod uwagę).
Zasada jest następująca: liczby parzyste są dobre dla kobiet, nieparzyste - dla mężczyzn. Dla kobiety więc parzysta liczba zapowiada powodzenie, zaś nieparzysta oznacza kłopoty, dla mężczyzny odwrotnie. Trudniejszy sposób udzielania odpowiedzi polega na tym, że trzeba policzyć sumę wszystkich cyfr numeru seryjnego banknotu, czy jest parzysta czy nieparzysta. I mamy odpowiedź. Proste, prawda? Oczywiście, jeśli osoba, której wróżymy nie chce nam go sprezentować, na koniec zwracamy pożyczony banknot...

 
Życzymy samych pomyślnych wróżb!


facebookDołącz do nas na naszym profilu na Facebooku!
Znajdziesz tu ciekawe dyskusje, informacje o nowościach, aktualne akcje promocyjne i wiele innych.
Zapraszamy, abyś nas polubił!


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2