Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Tematy artykułów

Zdrowie i uroda
Kategorie
Nowości
Kontakt
INFOLINIA
801 011 078
+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 8-18
Bezpieczne zakupy

Czas na wróżby i zabawę! Poznaj swą przyszłość w andrzejkowy wie

Zbliżają się Andrzejki, a więc czas wróżb odprawianych w nocy z 29 na 30 listopada, które według tradycji pomagały niezamężnym dziewczętom w poznaniu ich matrymonialnej przyszłości. W dzisiejszej wiadomości zachęcam gorąco do pamiętania o tym magicznym wieczorze, który zawsze jest wspaniałą okazją do magii, wróżb i wspólnej zabawy.

Najpierw zapraszam jednak do częstego odwiedzania naszego działu z Pomysłami na prezent, w którym pojawiać się będą najlepsze według nas propozycje Gwiazdkowych podarunków. Część z nich to unikatowe pozycje, jak Tybetański amulet GHAU z lapis lazuli, turkusem i czerwonym koralem, a inne to najpopularniejsze produkty, polecane w licznych recenzjach przez wielu z Was, naszych Klientów.

 

Święty Andrzej wróży szczęście i szybkie zamęście.

Podstawą udanego wieczoru andrzejkowego są przede wszystkim wróżby: wróżymy, aby poznać swoją przyszłość. Warto jednak opierać się nie tylko na jednej przepowiedni, ale skorzystać z kilku sposobów wróżenia. Mamy do tego przecież cały wieczór! W tradycji andrzejkowej znajduje się wiele wróżb, które mogą przepowiedzieć przyszłość. Dodatkowo można sięgnąć po karty klasyczne czy talię Tarota i spróbować dokonać samodzielnej interpretacji rozkładów. To nie takie trudne, jak się wydaje, zwłaszcza z odpowiednimi taliami przygotowanymi specjalnie dla osób początkujących. Kochankowie

Zadbaj o atmosferę, w której odbywać się będą andrzejkowe wróżby. Niech wszyscy poczują magię tego wieczoru! Zapalone świece, zapach kadzidła... Spraw, aby ten wieczór stał się niezwykły.

Oczywiście, nie ma Andrzejek bez lania wosku! Keromancja to nazwa sposobu wróżenia polegająca na laniu naturalnego wosku pszczelego (z greckiego "keros") roztopionego w mosiężnym tyglu. Ta wróżba jest chyba najmocniej zakorzeniona w tradycji Andrzejek. Do jej przygotowania potrzebujemy kilku świec lub naturalnego wosku, garnka do ich roztopienia, miski z wodą i jak największego klucza.

świeca W garnku roztapiamy wosk lub wykonaną z niego świecę i rozgrzany wosk przelewamy przez dziurkę od klucza do miski z wodą. Klucz jest symbolem otwierania drzwi do spraw tajemnych, ale jeśli nie posiadamy klucza z odpowiednio szerokim oczkiem, lejmy wosk  bezpośrednio do zimnej wody. Powstałą zastygłą formę z wosku oświetlamy, najlepiej przy pomocy dużej świeczki lub latarki, rzucając jej cień na białą ścianę lub specjalnie do tego celu rozwieszone białe prześcieradło. Cień może przybrać naprawdę ciekawe kształty, których interpretacja zależy od wyobraźni, skojarzeń i poczucia humoru zebranych…

Po przykładową analizę cieni rzucanych przez wosk, jak również propozycje na inne wróżby, które uatrakcyjnią ten magiczny wieczór, zapraszam na andrzejkową stronę. Życzymy spełnienia wszystkich pomyślnych wróżb!

O Andrzejkach, wieczorze wróżb miłosnych

 Magiczna strona Świat

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu ważne przez 7 dni
Kod otrzymasz tylko przy zapisie przez to okno.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!

W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!