Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Terminy realizacji zamówień świątecznych

Wielkimi krokami zbliżają się do nas Święta Bożego Narodzenia. Jeśli chciałbyś uniknąć nerwowego wyczekiwania na przesyłkę z zamówionym prezentem, nie czekaj na ostatnią chwilę! Sprawdź, do kiedy możesz składać zamówienia, aby przesyłka dotarła do Ciebie przed świętami.

Abyśmy zdążyli wysłać do Ciebie świąteczne zamówienie, a kurier lub poczta na czas dostarczyć je do Twoich rąk, najpóźniej zamówienie złóż:

 - do 10.12. produkty, które na stronie mają  opis „Zwykle wysyłamy w ciągu 5-7 dni roboczych”. Są to m.in. kadzidełka tybetańskie, kosmetyki naturalne, olejki eteryczne, puzzle,  niektóre książki i poradniki motywacyjne.

- do 16.12. produkty, które „Zwykle wysyłamy w ciągu 2-4 dni roboczych”;

- do 20.12. produkty,  które „Zwykle wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych”. Są to zwykle pozycje, które mamy w swoim magazynie lub takie, których dostawę otrzymujemy w ciągu 24 godzin.

 

Czas realizacji zamówienia

 Przypominamy, że:

Czas oczekiwania na przesyłkę = czas kompletowania przesyłki + czas jej dostawy

Na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej skompletowanie podany na stronie opisu produktu ("Zwykle wysyłamy w ciągu…") i czas potrzebny Poczcie Polskiej lub kurierowi UPS na jej dostarczenie.

Na przykład: towar z czasem realizacji "wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych":

Przy wyborze Poczty Polskiej i przesyłki priorytetowej możesz zamówić do 17.12. Przesyłka priorytetowa zwykle jest dostarczana w 1 - 3 dni robocze licząc od dnia jej wysłania.

Przy wyborze dostawy kurierem możesz zamówić do 20.12. Przesyłka kurierska zwykle jest dostarczana w 1 dzień roboczy licząc od dnia jej wysłania.

Każdy czas realizacji inny niż 1-2 dni robocze wydłuża termin doręczenia paczki i powoduje konieczność złożenia zamówienia odpowiednio wcześniej.

Zachęcamy do składania oddzielnych zamówień na towary o podobnym czasie realizacji, np. w jednej paczce towary, mające czas realizacji - od 1 do 2 dni czy do 4 dni, a w następnej paczce towary, na które czeka się trochę dłużej – od 5 do 7 dni.

Wiele produktów o zwykle dłuższym czasie realizacji (od 2 do 3 tygodni) staraliśmy się sprowadzić na Święta do naszego magazynu, np. wiele z pięknych talii kart Tarota, płyty z muzyką Hemi-Sync. Te pozycje mają na stronie produktu informację: „Zwykle wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych”.

 

Wybór płatności za zamówienie

Pamiętaj, że jeżeli dokonujesz wcześniejszej przedpłaty za zamówienie, znajdzie się ono w realizacji w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie sklepu:

 Czas oczekiwania na przesyłkę = czas księgowania wpłaty na koncie sklepu + czas kompletowania przesyłki + czas jej dostawy

Jeśli zależy Ci na czasie, zapłać za zamówienie kartą kredytową bądź poprzez banku wybierając szybką płatność online, tak abyśmy mogli od razu zająć się realizacją Twojego zamówienia.

W innym przypadku polecamy wybór przesyłki pobraniowej.

Pamiętaj o potwierdzeniu złożonego zamówienia (przez kliknięcie w link, który otrzymasz w mailu od nas). Bez potwierdzenia zamówienie nie znajdzie się w trakcie realizacji!

 

Łączenie zamówień

Jeżeli przy okazji świątecznych zakupów chcesz kupić także coś dla siebie i będzie to towar o dłuższym czasie realizacji, doradzamy złożenie osobnego zamówienia i nie dokładanie go do pilnych zamówień gwiazdkowych na towary dostępne szybciej. Podczas składania zamówienia jest możliwość dodania do niego Twojego komentarza - prosimy, dopisz w nim informację, jeśli zamówienie NIE JEST świątecznym prezentem, nasz Dział Obsługi Klienta Świątecznego nie będzie Cię wówczas nękał telefonami. :)

 

 Pakujemy prezenty!

Przypominamy również, że istnieje możliwość wysłania zakupów jako PREZENT, zapakowanego w papier ozdobny lub torebkę. Możemy wysłać go do obdarowanej osoby lub po prostu zaoszczędzić Twój czas na pakowanie prezentu!

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2