Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Magia runiczna lekarstwem na kryzys.


Nie da się ukryć, że kryzys dotknął niemal każdego i niewielu z nas może powiedzieć z ręką na sercu, że nie odczuł jego skutków. Koszty utrzymania  rosną, wzrastają ceny, a płace w najlepszym wypadku pozostają bez zmian lub coraz trudniej znaleźć pracę. Możemy panikować, modlić się o lepsze czasy lub aktywnie poprzez magię zadbać o nasz dostatek. W jaki sposób? Stosując magię runiczną!
 

Magia runiczna jest skuteczną metodą na zdobywanie naszych celów. Dzięki runom możesz osiągnąć każdy wybrany cel. Wiemy to dzięki wiedzy zdobytej z warsztatu nagranego na dwóch płytach DVD Magia runiczna.  
Magia runiczna
Film Magia runiczna w całości poświęcony jest PRAKTYCZNEMU zastosowaniu magii run w codziennym życiu. Otrzymujesz gotowe przepisy na zdobycie pieniędzy, znalezienie pracy, ochronę i rozwój swojej firmy, zwrot przedawnionego długu.

Nieocenione w czasach kryzysu!
Co więcej, sam nauczysz się tworzyć talizmany, których najbardziej potrzebujesz: na znalezienie odpowiedniej pracy, przyciąganie pieniędzy, wspomożenie firmy czy odzyskanie pożyczonych pieniędzy. Poznasz skrypty na umocnienie współpracy, wspomagające związki i kontakty z innymi osobami, a także dobre zdrowie, bo przecież lepiej jest zapobiegać niż leczyć.

Nauczysz się tworzyć osobiste talizmany runiczne na podstawie imienia oraz poznasz tajemne symbole, które wzmacniają moc amuletów. Odkryjesz również sekrety łączenia run, które pozwolą Ci szybciej osiągać to, czego pragniesz.

Po przyswojeniu wiedzy z filmu Magia runiczna otrzymasz potężne narzędzie i poznasz sposoby, jak z niego korzystać w celu polepszenia dosłownie każdej dziedziny swojego życia! Dodatkowo uzyskanie zaawansowanej wiedzy ezoterycznej wprost od nauczyciela nie wymaga wyjazdu na kilkudniowe warsztaty, może odbyć się w Twoim domu, o dowolnie wybranej przez Ciebie porze. Czy nie uważasz, że to dobry pomysł?

Jeżeli chciałbyś wspomóc się energią amuletów i biżuterii ezoterycznej, sprawdź nasze propozycje! Pierścienie i amulety runiczne z naszej oferty w chwili obecnej otrzymały 15% rabatu, abyś mógł wybrać z niej amulety jak najbardziej dobrane do Twoich potrzeb:


 
 
 
Osobisty Talizman Runiczny


Uwaga: jeśli chciałbyś przeznaczyć Osobisty Talizman Runiczny na prezent na Boże Narodzenie, zamów go najlepiej jak najwcześniej, aby i nasz runolog miał czas na jego wykonanie. Najpóźniejszym terminem, w którym możemy...

Nasza Cena: 103.00 zł
Oszczędzasz: 18.20 zł (15%)
cena detaliczna: 121.20 zł

 
 
Pierścień obfitości "fehu" nr. 25-26

Pomoże Ci przyciągnąć bogactwo materialne i duchowe. Wspiera każde nowe działanie, np.: nową pracę, powstającą firmę, nowy związek itp. Ochroni Cię przed szkodliwymi wpływami, które chcą ograniczyć Twoje działanie (konkurencja).

Nasza Cena: 82.88 zł
Oszczędzasz: 14.62 zł (15%)
cena detaliczna: 97.50 zł

 
 
 
 
Pentagram runiczny - pozłacany

Pentagram wpisany w koło zawierające 24 znaki runiczne promieniuje dwoma kolorami: złotym i fioletowym. Dzięki temu stanowi jeszcze potężniejszą niż zwykły pentagram ochronę na płaszczyźnie mentalnej (duchowej) i emocjonalnej. Jest barierą nie do...

Nasza Cena: 100.30 zł
Oszczędzasz: 17.7 zł (15%)
cena detaliczna: 118.00 zł

 
 
Talizman FEHU, srebro

Pomoże Ci przyciągnąć bogactwo materialne i duchowe. Wspiera każde nowe działanie, np.: nową pracę, powstającą firmę, nowy związek itp. Ochroni Cię przed szkodliwymi wpływami, które chcą ograniczyć Twoje działanie (konkurencja). Polecamy ten...

Nasza Cena: 63.75 zł
Oszczędzasz: 11.25 zł (15%)
cena detaliczna: 75.00 zł

 
 
 
 
Kamień powodzenia w biznesie

Gdzie chciałbyś teraz być? Czy marzysz o wypoczynku w ciepłych promieniach słońca na wyspach Bora Bora? A może wolisz zanurzyć się w barwach krajów Dalekiego Wschodu poznając ludzi, ich kulturę i różne zakątki Ziemi? A może chciałbyś...

Nasza Cena: 15.73 zł
Oszczędzasz: 2.77 zł (15%)
cena detaliczna: 18.50 zł

 
 
Talizman Obfitości Fehu, srebro

Czy jesteś jedną z tych osób, które mają problemy finansowe? Zastanawiasz się dlaczego tak się dzieje? Być może nadal kierujesz się starymi kodami i ograniczeniami z przeszłości? Czy jesteś gotowy/gotowa na zmiany? Jeśli tak, to możesz...

Nasza Cena: 76.50 zł
Oszczędzasz: 13.5 zł (15%)
cena detaliczna: 90.00 zł


ZOBACZ NASZE RUNICZNE AMULETY I TALIZMANY

Jeżeli szukasz dodatkowej wiedzy, która odpowiada informacjom z warsztatu szkoleniowego Magia runiczna, znajdziesz ją w książkach:

jAK STOSOWAĆ RUNY NA CO DZIEŃ Misterium run Świat run mAGIA I MANTYKA RUN

Dzięki magii run żaden kryzys nie będzie Ci groźny,
bo poradzisz sobie z każdym problemem!

 


 
facebookDołącz do nas na naszym profilu na Facebooku!
Znajdziesz tu ciekawe dyskusje, informacje o nowościach, aktualne akcje promocyjne i wiele innych.
Zapraszamy, abyś nas polubił!

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!