Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Poznaj miejsce między Niebem a Ziemią, w którym magia nie przest


Czy doświadczyłeś kiedyś kontaktu z kimś, kto odszedł na tamtą stronę? Czy sądzisz, że to w ogóle możliwe?

Wyobraź sobie, że nagle znajdujesz się w miejscu, które choć z pozoru niczym nie różni się od wielu innych miejsc, ma pewną wyjątkowa cechę:  zacierają się w nim granice oddzielające fizyczny wymiar od świata duchowego. Widzisz ludzi, którzy choć wyglądają tak samo realnie jak Ty, nie należą do naszego świata. Wśród nich pojawia się ktoś Tobie bliski, kogo nie spodziewałeś się już nigdy zobaczyć, ponieważ zmarł… Co będzie miał Ci do przekazania? Czy wciąż Cię pamięta, kocha, jest blisko Ciebie? A może pozostało jeszcze coś, czego oboje musicie się nauczyć?

 

Między niebem a ziemią” Jamesa Twymana to bardzo osobista i pokrzepiająca opowieść o śmierci, tęsknocie i miłości, która trwa bez względu na wszystko. Opowiada o spotkaniu, które nie było snem, było raczej cudem, który odmienia dalsze życie.

Między Niebem a Ziemią James i Lynda pomimo wielkiej miłości jaka ich połączyła, bardzo krótko byli małżeństwem – już dwa lata po ślubie rozstali się, a później przez dekady nie byli w stanie poskładać rozbitego związku. Błędy młodości, ambicje, plany i nieuleczone urazy dzieliły ich niczym niewidzialny mur. Niemniej nadal pozostawali w bliskiej przyjaźni, a głęboko w ich sercach tliło się uczucie. Kiedy wydawało się, że po dwudziestu latach, moment powrotu ma szansę wreszcie nastąpić, a bariery znikły, stało się coś, co w jednej chwili przekreśliło wszelkie nadzieje.

Pewnego listopadowego wieczoru, Lynda została zamordowana. Jamesowi pozostały: wielka pustka, gniew, nieutulony żal oraz tęsknota za ukochaną kobietą, którą utracił po raz drugi. Tym razem bezpowrotnie.

Trzy i pół roku później, pod wpływem nawiedzających go dziwnych snów, James postanowił odbyć pewną podróż. Miejscem przeznaczenia była droga stanowa numer 144. Nie wiedział wówczas, że mieszkańcy pobliskiego miasteczka Lakeview ze względu na głębokie urwiska, wokół których wije się ta niebezpieczna trasa, zwą ją Aleją Samobójców, a według Indian droga ta prowadzi przez tereny, na których zaciera się granica między światem ludzi i światem duchów… Nie przypuszczał, że doświadczy tam najbardziej metafizycznego spotkania, jednego z tych jakie przydarzają się wyłącznie bohaterom filmów.

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy można skontaktować się z bliskimi osobami, które zmarły, nie musisz mieć już wątpliwości. Jeśli myślałeś, że niebo i ziemia nie są ze sobą związane, ta książka ukaże ci świat, o jakim nie śniłeś... świat, w którym miłość trwa wiecznie, a życie nigdy nie przemija.


Ukochanej żonie Lyndzie James Twyman dedykował również swoją książkę „Sekret kodu Mojżesza”. Opisał w niej odtajniony Kod Mojżesza jako najpotężniejsze w dziejach świata narzędzie uobecniania. James Twyman wyjaśnia w książce, jak posługiwać się Kodem, by zmienić swoje życie i przyciągnąć wszystko, czego kiedykolwiek pragnąłeś – bogactwo, idealny związek, dom itp. Ale im bardziej będziesz doświadczać mocy Kodu Mojżesza, w tym większym stopniu będziesz uświadamiać sobie, że jego celem jest coś znacznie większego: krzewienie pokoju i tworzenie świata opartego na współczuciu i miłości. Sekret Kodu Mojżesza

W części pierwszej książki „Sekret Kodu Mojżesza” została omówiona historia Mojżesza i duchowe podstawy Kodu. W drugiej części rozpoczyna się prawdziwa podróż. Podróż, która zmieni Twoje życie.

Teraz do książki „Sekret Kodu Mojżesza” dołączony jest również film DVD pod tym samym tytułem. Dodatkowo obie pozycje: książkę z filmem DVD oraz sam film DVD „Sekret Kodu Mojżesza” mamy w chwili obecnej w bardzo atrakcyjnej cenie, lecz tylko do wyczerpania naszych magazynowych zapasów.


ZOBACZ „SEKRET KODU MOJŻESZA”
I KSIĄŻKĘ „MIĘDZY NIEBEM A ZIEMIĄ” w NASZEJ OFERCIEfacebookDołącz do nas na naszym profilu na Facebooku!
Znajdziesz tu ciekawe dyskusje, informacje o nowościach, aktualne akcje promocyjne i wiele innych.


Zapraszamy, abyś nas polubił!

Z pozdrowieniami,
Kinga Cichocka i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2