Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zapraszamy 28.X. (piątek do ośrodka "Na Gdańskiej" w Łodzi

 Zapraszamy na

promocję książki "Imperial Yang Tai Chi" oraz spotkanie autorskie z Cezarym Kwiatkowskim, połączone z wykładem Romana Fierfasa "Holizm w Sztuce, Terapii i Życiu" w łódzkim ośrodku "Na Gdańskiej" w najbliższy piątek!

Zapraszamy serdecznie na spotkanie

w najbliższy piątek z autorem książki "Imperial Yang Tai Chi"

- Cezarym Kwiatkowskim,

autorem, tłumaczem z chińskiego, instruktorem Tai Chi,

28.X o godz. 18.30 - 19.30

do ośrodka „Na Gdańskiej”, ul Gdańska 81, Łódź

Cezary Kwiatkowski, jest jedynym w Europie „nie-chińczykiem”, który ma uprawnienia do nauczania Imperial Yang Tai Chi. Jest Uczniem mistrza Richarda Wong, spadkobiercy stylu Imperial Yang. Jest autorem m. in. bestsellera "Jak zostać człowiekiem sukcesu"· i 3 innych książek. Przez 20 lat prowadził zajęcia twórczego rozwoju, był prezesem i założycielem klubu miłośników kultury dalekiego wschodu (założony w 1979), który zapoczątkował zainteresowanie kulturą Orientu w Łodzi, w latach 1979/80 zaczął ćwiczyć Tai Chi, w 1986/87 studiował w Chinach i ćwiczył pod okiem mistrza Zhou Yi. W 1991 został uczniem koreańskiego mistrza zen Yong Sasnim'a.· Od tego czasu ma imie duchowe Hui Ming (he miong).

Roman Fierfas: HOLIZM W SZTUCE, TERAPII I ŻYCIU - wprowadzenie w tematykę holistycznego zdrowia i filozofii życia przed kursem Uzdrawiającego Tao, 29.X o 10:00 w tym samym miejscu.

Roman Fierfas - członek pierwszego powojennego Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego i Międzynarodowego Klubu Liderów. Astrologia oraz psychologia zorientowana na proces są dla niego sposobami poznawania drugiego człowieka i podstawami dla pomocy terapeutycznej. Na bazie chińskiej medycyny praktykuje różne formy uzdrawiania (bioenergia, masaż narządów wewnętrznych Chi Nei Tsang). Energię do pracy daje mu medytacja, zdrowe żywienie, taoistyczne praktyki, joga i Qigong. Wegetariańską dietę wybrał razem z rozpoczęciem praktyki jogi, którą w różnych formach praktykuje od 1993, równocześnie zetknął się z astrologią wraz z polskim wydaniem kursu Alexandra von Pronay. Poznanie praktyk taoistycznych Healing Tao w 1994 zawdzięcza Rosmarie Weibel. W 2001 obronił dyplom z astrologii w warszawskim Collegium Psychotronicznym. Po 5 latach ukończył roczny kurs psychologii zorientowanej na proces. Dalsze studia nad psychologią, pedagogiką i socjologią rozwija w warszawskim Pedagogium, ze specjalizacją w terapii przez sztukę.

Spotkanie odbędzie sie w herbaciarni "Na Gdańskiej", ul Gdańska 81 - ilość miejsc ograniczona.

ps. Wykład "Holizm w Sztuce, Terapii i Życiu" miał się odbyć w Łódzkim Domu Kultury. Zmiany powstały z powodu nagłego wprowadzenia (2 dni temu) zmian w programie ŁDK - dzięki nim powstała kooperacja...i bardzo dobrze.

Prosimy o puszczenie informacji dalej do wszystkich zainteresowanych!

Dziękujemy i serdecznie zapraszamy!

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2