Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Premiera, na którą wielu magów czeka od dawna.


Jeżeli interesujesz się magią, ta wiadomość powinna Cię zainteresować. A jeżeli jesteś magiem lub na poważnie pragniesz poznać magiję ceremonialną, mamy dla Ciebie dodatkową niespodziankę!

Miło nam poinformować, że na 30 września zaplanowana została premiera „Magiji współczesnej, najbardziej kompletnego podręcznika do nauki magiji ceremonialnej, jaki kiedykolwiek opublikowano.

Premierę „Magiji współczesnej” przekładano już kilka razy, ale przygotowania książki dobiegły już końca. Dzięki temu w Wasze ręce trafia gotowy, liczący ponad 600 stron, wydany w twardej oprawie, zbiór arkanów wysokiej sztuki magicznej.

Magija współczesna (oprawa twarda)

Wiemy, że niektórzy od długiego czasu z niecierpliwością wypatrują „Magiji współczesnej” Donalda Michaela Kraiga w dziale naszych Nowości.

Specjalnie dla Was

przed swoją premierą 30 września,

Magija współczesna
Donalda Michaela Kraiga

jest w przedpłacie tańsza o 18%.


W „Magiji współczesnej”  zaprezentowano dwanaście lekcji, które umożliwią Ci bezpieczne zapoznanie się z serią praktycznych ćwiczeń i rytuałów, uzupełnionych porcją solidnej wiedzy, historii i teorii, potrzebnych do tego, abyś stał się prawdziwym magiem ceremonialnym. To doskonałe kompendium wiedzy magicznej dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych studentów wiedzy magicznej.

Gorąco polecamy!

Wszystkim zainteresowanym religią wicca i współczesnym czarownictwem przedstawiamy  książkę „Aradia, ewangelia czarownic”, jedną z ostatnich magicznych nowości.

Aradia. Ewangelia czarownic Charles Godfrey Leland napisał „Aradię” w 1899 roku, kiedy nie istniały żadne sformalizowane grupy czarownic, a na ich temat krążyły legendy i opowieści o rytuałach, które zachowały się w folklorze ludowym. „Aradia, ewangelia czarownic” stanowi taki właśnie zbiór osobliwych przypowieści i pełnych pikanterii wskazówek na temat starożytnego kultu Diany i Lucyfera, oraz ich córki, Aradii, praktykowanego w ukryciu poprzez wieki. Przez pewien czas zapomniana, ponownie odkryta w połowie XX wieku, stała się inspiracją dla wielu współczesnych czarownic.

„Wraz z tym materiałem otrzymamy tutaj ceremonie oraz inwokacje, którymi należy zwracać się do Diany i Aradii, egzorcyzm Kaina, zaklęcie świętych kamieni, ruty, werbeny, a także opis regularnych obrządków, które powinny być odprawiane podczas spotkań czarownic. W książce znajdujemy również dziwaczne inkantacje, bądź błogosławieństwa miodu, posiłku, soli oraz ciastek spożywanych podczas uczt czarownic, które mają bardzo klasyczną postać i najpewniej są reliktem rzymskich misteriów.”

Jeśli chcesz się dowiedzieć, skąd się wzięło współczesne czarownictwo i jego bardziej oswojona wersja, wicca, natrafiłeś na właściwą książkę.


ZOBACZ NASZE WSZYSTKIE NOWOŚCI


W magicznym nastroju, stworzonym przez bliską premierę „Magiji współczesnej”, nie sposób zapomnieć o srebrnych i pozłacanych talizmanach i amuletach. Pentagramy, czy w formie wisiorów, czy otoczone pierścieniem, zawieszki przedstawiające cykle Księżyca i wiele, wiele innych -

Pierścień z pentagramem Trzy księżyce Pentagram ażurowy Pentagram

 - wszystkie nie tylko znakomicie wykonane, ale także silne  amulety i sprawdzone w działaniu talizmany. Zapraszam do naszej Galerii Magicznej Biżuterii.

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2