Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Rozwijaj swoją duchowość!


O wartości dzieła świadczy to, że jest tak samo aktualne dziś, jak i w czasach, w których powstawało – ze względu na swoją wartość staje się ponadczasowe.

Tak właśnie jest z dziełami Prentice Mulforda, amerykańskiego pisarza i filozofa. Tworzył on w dziewiętnastym wieku, lecz przekazywane przez niego prawdy są tak samo aktualne dziś jaki i wtedy. 

W dwóch tomach pod wspólnym tytułem “Dzieła zebrane” ukazały się najważniejsze dzieła Mulforda: “Przeciw śmierci”, “Niewyzyskane siły życia”, “Moc ducha” i “Źródło twojej siły”.
 
Dzieła zebrane Tom 1 Prentice Mulford był samoukiem. Jego książki stanowią do dziś pełną reprezentację jego myśli o człowieku i rozwoju duchowym.

“W rozwoju duchowym każdy człowiek jest własnym odkrywcą i nie powinien się on smucić tym, iż w jego odkrycia nie wierzą inni.”

Dzieła zebrane Tom 2 W “Dziełach zebranych” Prentice Mulforda odnajdziemy wskazówki dotyczące życia każdego człowieka:  o nas, o innych ludziach, o relacjach międzyludzkich, o rodzinie, świecie, o sile i odwadze, o duchu i mądrości. Odnajdziemy w nich to, co w nas samych mogło do tej pory pozostawać nienazwane.

“Celem człowieka jest postępowanie naprzód, dalsze odkrywanie i rozszerzanie indywidualnej szczęśliwości”.

Warunkiem naszego rozwoju duchowego jest ciągłe podwyższanie naszej świadomości i standardów moralnych. Prentice Mulford wyznawane przez siebie zasady opisał jasno i wielu z nas skorzystało z nich jako drogowskazów do pełniejszego życia.

“Życie jest nauką, która nie ma końca.”

Nasze życie wzbogaca każde zdarzenie, które ma w nim miejsce, każdy napotkany człowiek, każda przeczytana książka… Odnajdujmy w sobie to, co jeszcze do tej pory pozostawało niezauważone.

Odkrywajmy swoją prawdziwą naturę.

Filozofia wieczysta Życie i nauka mistrzów Dalekiego Wschodu t. 1-5 (oprawa twarda) Diament w Twojej Kieszeni Podróż do teraz

 

ZOBACZ KSIĄŻKI O ROZWOJU DUCHOWYM

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2