Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Twój horoskop na wrzesień i zaproszenie do świata minerałów.


Dziś zapraszamy do lektury horoskopu na wrzesień, a dla miłośników i fascynatów kamieni szlachetnych mamy dobrą wiadomość: otrzymaliśmy okazy tak piękne, że od razu trafiły do zestawów do czakroterapii

Kryształy i kamienie szlachetne od zawsze przyciągają swym niezwykłym pięknem i jedynymi w swoim rodzaju metafizycznymi właściwościami. Są wspaniałymi uzdrowicielami i pomocnikami w naszym rozwoju duchowym. Z ich mocy od tysięcy lat korzystali uzdrowiciele i szamani na całym świecie. 

Kamienie, które Cię przyciągają swoją barwą czy kształtem, mogą odzwierciedlać cechy i wartości, które chcesz wprowadzić do swojego życia.

Aby doświadczyć działania kamieni szlachetnych, dobrze jest nosić je blisko siebie w kieszeni lub jako biżuterię. Można trzymać je w dłoniach, aby wzmocnić przyjmowanie ich energii. Skutecznym sposobem jest położenie kamieni na odpowiednich centrach energetycznych na około 15 min, głęboko przy tym oddychając. Do tego celu służą odpowiednio wybrane kamienie do czakroterapii.

W skład naszego zestawu do czakroterapii wchodzi 8 kamieni, po jednym na każdą czakrę. Wyjątek stanowi czakra serca, której przypisaliśmy dwa kamienie, w piękny sposób harmonizujące z jej wibracjami: kwarc różowy i awanturyn.
 
kamienieCzerwony jaspis, przypisany do czakry podstawy, wzmacnia nasz organizm i pomaga w realizacji naszych marzeń.  Pomarańczowy karneol dla czakry krzyżowej poprawi nasze relacje zwłaszcza z płcią przeciwną i wzmocni siły witalne. Mieniące się tygrysie oko dla czakry splotu słonecznego wzmocni naszą wolę i pewność siebie.  Kwarc różowy dla czakry serca pomoże otworzyć się na miłość, zielony awanturyn uwalnia od strachu i leczy rany serca. Niebieski chalcedon wpływa na czakrę gardła odpowiadającą za komunikację i nasze wyrażanie siebie. Fioletowy ametyst pomaga w rozwijaniu naszej intuicji i wewnętrznej mądrości. Kryształ górski otwiera i oczyszcza energię czakry korony.

Wszystkie z kamieni do czakroterapii uwalniają nasze ciało energetyczne od blokad i wzmacniają swoją energią. Pomagają nam odzyskać harmonię ciała i duszy.

Kamienie w naturalny sposób pobierają energię ze swojego otoczenia, dlatego pamiętaj o oczyszczaniu kamieni z zestawu do czakroterapii pod bieżącą chłodną wodą i światłem słonecznym, dymem z kadzidełka czy też w inny znany Ci sposób.

Kryształy dla początkującychJeśli potrzebujesz więcej informacji, jak korzystać z dobroczynnej i naturalnej mocy kryształów oraz kamieni szlachetnych, w ich świat wprowadzi Cię książka Corrine KennerKryształy dla początkujących”, będąca jedną z magicznych książek Serii dla początkujących. Dzięki niej poznasz charakterystyczne cechy poszczególnych kryształów, dowiesz się, jak dobierać odpowiednie kamienie,  czyścić je i naładowywać energią. Również dla bardziej zaawansowanych użytkowników kamieni książka będzie bardzo pomocna i rozszerzy wiedzę na to, jak zastosować energię kryształów do medytacji, uzdrawiania, rozwoju zdolności parapsychologicznych, magii, dywinacji czy projekcji astralnej.

 

ZOBACZ KSIĄŻKI O WŁAŚCIWOŚCIACH KAMIENI

Nowy miesiąc to nowe wyzwania i możliwości.
Na co zwracać uwagę w nadchodzących dniach?

Zapraszamy do lektury wrześniowego horoskopu.

Horoskop na WRZESIEŃ

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2