Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Nie jesteś sam! Odnów kontakt ze swoim aniołem stróżem!


Zapewne większość z nas pamięta modlitwy do anioła stróża, których uczono nas w dzieciństwie. Magiczna i niezachwiana wiara w opiekę oraz anielską pomoc nieraz sprawiła, że nasze prośby zostały wysłuchane. Czy pamiętamy jednak, aby zwracać się do anioła stróża także w dorosłym życiu? Czy znajdujemy chwilę czasu w zabieganym rytmie dnia, aby zamiast zdawać się tylko na własne siły, poprosić o pomoc niewidzialnego pomocnika?

Chociaż nie jesteśmy małymi dziećmi, to wcale nie oznacza, że anioł stróż nas opuścił. Dobra wiadomość jest taka, że anioły i duchowi pomocnicy nigdy nas nie opuszczają i zawsze są po naszej stronie, gotowi, aby szepnąć nam do ucha dobrą radę.

Czy udało Ci się kiedyś usłyszeć, jak Twój anioł stróż przemawia do Ciebie? Niekoniecznie musisz go ujrzeć w fizycznej postaci, może być jak delikatny podszept intuicji, który pochodzi z niewiadomego źródła. Nigdy nie ignoruj takich odczuć, ponieważ mogą pochodzić właśnie od aniołów.

Anioły i duchowi przewodnicy Przed Wami książka, która jak żadna inna, podpowie, co zrobić, aby poznać i zaprzyjaźnić się z własnym aniołem stróżem oraz całą armią duchowych przewodników, którzy Cię ochronią i bezpiecznie poprowadzą przez życie. Musisz wiedzieć, że przed Tobą jest zawsze wyciągnięta pomocna dłoń, którą możesz chwycić. Obok Ciebie jest zawsze „ktoś” bliski. Z książką „Anioły i duchowi przewodnicy” poznasz proste sposoby kontaktowania się z tą niezwykłą drużyną wsparcia. Autor przedstawi Ci także niezbędne medytacje oraz wizualizacje, które ułatwią spotkania z anielskimi siłami. Wiedząc, że nie jesteś sam, możesz odrzucić lęki i obawy oraz zacząć prosić o to, co dla Ciebie najważniejsze. Pamiętaj, że modlitwy, które trafiają do aniołów, zawsze zostają wysłuchane

Tutaj przeczytasz fragment książki


Jednym z najważniejszych czynników ułatwiających nawiązanie bezpośredniego kontaktu z duchowymi bytami jak anioły są wibracje naszego ciała. Im wyższe (czyli bliższe wibracjom świata duchowego), tym łatwiej jest odczuć „tamtą stronę”. Sposobów na podniesie własnej wibracji jest wiele: medytacja, praktyki duchowe, szamańskie itp., jednak wszystkie one mogą być sabotowane przez to, bez czego nie obejdzie się praktycznie każdy człowiek. Przez to, co jemy. „Jesteś tym, co jesz” – mówi stare przysłowie. Anielska dieta. Odżywianie na duchowej ścieżceRodzaj i jakość codziennie spożywanego pokarmu ma ogromny wpływ nie tylko na nasze zdrowie i samopoczucie, ale również na naszą wibrację – czyli rozwój duchowy.

Doreen Virtue – która od wielu lat pracuje z energiami aniołów – w swojej książce „Anielska dieta” dokładnie tłumaczy, jaki wpływ na nasz rozwój duchowy ma jedzenie i co powinniśmy spożywać, aby nie sabotować, a wręcz wspierać nasz rozwój duchowy i zdrowie.

W obecnych czasach kiedy myślimy o swoim bezpieczeństwie, przychodzą na myśl takie rzeczy, jak ubezpieczenie na życie, emerytura, ubezpieczenie mieszkania od powodzi czy NW. Jednak każdy z nas jest narażony codziennie na mnóstwo innych, trochę bardziej subtelnych niż powódź czy kradzież, ale równie niebezpiecznych, zagrożeń płynących z otoczenia. Można do nich zaliczyć takie, na które nie zwracamy zbytnio uwagi, jak przekleństwa kierowane w naszą stronę od innych kierowców, gdy wepchniemy się przed nich w korku, negatywne myśli od zazdrosnych ludzi, kolegów z pracy czy konkurencji. W dobie Internetu i wolnego dostępu do tajnej kiedyś wiedzy, coraz częściej jesteśmy narażeni na świadomie rzucone klątwy, uroki, złe oko czy inne negatywne magiczne działania o dużo większej szkodliwości.


Obrona psychiczna dla początkujących Nawet jeśli w tej chwili nie czujemy tego, to w każdej chwili może się to przydarzyć nam czy naszym bliskim. A ponieważ lepiej zapobiegać niż leczyć, w tym miejscu przychodzi z pomocą znowu Richard Webster ze swoją „Obroną psychiczną dla początkujących”. Książka ta jest kompendium wiedzy o prostych acz bardzo skutecznych technikach obrony i ochrony psychicznej zarówno samego siebie, jak i dzieci czy domu. Bo bezpieczeństwo jest najważniejsze, więc oprócz wykupienia polisy na życie warto zabezpieczyć się i swoich bliskich od niebezpieczeństwa bardziej ulotnej natury.

 

Z pozdrowieniami,
Agnieszka Stankiewicz, Łukasz Kierus i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2