Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Wyprawa do mistycznego Egiptu 17-27 listopada 2011

Zapraszamy na kolejną (siódmą) wyprawę do mistycznego Egiptu,

na medytacje

oraz

prywatne zwiedzanie piramidy CHEOPSA i SFINKSA !

17 - 27 listopada 2011 w Egipcie

W programie wyprawy znajduje się warsztat, zwiedzanie (Kair, Luksor, rejs po Nilu), medytacje w miejscach mocy (Cheops, Sfinks, świątynie).

Zapraszamy na siódmy medytacyjny wyjazd do magicznego Egiptu organizowany dla polskich uczestników. Warsztat ODKRYJ SWOJĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ prowadzi Tom de Winter z Holandii. Będziemy także medytować w miejscach mocy i  zwiedzać: Kair, Gizę  (prywatne zwiedzanie i medytacje w Wielkiej Piramidzie CHEOPSA i  przy SFINKSIE), Luksor, Abu Simbel, rejs po Nilu.

Wyjazd obejmuje warsztat, zwiedzanie oraz medytacje w Piramidzie Cheopsa, przy Sfinksie i w świątyni Karnak. Dzięki specjalnemu zezwoleniu  z Ministerstwa d/s Starożytności dla naszej grupy w Cheopsie zostaną otwarte dwie dodatkowe komnaty, które nie są udostępniane innym turystom mających dostęp tylko do komnaty króla. Tom de Winter z Shirlie Roden (specjalny gość z Wielkiej Brytanii)  poprowadzi medytacje w trzech komnatach: Królowej, Króla i w Dolnej. Będziemy także medytować  "między łapami" Sfinksa. Normalnie turyści oglądają Sfinksa tylko z odległego tarasu widokowego :)

Od kilku lat nie można oficjalnie medytować w Egipcie. Grupy medytujące są natychmiast wypraszane a przewodnicy z nimi współpracujący tracą licencję do wykonywania zawodu. Jednakże dzięki wcześniej wykupionym oficjalnym zezwoleniom z Ministerstwa d/s Starożytności mamy do wyłącznej dyspozycji piramidę Cheopsa i Sfinksa. Podczas naszego pobytu w Cheopsie (2 godz) i  u Sfinksa (1 godz.) nie są wpuszczani inni turyści a my możemy spokojnie medytować. Zawsze podróżuje  też z nami egipski  kontrahent i tylko dzięki jego umiejętnościami "negocjacyjnym" mamy także możliwość medytowania w świątyniach.

Warsztat i medytacje tłumaczone są z języka angielskiego na polski.

Na wyjazd z nami zdecydowała się ponownie Shirlie Roden ucząca odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu.  Na zaproszenie Toma poprowadzi medytacje z dźwiękiem podczas warsztatów, w piramidzie Cheopsa, przed Sfinksem i w świątyni Karnak

 Warsztat "Odkryj swoją życiową misję" został specjalnie przygotowany  dla polskiej grupy i dostosowany do wysokich energii w Egipcie.  Jest rozwinięciem jednodniowego warsztatu "Twoje zadanie w boskim planie". Zbliżamy się do ważnego roku 2012, w którym nastąpi przejście w piąty wymiar. Według Toma zostaniemy obdarowani nowymi zmysłami np. telepatią,  umiejętnością posiadania wizji czy przewidywania przyszłości. Osoby podnoszące swoją energię i żyjące z poziomu serca w sposób płynny dostosują się do zmieniających się wibracji Ziemi.

„Wielu z nas zadaje sobie pytania: Czy jestem na właściwej ścieżce?  Czy robię w życiu, to, do czego jestem powołana/-ny? Przez ostatnie lata zrozumiałem, że mamy ego toczące wewnętrzną walkę z naszym Prawdziwym Ja. Ego może być bardzo inteligentne, a nawet bardzo naturalne. Ale skąd mamy wiedzieć czy wypełniamy wyższy (kosmiczny) plan naszego życia? Odpowiedzi poszukamy w świętości naszego ciała. Nie mam tu na myśli religii, świętość ciała oznacza przewodnictwo. Ciało pokazuje nam, czy to co robimy jest dla nas właściwe. Wszystko stanie się jasne, gdy zrozumiemy język ciała. Bowiem poprzez uczucia ciało informuje nas czy wypełniamy Wyższy Plan. Uczestnicy moich warsztatów często także pytają: Jaka jest moja misja życiowa? Co jest dla mnie zapisane w Księgach Akaszy? Moją jedyną odpowiedzią jest  ŻYJ TU I TERAZ, bądź obecny i odczuwaj to co jest.

Budda był mądrym człowiekiem. Powiedział kiedyś: "Bądź z tym co jest". Wszystko co istnieje (włączając w to Ciebie i mnie) ma swoją przyczynę. Musimy po prostu obserwować i być z tym co jest. To co jest najważniejsze to nasza życiowa misja tzw. Kosmiczny Plan. Niektórzy z nas żyją jakby w zaklętym kręgu. Jeżeli te same sytuacje i wydarzenia ciągle się powtarzają to może oznaczać, że ​​potrzebujemy zobaczyć coś ważnego, czego wcześniej nie dostrzegaliśmy. Twoje Ciało jest najlepszym Przewodnikiem i pozwoli Tobie zrozumieć, co należy zrobić.

Warsztat "Odkryj swoją życiową misję" jest skoncentrowany na fizyczności. Podczas zajęć zrozumiemy co robić w życiu, aby podążać ścieżką Kosmicznego Planu.  Jesteśmy duszami, które wybrały życie w ciele fizycznym. Wybraliśmy tę rzeczywistości, aby wypełnić  naszą misję życiową (kosmiczną). Będąc obecnym TU I TERAZ będziemy podążać za wskazówkami naszego Kosmicznego Planu. Aby to osiągnąć potrzebujemy powrócić do naszej niewinności, do wspomnień z naszego dzieciństwa. Kiedy się śmieliśmy byliśmy szczęśliwi, kiedy płakaliśmy byliśmy głodni lub nieszczęśliwi. Ta pamięć wciąż w nas żyje i sprawia, że możemy odnowić kontakt  z Wyższą Jaźnią.

Przez dwa dni będziemy doświadczać ciszy ciała i umysłu. Ciało pomoże nam odróżnić czym jest osobowość a czym jest Plan Kosmiczny. Ciało powie nam czy jesteśmy świadomi Kosmicznego Planu i czy podążamy za przewodnictwem Wszechświata. Zrozumiemy, że jesteśmy przejawem Wszechświata przez ciało fizyczne.

Podczas warsztatów będziemy trenować odczucia fizyczne, aby zrozumieć różnicę pomiędzy dobrym samopoczuciem i tak zwanym złym samopoczuciem. Zrozumiemy zachowania związane z ego i z Prawdziwym Ja. Zrozumiemy także co jest osobowością a co jest Kosmicznym Przepływem.”  Tom de Winter

 

PROGRAM

·  17 listopada: przelot Warszawa Kair

·  18 listopada: warsztat

·  19 listopada: warsztat, sesja relaksacyjna z Shirlie Roden

·  20 listopada: medytacje w Piramidzie Cheopsa i przy Sfinksie, muzeum narodowe, przejazd pociągiem sypialnym do Luksoru

·  21 listopada: Luksor: świątynia Hatszepsut, Dolina Królów, Posągi Memnona, zakwaterowanie na statek, uzdrowiciel Adel el Atara

·  22 listopada: zwiedzanie i medytacje (prowadzi Shirlie Roden) w świątyni Karnak

·  23 listopada: świątynie:  Horusa w Edfu, Harurisa i Sobka w Kom Ombo,

·  24 listopada: świątynie: Re-Harachte i Hathor w Abu Simbel, Izydy na File

·  25 listopada: wioska nubijska (jazda wielbłądem opcjonalnie), Wielka Tama Asuańska, lokalny bazar w Asuanie

·  26 listopada: wykwaterowanie ze statku,  wycieczka dorożkami po Asuanie, przejazd pociągiem sypialnym do Kairu

·  27 listopada: Dzielnica Koptyjska (Stary Kair), przelot Kair Warszawa

Uwaga: kolejność zwiedzania może ulec zmianie, zależy bowiem od tego, na który dzień otrzymamy zgodę na prywatne zwiedzanie piramidy Cheopsa. Rozpoczęcie rejsu po Nilu nastąpi z Asuanu lub z Luksoru (zależy od rozkładu rejsów statków).

Informacje i zapisy: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, e-mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2