Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Warsztat numerologii już na DVD. Poznaj swój los zapisany w licz


Czy wiesz, że dzięki numerologii możesz poznać swoje talenty, często nieuświadomione motywy działania oraz kierunek, w jakim podąża Twoje życie? Jeżeli ciekawi Cię Twoja przyszłość, z pewnością zainteresuje Cię jedna z naszych ostatnich nowości.

Numerologia karmiczna” to nazwa warsztatu szkoleniowego przeprowadzonego  przez Emmę Lange, specjalistkę w dziedzinie numerologii i ezoteryki, autorkę książek „Tajemnice numerologii”, „Numerologia miłosna”, „Numerologiczny Kwadrat Pitagorasa”.

Numerologia karmiczna DVD Warsztat „Numerologia karmiczna” został utrwalony i zapisany na 2 płytach DVD. Na potrzeby nagrania wyłowiono z niego zapis najcenniejszej wiedzy, dzięki której poznasz unikalną metodę wyliczania numerologicznego portretu karmicznego. Sama metoda jest zajmująca, dodatkowo Emma opowiada o niej w taki sposób, że od pierwszych minut trwania filmu nie sposób się oderwać od słuchania.

Na numerologiczny portret karmiczny składa się sześć pozycji liczbowych, które wylicza się na podstawie daty urodzenia. Pierwsze trzy pozycje dotyczą przeszłości, określając to, z czym przychodzimy na świat: programy podświadomości, karmę do odpracowania. Ostatnie trzy pozycje odnoszą się do naszej potencjalnej przyszłości, a więc tego, co może się wydarzyć lub co jest nam pisane.

W trakcie 3,5 godzinnego szkolenia Emma Lange wyjaśni dokładne znaczenie poszczególnych liczb na każdej z sześciu pozycji, omawiając ich odniesienie do tego, co się nam przytrafiło lub może przytrafić.

Podczas warsztatu "Numerologii karmicznej" Emma Lange zdradza także wiele ezoterycznych tajemnic oraz doświadczeń z własnej praktyki. Uzupełnieniem szkolenia jest omówienie znaczenia numerologicznej wartości wyrazów w oparciu o Kwadrat Pitagorasa. Mało kto słyszał o opracowanym przez Pitagorasa magicznym kwadracie, który pozwala wyjątkowo precyzyjnie określić charakter i predyspozycje danej osoby. Gorąco polecam!

ZOBACZ KSIĄŻKI O NUMEROLOGII

 

Trwa Wielka Wyprzedaż Wakacyjna!

Jeżeli jeszcze nie zdążyłeś sprawdzić, jakie pozycje z naszej oferty znalazły się w Wyprzedaży Wakacyjnej, nie trać czasu.

Ich ilość ciągle maleje, bo ceny mają doprawdy bardzo wakacyjne!

Są wśród nich książki, odpromienniki, lampy solne, herbatki ajurwedyjskie, płyty z muzyką, olejki zapachowe czy magiczne dzienniki…

Podróż do ojca ciekawości Nie przegap Wakacyjnej Wyprzedaży książek. Ich cena to tylko 4,99 zł, a wiedza w nich zawarta jest dosłownie bezcenna – i dla Ciebie, i dla Twoich bliskich i przyjaciół.

Szczególnie polecam książkę „Podróż do Ojca Ciekawości” Bruce’a Moena, gdyż obecnie jest tańsza o 50%! Sprawdź jej aktualną cenę!
 
Oferta aktualna do wyczerpania zapasów.

ZOBACZ NASZE WSZYSTKIE WYPRZEDAŻE

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2