Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Kupuj taniej, oszczędź więcej! Ostatnie dni przed podwyżką cen s


W dzisiejszej wiadomości ostrzegamy przed zbliżającą się podwyżką na produkty jednej z naszych głównych kategorii. Przedstawiamy również obszerne dzieło z dziedziny duchowości i przypominamy o trwającym właśnie konkursie.

Otrzymaliśmy informację, że od 1 sierpnia nastąpi podwyżka cen srebra. W związku z tym wzrośnie cena głównie talizmanów i amuletów, bo to one zwykle wykonywane są z kruszcu poświęconemu Księżycowi. Wzrost cen obejmie również talizmany pozłacane, które wykonane są ze srebra pokrytego warstwą złota.

Niestety, nie mamy jeszcze informacji, ile konkretnie wyniesie podwyżka. Mając jednak w pamięci ostatni skok wartości srebra, zachęcamy więc do zakupów srebrnych i pozłacanych talizmanów.

jeszcze przed podwyżką!

Nowa dostawa amuletów i talizmanów otrzyma wyższe ceny, lecz do wyczerpania zapasów w naszym CzaroMarowym magazynie będą mieć one starą, niższą cenę. Ich ilość jest, oczywiście, ograniczona, zachęcam więc do przejrzenia naszej aktualnej oferty. Anioły, urocze charmsy wraz z bransoletą, talizmany ochronne, amulety na bogactwo i zdrowie…

Runa Uruz Talizman Michał Archanioł Anioł Jednorożec

ZOBACZ OFERTĘ AMULETÓW I TALIZMANÓW
JESZCZE BEZ PODWYŻKI!

Przedstawiamy obszerne dzieło, którego treści zostały przekazane przez niebiańskie istoty jako objawienie dla naszej planety. Objęły ponad 2000 bardzo delikatnych (w dotyku!) stron i zostały okrzyknięte światowym bestsellerem. Księga Urantii, bo o niej mowa, po raz pierwszy wydana została przez Fundację Urantii w roku 1955. Księga Uranii objawia tajemnice Boga, wszechświata, Jezusa i nas samych. Słowo „Urantia” to nazwa naszej planety Ziemi według katalogów kosmicznych.

Księga Urantii Księga Urantii składa się z czterech części. Część I i II opisuje strukturę i organizację duchową wszechświata. (Niektóre informacje dotyczą zjawisk nieznanych nauce, bądź nie dowiedzionych naukowo w czasie pierwszego wydania książki, w roku 1955, a które później naukowcy odkryli.)

Część III opisuje historię Ziemi od czasu powstania Układu Słonecznego, kształtowanie pierwszych ludzi, aż do wydarzeń opisanych w Starym Testamencie.

Część IV Księgi Urantii przedstawia odtworzoną na nowo historię życia Jezusa z Nazaretu. Opowieść jest w większości zbieżna z treściami Nowego Testamentu, jednak przynosi tysiące nowych szczegółów dotyczących życia Jezusa.

Księga Urantii jest jasną i zwięzłą integracją nauki, filozofii i religii. Ci, którzy ją czytali i zgłębiali, wierzą, że może wnieść bardzo wiele wartości do religijnej i filozoficznej myśli ludzi tego świata.

Przypominamy o trwającym
od 19 lipca 2011 roku do 18 sierpnia 2011 roku KONKURSIE!

Wśród wszystkich osób, które w tym okresie czasu zakupią w naszym sklepie CzaryMary.pl książki bądź karty autorstwa Ester i Jerry’ego Hicksów rozlosujemy

5 książek
Medytuj, a będzie Ci dane

Dzięki podręcznikowi „Medytuj, a będzie Ci dane” i dołączonym do książki nagraniom do medytacji „szybciej uwolnisz się od oporu, po części również tego, który nosisz w sobie przez większość życia. Szybciej będziesz mógł wykorzystać Energię stwarzającą światy, żeby przejść ze stanu istnienia, w którym się obecnie znajdujesz, w lepszy, który bardziej Ci odpowiada”. Medytuj a będzie Ci dane

ZOBACZ KSIĄŻKI I KARTY
AUTORSTWA ESTHER I JERRY'EGO HICKSÓW


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2