Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Jak z marzyciela stać się osobą spełnioną?


Jak z marzyciela stać się osobą spełnioną? To proste - należy skorzystać z Prawa Przyciągania! W dzisiejszej wiadomości przedstawiamy gorącą nowość Esther i Jerry'ego Hicksów, która zapewni realizację Twoich pragnień. Zapraszamy również do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest właśnie najnowsza książka Hicksów.

Medytuj a będzie Ci dane
Książka „Medytuj, a będzie Ci dane” skupia się na praktycznym wykorzystaniu Prawa Przyciągania i dostrajaniu do realizacji pragnień za pomocą medytacji. Podręcznik ten zawiera medytacje zsynchronizowane z najpotężniejszym prawem we Wszechświecie – Prawem Przyciągania. Dzięki praktykowaniu tych medytacji  osiągniesz całościowy dobrostan, obfitość finansową, zdrowie fizyczne oraz spełnienie w relacjach międzyludzkich.

Możesz to wszystko uzyskać,
poświęcając na medytacje zaledwie 15 minut dziennie

Poręczny format publikacji, zwięzłe rozdziały oraz dołączony do książki audiobook sprawią, że będziesz mógł korzystać z opisanych medytacji w każdej wolnej chwili! Na przystanku, w szkole czy podczas przerwy na obiad – zawsze i wszędzie możesz spełniać własne pragnienia i zapewniać sobie lepsze życie. Podczas pracy z tą publikacją i dołączoną do niej płytą CD dostroisz do realizacji pragnień nie tylko swój oddech, ale także umysł.
 
Wszystko po to, by znaleźć się w Wirze, czyli Wibracyjnej Rzeczywistości gwarantującej realizację marzeń. Gdy tylko się w nim znajdziesz, zrozumiesz, że dobrostan jest Ci pisany i tylko od Ciebie zależy, kiedy sięgniesz po bogactwa oferowane przez wszechświat.

UWAGA KONKURS!


Wśród wszystkich osób, które od 19 lipca 2011 roku do 18 sierpnia 2011 roku zakupią w CzaryMary.pl książki bądź karty Esther i Jerry'ego Hicksów rozlosujemy

5 książek
Medytuj, a będzie Ci dane

Książki Esther i Jerry'ego Hicksów cieszą się stałą popularnością wśród Czytelników. Autorzy przybliżają w nich, jak właściwie rozumieć i stosować Prawo Przyciągania, aby poprawić zdrowie, stan posiadania i relacje międzyludzkie.

Proś a będzie Ci dane Karty DepresionZestaw - PRAWO PRZYCIĄGANIA Pieniądze i Prawo Przyciągania Karty Pieniądze i Prawo Przyciągania

ZOBACZ KSIĄŻKI I KARTY
AUTORSTWA ESTHER I JERRY'EGO HICKSÓW

 Medytuj, a będzie Ci dane... czegokolwiek tylko zapragniesz!Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

PS. Zapraszam do zapoznania się z darmowym fragmentem książki „Medytuj, a będzie Ci dane”, dostępnym na naszej stronie.

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2