Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Nie musisz umrzeć, by poznać tajemnice życia po śmierci!


Nie musisz umrzeć, by poznać tajemnice życia po śmierci. Zrobił to za Ciebie Bruce Moen. Tajemna wiedza dostępna jest na wyciągnięcie ręki.

  podróż do ojca ciekawościBruce Moen to jeden z odważniejszych ludzi, którzy przełamali swój strach przed śmiercią. Dzięki metodzie opracowanej w Instytucie Monroe (przy pomocy dźwięków Hemi-Sync) nauczył się przenosić swoją świadomość do krainy życia po śmierci. Zdobytą tam wiedzę spisał w swoich książkach, aby skorzystali z niej inni ludzie. "Podróż do Ojca Ciekawości" jest jego ostatnią książką, kwintesencją podróży. Zawiera zaawansowaną wiedzę, którą Bruce Moen  zdobył podczas swoich wypraw.

Teraz książka "Podróż do Ojca Ciekawości" jest tańsza
o dodatkowe 40%!

"Podążaj za swoją ciekawością, a ona doprowadzi cię do twego własnego poznania Życia po Śmierci. A wtedy będziesz wiedział".

Czy istniejemy w wielu różnych miejscach i sytuacjach jednocześnie? Czy wydarzenia w życiu każdego z nas są zależne od wydarzeń w życiu innych ludzi? Jeśli tak, w jaki sposób jesteśmy ze sobą powiązani?

"Podróż do Ojca Ciekawości" zawiera opis sesji partnerskich, odbytych przez autora i jego przyjaciół. Dzięki wspólnym podróżom te same informacje mogły być postrzegane z różnych perspektyw. Lektura przybliży nas do tajemnicy Wielkiego Planu i sensu zmian na Ziemi, których obecnie jesteśmy świadkami.

Czy lepiej wiedzieć, czy pozostać nieświadomym? Jeśli nieświadomość jest lepsza, to co jest w takim razie celem naszego istnienia? Czy nie to, aby nasza Ciekawość prowadziła nas w kierunku dalszych poszukiwań?
 

"Każdy z nas odbywa swoją własną podróż z powrotem do Ojca Ciekawości".

ZOBACZ INNE KSIĄŻKI BRUCA MOENA

Dźwięki Hemi-Sync umożliwiają synchronizację fal mózgowych, pozwalając na osiągnięcie odmiennych stanów świadomości, m.in. OOBE. OOBE (ang. out of body experience, doświadczenie poza ciałem) to wrażenie postrzegania świata spoza własnego ciała fizycznego. Osoby uważające, że doświadczyły OOBE, twierdziły, że mogły się poruszać, dokonywać obserwacji i komunikować z innymi istotami inteligentnymi, podczas gdy ich ciała odpoczywały. Ten stan można wywołać świadomie przy pomocy medytacji bądź podczas słuchania nagrań Hemi-Sync.

Jeśli chciałbyś skorzystać z nagrań z muzyką Hemi-Sync do medytacji,
mamy dla Ciebie kolejną dobrą wiadomość.

Wszystkie nagrania z muzyką Hemi-Sync teraz są o 20% tańsze!

Dreamers's JourneyDepresionDreaming GateWaves of Love

ZOBACZ WAKACYJNĄ WYPRZEDAŻ PŁYT Z MUZYKĄ HEMI-SYNC

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2