Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Od dziś magia wahadełka w Twoim ręku!


Praktyka czyni mistrza! Tym stwierdzeniem zachęcamy, abyś wprowadził magię do swojego życia i spróbował swoich sił w pracy z wahadełkiem. Przedstawiamy też gorącą nowość, która pokieruje Cię podczas kolejnych ćwiczeń, aż do zaawansowanego poziomu.

Wahadełko to niewielkie, ale bardzo skuteczne narzędzie. Aby rozpocząć z nim pracę, wystarczy kilka minut ćwiczeń! Jak jednak zostać jego znawcą i w pełni korzystać z jego magicznych mocy?

Magia wahadełka dla początkujących Richard Webster w poradniku „Magia wahadełka dla początkujących” zdradza wszystkie tajniki „obsługi” wahadełka od podstaw. Dzięki książce dowiesz się, jak rozpocząć pracę z wahadełkiem, który rodzaj wahadła będzie dla Ciebie odpowiedni i w jaki sposób ćwiczyć, aby poprawnie odczytywać jego wskazania.

Autor pokazuje, w jakich sytuacjach możemy skorzystać ze wskazań wahadełka – uwierz, jest ich naprawdę dużo! Odnajdywanie zagubionych przedmiotów, dokonywanie prawidłowych wyborów czy też pomoc w naszych problemach zdrowotnych…

Wahadełko jest wspaniałym narzędziem do kontaktu
z naszą podświadomością!

Czy wiesz, że można zastosować wahadełko do wróżenia, telepatii czy ochrony psychicznej? Jest ono również idealnym narzędziem do badania świata psychiki! Może służyć choćby do przypominania sobie snu, ale także do badania aury, naszych poprzednich wcieleń, do zmiany zaprogramowanych wzorców zachowania. Wahadełko może pomóc nawet w naszym rozwoju duchowym!

W książce „Magia wahadełka dla początkujących” znalazł się również rozdział dotyczący magii wahadełka dla zaawansowanych. Polecamy ją zatem i dla osób początkujących, jak i dla zaawansowanych użytkowników wahadełka, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę. Wahadło Izys

Wahadło Karnak Wahadełka używa się od tysięcy lat: starożytni Egipcjanie ustalali za jego pomocą miejsca najbardziej odpowiednie pod uprawy. W starożytnych Chinach odstraszano za jego pomocą złe duchy i ustalono, skąd pochodzą…

Nosząc wahadełko przy sobie, możesz go użyć, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Jest ono jakby kluczem do otwierania zamków tajemnic naszej podświadomości.
Wahadło z ametystu

Kiedy zaczniesz używać wahadełka,
Twoje zdolności intuicyjne znacznie wzrosną!

 

ZOBACZ NASZE WAHADEŁKA

Pamiętaj, że bez Ciebie wahadełko jest tylko zawieszonym na sznurku ciężarkiem.

Tylko w Twoich rękach wahadło staje się wspaniałym narzędziem,
dzięki któremu wprowadzisz magię do swojego życia!

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!