Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Czy na rok 2012 i przyszłość Ziemi mamy wsparcie Aniołów?


Dziś anielsko i magicznie, dla wszystkich patrzących oczami duszy! Będzie też troszkę o przeskoku energetycznym w 2012 roku. To wszystko związane jest z nowymi pozycjami w naszej ofercie, do których poznania serdecznie zapraszamy.

Karty Święci i Anioły Przedstawiamy kolejną wspaniałą talię kart autorstwa Doreen Virtue „Anioły i Święci”. Na 44 kartach znalazły się obrazy przedstawiające Boga, Ducha Świętego, Jezusa, Archaniołów, Aniołów Opiekuńczych i wizerunki Świętych. Na każdej karcie znajdują się krótkie rady, przemawiające wprost do serca i kojące duszę. Praca z kartami ułatwia kontakt z naszymi duchowymi opiekunami. Jak wcześniejsze talie kart anielskich, także karty „Anioły i Święci” wyglądają wspaniale, posiadają też złocenia na swoich brzegach.
Dołączona do talii instrukcja dokładnie objaśnia, jakie jest znaczenie każdej karty, w jaki sposób uzyskać przewodnictwo odnośnie teraźniejszości i przyszłości oraz jak przeprowadzić dokładny odczyt również dla innej osoby.

Doreen Virtue jest jasnowidzącym doktorem psychologii. W swoich książkach, na prowadzonych warsztatach i podczas uzdrawiania pracuje z energiami aniołów i elementali. Uczy, jak je odczuwać, słyszeć i widzieć. Swoją drogę duchowego rozwoju opisała w inspirującej książce „Ścieżka posłańca światła”. Wkrótce pojawi się jej nowa pozycja „Anielska dieta”, z praktycznymi radami dotyczącymi odżywiania się na duchowej ścieżce.

Anielska medycyna. Jak uzdrowić ciało i umysł z pomocą aniołów 101 Archaniołów (oprawa twarda) Ścieżka Posłańca Światła Dzieci Indygo - opieka i wsparcie

ZOBACZ INNE TALIE KART I KSIĄŻKI DOREEN VIRTUE

Rok 2012 niesie dla nas nowe wyzwania i możliwości. Część z nich przy wsparciu Aniołów i Oświeconych Mistrzów spisała Diana Cooper w swojej książce „2012 i Przyszłość Ziemi". Przytacza w książce starożytne przepowiednie na rok 2012 i opisuje przemiany, jakie mają mieć miejsce w okresie przejściowym, aż do 2032 roku: otwarcie kosmicznych portali, oczyszczanie planety, prognozy dla każdego kontynentu. Przedstawia koncepcję złotych miast, które powstaną na Ziemi i zaoferują nam życie w energii piątego wymiaru.

Diana cooper 2012
„Nie mogę doczekać się najbliższych dwudziestu lat. Uważam, że wspaniale jest mieć możliwość uczestniczenia w niewyobrażalnych zmianach, jakie będą miały miejsce.” Diana Cooper

Czytając słowa Autorki, łatwo zarazić się jej entuzjazmem i nadzieją na przyszłość. Dużym plusem każdej z książek Diany Cooper jest ogromna ilość praktycznych ćwiczeń, opisów medytacji i afirmacji. Rozwijają one duchowo nie tylko osobę je praktykującą, pokazują również, jak przekazywać uzdrawiające energie dla dobra innych ludzi i naszej planety. A więc…

Czy jesteś gotowy na wydarzenia, jakie przyniesie rok 2012?


ZOBACZ NASZE WSZYSTKIE NOWOŚCI

Lektura książki Lucy Cavendish  „Zagubione Lądy” zabierze nas w duchową podróż na mistyczną przygodę. Autorka stworzyła przewodnik po zagubionych lądach, których chociaż nie widzimy naszymi fizycznymi oczami, możemy zobaczyć oczami duszy. Zaprasza do odkrycia historii Lemurii, Atlantydy i Avalonu.

Zagubione Lądy Prawdopodobnie nieobce będzie Ci stwierdzenie, że prawie każdy z nas przeżył wiele wcieleń. Wielu z nas mogło żyć wcześniej na zaginionym lądzie, a dusza pamięta o tym i o jakościach, jakie wyniosła ze swojego wcielenia.

Odkrywając sekrety każdego z Zagubionych Lądów, przypomnisz sobie swoje połączenie z ich pradawną magią, lekcjami i tajemnicami, przebudzisz swój życiowy cel oraz odkryjesz wielką moc i znaczenie poprzednich wcieleń.
Autorka przedstawia energetyczne wzorce ludów Lemurii, Atlantydy i Avalonu, które możemy zauważyć u siebie, w określonych przedziałach naszego życia. Opisuje też duchowe praktyki, które pomogą Ci zaakceptować Twoją własną prawdę, poczuć, kim naprawdę jesteś.  Zwiększą też Twoje zaufanie do samego siebie i odejście od strachu i gniewu. Zapraszam do zapoznania się z darmowym fragmentem książki.


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2018 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu ważne przez 7 dni
Kod otrzymasz tylko przy zapisie przez to okno.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!

W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!