Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Bogać się i rozwijaj swoją duszę!


W dzisiejszej wiadomości zapraszamy na szamańsko-dźwiękowe warsztaty Shirlie Roden. Praca z dźwiękiem i kontakt z naturą uwalnia nas od negatywnych wzorców, uzdrawia duszę i ciało. Warto z tego skorzystać! Skupiamy się również na temacie ważnym dla każdego z nas, czyli pieniądzach i obfitości materialnej.

Coraz częściej słyszę o tym, że bieda i niedostatek są głęboko zakorzenione w umyśle Polaków. Polak zawsze narzeka i wciąż nie ma pieniędzy. Oczywiście, to stereotyp, ale czymś sobie na niego zasłużyliśmy. Nie zgadzasz się z tym, to wspaniale! Jeżeli nie jesteś zadowolony ze swojej sytuacji finansowej, nie czekaj dłużej i weź sprawy w swoje ręce.

Najlepszą metodą na zdobycie bogactwa jest odnalezienie sposobu, który będzie Ci najbardziej odpowiadał. Określ, jakie posiadasz umiejętności i jakiej wiedzy jeszcze potrzebujesz. Szukaj inspiracji. Czytaj biografie ludzi, którzy odnieśli sukces. Rozmawiaj ze znajomymi, którym to się udało. Nie bój się niepowodzeń i tego, że popełnisz błąd.

Większość ludzi nigdy nie odkrywa w sobie bogatego człowieka, ponieważ biedny człowiek, który w nich dominuje, nadal uważa, że popełnianie błędów jest czymś złym”.

- Szkoła Biznesu

Problemem w zdobyciu pieniędzy i ich utrzymaniu jest nasza mentalność. Zmień swój wibracyjny punkt przyciągania przez wizualizowanie stylu życia, jakiego pragniesz. Utrzymuj swoją uwagę na tych obrazach tak długo, aż poczujesz wewnętrzny spokój. Będzie on znakiem, że nastąpiła w Tobie zmiana wibracyjna.

Talizman OctavaJednym z zadań talizmanów przyciągających pieniądze jest zmiana naszych wibracji i naszego sposobu myślenia. Symbol oddziałuje na naszą podświadomość i tym samym odblokowuje w nas umiejętność dostrzeżenia i zaakceptowania korzystnych możliwości finansowych. Talizman przyciąga do nas obfitość i dostatek. Do nas należy wyrażenie zgody na ich zaakceptowanie. Zwracaj uwagę na „zbiegi okoliczności”, które zdarzają się w Twoim życiu. Jeżeli pracujesz nad zmianą swoich wibracji, to zaczną pojawiać się na pewno.

Zapraszamy do Artykułu Przyciąganie bogactwa, w którym opisaliśmy talizmany i amulety przyciągające pieniądze oraz książki, które motywują do zdobycia niezależności finansowej.

 

Bogata kobieta Poradnik inwestycyjny dla kobiet Nauka jak zostac bogatymSzkoła biznesu Bogata kobieta Poradnik inwestycyjny dla kobiet

 

ZOBACZ MOTYWUJĄCE KSIĄŻKI I TALIZMANY
NA PRZYCIĄGANIE BOGACTWA

separator

Serdecznie zapraszamy na

szamańsko - dźwiękowe warsztaty z Shirlie Roden
MATKA ZIEMIA I ŻYWIOŁY NATURY

19 - 26 sierpnia w Jaworzniku k/Częstochowy

Shirlie RodenShirlie Roden: piosenkarka i specjalistka pracy z dźwiękiem z Wielkiej Brytanii. Uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia poziomu energii, uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz podnoszenia stanu świadomości.

Otoczeni pięknem przyrody spędzimy

niezwykły tydzień

obejmujący pracę z dźwiękiem, śpiew, relaksację, uwalnianie negatywnych wzorców i w szczególności pracę z uzdrawiającą mocą natury i energią drzew. Będziemy nucić, śpiewać, wydawać dźwięki i tak jak Indianie będziemy tańczyć z żywiołami powietrza, ognia, wody i ziemi. Połączymy się z Naturą i pod wpływem jej inspiracji będziemy spisywać osobiste przekazy od Niej. Otworzymy głos i serce na Jedność ze wszystkim co nas otacza.

ZOBACZ PEŁNY OPIS WARSZTATÓW

separator

Złota promocja trwa!

W naszym dziale Wyprzedaży trawa obniżka cen najpiękniejszych talizmanówJajo życia pozłacanych 24-karatowym złotem. Są one nie tylko piękną biżuterią, to także silne talizmany o sprawdzonym działaniu.

Zobacz najpiękniejsze pozłacane talizmany tańsze o 15%!

Znajdziesz wśród nich ochronne pentagramy, przyciągający pieniądze Talizman Fehu czy Ochronny Amulet Algiz. Zapraszamy!Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i ekipa sklepu CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2