Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Szamańsko-dźwiękowe warsztaty Shirlie Roden 19-26 sierpnia 2011

MATKA ZIEMIA I ŻYWIOŁY NATURY

 szamańsko - dźwiękowe warsztaty Shirlie Roden

19 - 26 sierpnia  2011 w Magicznym Dworze k/Częstochowy

Otoczeni pięknem przyrody spędzimy niezwykły tydzień obejmujący pracę z dźwiękiem, śpiew, relaksację, uwalnianie negatywnych wzorców i w szczególności pracę z uzdrawiającą mocą natury i energią drzew. Będziemy nucić, śpiewać, wydawać dźwięki i tak jak Indianie będziemy tańczyć z żywiołami powietrza, ognia, wody i ziemi. Połączymy się z Naturą i pod wpływem jej inspiracji będziemy spisywać osobiste przekazy od Niej. Otworzymy głos i serce na Jedność ze wszystkim co nas otacza.

 Program:

·        śniadanie

·        warsztat

·        obiad

·        popołudnie wolne

·        kolacja

·        wieczorna relaksacja lub medytacja z dźwiękiem

 

A jak było na wakacyjnych warsztatach w 2010...

zdjęcia: http://agnieszkajurko.pl/galeria-link/category/21-sr-wakacje.html,

przeczytaj relacje: http://agnieszkajurko.pl/relacje/324-relacja-z-wakacji-shirlie.html

 

Piątek: po kolacji relaksacja z dźwiękiem.

Sobota: wprowadzenie i ćwiczenia z dźwiękiem: uwalnianie, oczyszczanie i rewitalizacja.

Niedziela: Matka Ziemia -  Potęga Natury

Połączenie z Matką Ziemią i uzdrawiającą mocą żywiołów natury w rytmie z ziemskimi cyklami śmierci i odrodzenia. Umieranie starego i odradzanie się poprzez umysł, ciało i ducha. Jeśli będzie dobra pogoda to wieczorna sesja odbędzie się na zewnątrz.

Poniedziałek: Uzdrawiająca Moc Wody

Żywioł Wody pomoże Tobie w mocnym oczyszczeniu siebie samego na głębokim poziomie. Użyjemy dźwięku, aby pozytywnie programować nie tylko wodę do picia i oczyszczania się, ale także (ponieważ Twoje ciało to w ok. 70% woda) do przeprogramowania się na dowolną jakość, której w danej chwili najbardziej potrzebujesz.

Wtorek: Uzdrawiająca Siła Zwierząt Mocy czyli przemiana z żaby w motyla

Indianie Amerykańscy nauczają, że każde zwierzę ma "lekarstwo" czyli mądrość którą mogą się dzielić z innymi. Nauczymy się więc jakości ośmiu Uzdrawiających Zwierząt. W połączeniu z systemem czystych tonów głosu,  poprzez skupienie na energetycznych centrach ciała oraz  używając prostych pozycji podobnych do jogicznych, połączysz się z każdym zwierzęciem, przyjmiesz jego przekaz i uwolnisz swoje wewnętrzne blokady dźwiękiem, aby stać się pięknym „motylem” będącym Twoim Prawdziwym Ja.

Środa: Uzdrawiająca Moc Drzew

Drzewa mogą być naszymi największymi przyjaciółmi oraz nauczycielami, gdy łączymy się z nimi poprzez dźwięk. Używając potężnej energii drzew, w celu uwolnienia i transformacji, połączysz się z ich korzeniami, liśćmi, gałęziami aby nauczyć się niektórych z licznych lekcji, jakie drzewo może przekazać. Warsztat pomoże Tobie łagodnie otworzyć się na odkrycie jedności z każdą żywą istotą na planecie oraz umożliwi doświadczanie drzew w unikalny sposób. Nigdy więcej nie będziesz już przyjmować za rzecz oczywistą obecności drzew i przechodzić obok nich nie zauważając ich – ponieważ drzewo jest przyjacielem na całe życie.

Sesja wieczorna "Jestem Wdzięczna" będzie koncertem akustycznym, na którym Shirlie zaśpiewa swoje wybrane piosenki dla naszej grupy.

Czwartek: Dźwięk i Kreatywność

Używając dźwięku, oddechu i medytacji połączymy się z przedmiotami znalezionymi w lesie (kora, liść, owoc, gałązka itd.), aby uwolnić własną kreatywność oraz aby pisać i malować pod wpływem inspiracji i tego czego nauczyliśmy się podczas całego pobytu.

Piątek: medytacje zamykające, podsumowanie i zakończenie pobytu.

 

Proszę zabrać ze sobą matę do relaksacji i jogi, koc do przykrycia się, ciepły sweter do pracy wieczornej na zewnątrz, papier i ołówki do pisania i rysowania oraz jaskrawo-barwny materiał/szarfę, która będzie reprezentować Twoje „skrzydła motyla”.

 

Shirlie Roden: piosenkarka i specjalistka pracy z dźwiękiem z Wielkiej Brytanii (www.shirlieroden.com). Uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia poziomu energii, uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz do podnoszenia stanu świadomości.

roden

Autorka książki “Uzdrawianie dźwiękiem”, nagrała kilka solowych płyt: "Skydancer", "The Path of Daring", "The  Child I knew", "The Vanishing Lake", "Endless Love", "Angels of Sound", "Raising your vibration" (3 cds). Posiada w swoim dorobku wiele musicali, których jest kompozytorem i współautorem, współpracowała z takimi artystami jak: Mike Oldfield, Ultravox, Suzi Quatro, Hot Chocolate, Ray Davies and the Kinks, David Gilmore, Ian Gillan. Od wielu lat propaguje swoją innowacyjną metodę pracy z dźwiękiem. Od 2005r. regularnie prowadzi warsztaty w Polsce, od 2009 jeździ z polskimi grupami do Egiptu, gdzie prowadzi medytacje wewnątrz Wielkiej Piramidy Cheopsa (piramida na wyłączność przez 2 godziny tzw. private hours bez innych turystów), przed Sfinksem oraz w świątyniach Karnak, Abydos, Dendera.

MIEJSCE:  „Magiczny Dwór” w Jaworzniku (www.magicznydwor.pl)   między Częstochową i Katowicami, położony w lesie sosnowo-brzozowym, 20 miejsc w pokojach z łazienką, dostęp do internetu wi-fi w całym domu.

 OPŁATY:

- warsztat 870 zł od osoby lub 800 zł od osoby w przypadku pary.

- pobyt w pokoju dwu- lub trzyosobowym z łazienką oraz pełne wyżywienie wegetariańskie: 595 zł (7 dni x 85 zł).

ZAPISY: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel. 501 625 528. Podczas kontaktu podaj hasło "CzaryMary.pl".

 

UWAGI:

  • warunkiem uczestniczenia jest bezzwrotna przedpłata w wysokości 500 zł najpóźniej do 15-go lipca, po tym terminie nie gwarantujemy miejsca, reszta płatności za warsztat do 31 lipca. Opłata za zakwaterowanie i wyżywienie gotówką pierwszego dnia zajęć.
  • warsztaty tłumaczone są z angielskiego na polski,
  • ilość miejsc ograniczona,
  • pomagamy w transporcie na miejsce.

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2