Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Z nową "Diagnostyką karmy" dotknij przyszłości i zdobywaj nagrod


Wiosna rozpieszcza nas upalną, letnią pogodą! W dzisiejszej wiadomości przedstawiamy lektury mądre i zajmujące. Czy odpowiednie na ciepłe wieczory lub urlopowy wypoczynek, proszę sprawdzić! Dla Czytelników książek Gregga Bradena mamy niespodziankę i zapraszamy do udziału w konkursie na jego najnowszy tytuł.

Nowego tomu z serii Diagnostyka karmy Siergieja Łazariewa nie sposób nie polecać, zwłaszcza Czytelnikom, którzy jeszcze nie znają jego książek. Ten uznany rosyjski psycholog, lekarz, bioenergoterapeuta i uzdrowiciel dzięki swojej 30-letniej praktykce dokonał niezwykłego odkrycia: zrozumiał mechanizm łączący myśli, emocje i zachowanie człowieka z doświadczeniami, jakie spotykają go w życiu. Zbadał i opisał mechanizm działania karmy. Co więcej: Autor przedstawia dowody, że sami mamy wpływ na jej zmianę.

Diagnostyka karmy 4We wcześniejszych trzech tomach seriiDiagnostyka karmy” Siergiej Łazariew opisywał relacje i związki międzyludzkie, posługując się przy tym przykładami z własnej praktyki. W części czwartej Diagnostyka karmy. Dotykanie przyszłości skupił się na kontakcie z przyszłością. Pokazuje przykłady, jak przywiązanie do różnych wartości może blokować nasz kontakt z przyszłością i jakie to może przynieść skutki, jeśli na czas nie zostanie dokonana korekta myślenia. Między kolejnymi stronami wciąż pojawia się wskazówka, niczym deska ratunkowa, że najważniejszym jest gromadzenie w sobie miłości do Boga.

 

Niesamowicie wciągająca, mądra lektura. Zwraca uwagę Czytelnikowi na świadome i odpowiedzialne przeżywanie swojego życia, zgodnego z zasadą miłości. Wszystkie książki z serii Diagnostyka karmy są wyjątkowo ważne dla wszystkich poszukujących zrozumienia zagadnień związanych z karmą i szczerze je polecamy.

ZOBACZ NASZE WSZYSTKIE NOWOŚCI

Oddzielnik

W ostatniej wiadomości opowiadałam o książkach Gregga Bradena, który z powodzeniem łączy w nich założenia nauki i duchowości. Podkreśla uniwersalność naszych doświadczeń, niezależnie od światopoglądu i wyznania. Dotychczas cztery jego książki zostały przetłumaczone na język polski: "Tajemnice zaginionej modlitwy", "Boska matryca", "Uzdrawianie wiary" i "Czas fraktalny". W przygotowaniu znajduje się kolejny tytuł Gregga Bradena: Kod Boga.

 

Jeśli jesteś w trakcie lektury lub przeczytałeś chociaż jeden z wymienionych tytułów, masz szansę zdobycia najnowszej książki Gregga Bradena!

Ogłaszamy

 K O N K U R S

na recenzję książki Gregga Bradena

W konkursie wezmą udział recenzje do dnia 30 czerwca 2011 zamieszczone na sklepie CzaryMary.pl pod książkami Gregga Bradena dostępnymi w ofercie sklepu.

 

5 Autorów najciekawszych Kod Boga

i najbardziej wartościowych recenzji

nagrodzimy egzemplarzem

najnowszej książki Gregga Bradena:

Kod Boga. Boski pierwiastek w każdym z nas

Już dzięki recenzji tylko jednego z wymienionych tytułów weźmiesz udział w konkursie! Jeśli nie zamieszczałeś jeszcze dotąd recenzji, zapraszam do Artykułu Konkurs "KOD BOGA" Jak zamieszczać recenzje?

 

A więc czy znasz którąś z książek Gregga Bradena?
Czy znalazłeś w niej coś, co Cię zaskoczyło?
Czy chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami?

Tajemnice Zagubionej ModlitwyBoska matryca Uzdrawianie wiary Czas fraktalny


Napisz o tym we własnej, niepowtarzalnej recenzji!
Najnowsza książka Gregga Bradena

Kod Boga. Boski pierwiastek w każdym z nas
może być Twoja!

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i ekipa sklepu CzaryMary.pl

PS. Nie masz jeszcze pomysłu na wakacyjny wypoczynek? Są jeszcze wolne miejsca na wczasy psychotroniczne 17.07.11 – 29.07.11. z Allą Alicją Chrzanowską! Przeczytaj więcej, obejrzyj zdjęcia. Zapraszamy!

      
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!