Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Konkurs "KOD BOGA" na najciekawszą recenzję książek Gregga Brade

Konkurs na najciekawszą i najbardziej wartościową

recenzję książek Gregga Bradena

Jak zamieścić recenzję?

Pod opisem każdego produktu na sklepie CzaryMary.pl znajduje się miejsce zawierające „Recenzje produktu”. Po kliknięciu w link "Napisz recenzję o tym produkcie!" przekieruje on nas na stronę logowania się na nasze konto w sklepie – tylko zarejestrowani Klienci mają możliwość zamieszczania recenzji i oceniania produktów.

Po naszym zalogowaniu się, od razu pojawi się miejsce do wpisania recenzji. Nasz opis musi mieć przynajmniej 50 znaków. Każdy recenzowany produkt musi zostać przez nas oceniony w skali od 1 gwiazdki (zły produkt) do 5 gwiazdek (produkt przez nas polecany). Po zaznaczeniu pola „Kontynuuj” nasza recenzja przesyłana zostaje administratorowi sklepu do zatwierdzenia.

Nagrodzimy 5 najlepszych recenzji książek Gregga Bradena wysłanych do 30 czerwca 2011 roku!

W  swoich książkach Gregg Braden z powodzeniem łączy założenia współczesnej nauki i duchowości. Podkreśla uniwersalność naszych doświadczeń, niezależnie od światopoglądu i wyznania. Dotychczas na język polski przetłumaczono cztery jego książki: "Tajemnice zaginionej modlitwy", "Boska matryca", "Uzdrawianie wiary" i "Czas fraktalny". W przygotowaniu znajduje się kolejny tytuł Gregga Bradena: „Kod Boga”.

Jeśli jesteś w trakcie lektury lub przeczytałeś chociaż jeden z wymienionych tytułów, masz szansę zdobycia najnowszej książki Gregga Bradena!

Ogłaszamy

 K O N K U R S

na recenzję książki Gregga Bradena

W konkursie wezmą udział recenzje napisane do dnia 30 czerwca 2011 i zamieszczone na sklepie CzaryMary.pl pod książkami Gregga Bradena dostępnymi w ofercie sklepu.

Kod Boga5 Autorów najciekawszych

i najbardziej wartościowych recenzji

nagrodzimy egzemplarzem

najnowszej książki Gregga Bradena:

Kod Boga.

Boski pierwiastek w każdym z nas

Już dzięki recenzji jednego z wymienionych tytułów weźmiesz udział w konkursie.

 A więc czy znasz którąś z książek Gregga Bradena?

Czy znalazłeś w niej coś, co Cię zaskoczyło?

Czy chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami?

 

 Napisz o tym we własnej, niepowtarzalnej recenzji!

 

Najnowsza książka Gregga Bradena

Kod Boga. Boski pierwiastek w każdym z nas

może być Twoja!

 

Regulamin konkursu:

 

  1. W konkursie pod uwagę brane będą recenzje zamieszczone na stronach sklepu CzaryMary.pl czterech książek autorstwa Gregga Bradena: „Tajemnice Zaginionej modlitwy”, „Boska matryca”, „Uzdrawianie wiary” i „Czas fraktalny”.
  2. Konkurs trwa do 30.06.2011 roku. Recenzje napisane po 30.06.2011 roku nie będą brały udziału w konkursie.
  3. Poprzez zarejestrowanie się na stronie www.CzaryMary.pl oraz napisanie recenzji książek biorących udział w konkursie Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez Organizatora w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia niniejszego, a w przypadku, gdy uczestnik otrzyma nagrodę: na opublikowanie imienia, inicjału nazwiska i miejscowości zamieszkania na stronie www.CzaryMary.pl.
  4. Nagrodami w konkursie jest 5 egzemplarzy książki „Kod Boga” Gregga Bradena przeznaczonych dla 5 Autorów najciekawszej recenzji, ufundowanych przez Wydawnictwo Studio Astropsychologii.
  5. Recenzje książek Gregga Bradena: „Tajemnice Zaginionej modlitwy”, „Boska matryca”, „Uzdrawianie wiary” i „Czas fraktalny”, zamieszczone przed rozpoczęciem konkursu automatycznie kwalifikują się do udziału w konkursie. Ich Autorzy mogą zamieścić dodatkową recenzję w trakcie trwania konkursu.
  6. Ilość zamieszczanych recenzji przez jednego Autora nie ma wpływu na zwiększenie szansy zdobycia wygranej. Uczestnik konkursu może zdobyć tylko jedną nagrodę, bez względu na ilość zamieszczanych recenzji. Każdemu z uczestników konkursu przysługuje prawo do wygrania tylko jednej nagrody.
  7. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w terminie do tygodnia od dnia 30.06.2011 roku – daty zakończenia konkursu.
  8. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej drogą telefoniczną bądź mailową w terminie do trzech dni od daty rozstrzygnięcia konkursu.
  9. Nagrody zostaną wysłane pocztą na koszt Organizatora na terenie Polski, na adres podany przez Laureata w wiadomości mailowej bądź potwierdzony drogą telefoniczną.
  10. Za wygraną nagrodę nie przysługuje ekwiwalent pieniężny, ani wymiana na inną nagrodę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2021 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2