Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Sprawdź swój horoskop na czerwiec i poznaj podstawy kreacji, aby


Czy wierzysz, że cudotwórca jest w każdym z nas? Może pytanie zostało źle sformułowane… Czy WIESZ, że każdy z nas jest w stanie dokonywać cudów? Cuda są dostępne dla nas wszystkich. Jeżeli jeszcze nie jesteś do tego przekonany, zapraszam do poznania tej wiedzy. W tej krótkiej wiadomości chcę przekazać sens odkryć Gregga Bradena, zebranych z jego wieloletnich duchowych poszukiwań i zapraszam do lektury czerwcowego horoskopu.

Jesteś architektem swojej rzeczywistości. Masz moc cofania chorób, zaprowadzania pokoju, zapobiegania wojnom. Posiadasz zdolność tworzenia samego siebie i swojego otoczenia. Możesz kreować cały wszechświat. To Twoje przekonania narzucają Ci wszelkie ograniczenia i blokują zdolność dokonywania cudów.

Uzdrawianie wiary. Odrzucając fałszywe przekonania W książce „Uzdrawianie wiary” Gregg Braden zwraca uwagę na moc przekonań, które tworzą naszą rzeczywistość. Pokazuje, w jaki sposób tworzymy swoje własne wzorce, jak je rozpoznać i zrozumieć. Dowodzi w końcu, że możemy mocą swoich przekonań wpływać na materię.

DNA człowieka ma bezpośredni wpływ na świat fizyczny. Nasze uczucia zmieniają DNA, które zmienia świat fizyczny. Dzieje się tak, gdyż istnieje pole energii łączące wszystko razem.

Pole energii jest jak lustro, które odbija to, co czujemy w danym momencie. Jeśli czujemy, że kiedyś będziemy zdrowi, że kiedyś stworzymy idealny związek, że zrealizujemy nasze marzenia, to rzeczywiście, nastąpi to KIEDYŚ. Gregg Braden przekonuje, że pole energii odbija to, co dzieje się TERAZ. Aby doświadczyć czegoś w życiu, musimy poczuć w swoim sercu, jakby to już teraz istniało, w tej chwili, w tym momencie. Wówczas możemy dokonywać cudów.

Gregg Braden przez ponad 20 lat odwiedzał wysoko położone górskie wioski, odległe klasztory i studiował zapomniane teksty, aby odkryć ich ponadczasowe sekrety. Łącząc swe obserwacje z wynikami dzisiejszych odkryć naukowych, przekroczył tradycyjne granice nauki, historii i religii. Prezentuje świeże spojrzenie na starożytne tajemnice. Dotychczas cztery jego książki zostały przetłumaczone na język polski: "Tajemnice zaginionej modlitwy", "Boska matryca", "Uzdrawianie wiary" i "Czas fraktalny". W przygotowaniu znajduje się kolejna książka: „Kod Boga”.

Gregg Braden
Czas fraktalny - Sekret roku 2012 i Ery Nowego Świata Boska matryca Tajemnice zagubionej modlitwy

W swoich książkach Gregg Braden łączy naukę i duchowość. Pisze ciekawie i zrozumiale, nawet podczas omawiania praw fizyki. Przewartościowuje stosunek Czytelnika do jego wewnętrznego i zewnętrznego świata. Dzieli się z nami pełnym nadziei i możliwości przesłaniem: 

Każdy z nas ma potencjał tworzenia cudów.

Złota promocja trwa!

W naszym dziale Wyprzedaży trawa obniżka cen najpiękniejszych talizmanów pozłacanych 24-karatowym złotem. Są one nie tylko piękną biżuterią, to także silne talizmany o sprawdzonym działaniu.

Zobacz najpiękniejsze pozłacane talizmany tańsze o 15%!

Znajdziesz wśród nich ochronne pentagramy, przyciągający pieniądze Talizman Fehu czy runiczny Talizman Związków i Miłości. Zapraszamy!


Jajo życia z ametystem

Przeczytaj swój horoskop na czerwiec

Sprawdź, co Cię czeka w obecnym miesiącu!

Horoskop na CZERWIEC


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i ekipa sklepu CzaryMary.pl


Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2