Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Boska talia Tarota już w zasięgu ręki!


Boski Tarot

W dzisiejszej wiadomości przedstawiamy talię Boskiego Tarota, wydaną niedawno w języku polskim. Zapraszamy też na wakacyjny wyjazd, który może stać się dla Ciebie początkiem nowej, fascynującej, duchowej podróży. Nie zabraknie również atrakcyjnej promocji na piękne talizmany.

Zbliżający się Dzień Dziecka to możliwość przypomnienia sobie o dziecku, które jest wewnątrz każdego z nas, niezależnie od naszego wieku. To dziecko odkrywające świat, ciekawe wszystkiego, cieszące się zarówno z wielkich, jak i z małych niespodzianek. Czasem zmęczone, lecz zawsze prawdziwe w przeżywaniu swoich emocji. Jeśli na co dzień musisz się mocno kontrolować, nie zapominaj jaki byłeś, będąc dzieckiem. Przypomnienie dziecięcych radości jest jak świeży powiew wiatru dla naszej duszy.

Żółte złoto jest symbolem asertywności, kreatywności, entuzjazmu, otwartości na nowe i łączy te cechy z wewnętrzną duchową mądrością człowieka. Stwierdziliśmy, że właśnie z okazji Dnia Dziecka nadszedł odpowiedni moment na obniżkę ceny najpiękniejszych talizmanów pozłacanych 24-karatowym złotem. Jajo życia z ametystem

Zobacz najpiękniejsze pozłacane talizmany tańsze o 15%!

Pentagram runiczny Sigil Sowelo Talizman Fehu Talizman Związków i Miłości

Każdy z tych wisiorów został nie tylko estetycznie wykonany,
jest też silnym talizmanem o sprawdzonym działaniu.

ZOBACZ POZŁACANE TALIZMANY Z DODATKOWYM RABATEM

 

Piękno widać również na kartach Tarota Ciro Marchettiego, którego oryginalną nazwę: „Legacy of Divine Tarot” polski Wydawca przetłumaczył jako „Boski Tarot. Dziedzictwo zaginionej cywilizacji”. Słowo „boski” w polskim tytule wiąże się z genezą tej talii Tarota, ale też bez zbytniej przesady możemy określić nim jej wygląd. Swoim pięknem i kunsztem wykonania zachwyciła już wielu tarocistów, jak również koneserów doceniających jej urodę.

Boski Tarot Jak w oryginale, polskiemu wydaniu „Boskiego Tarota” towarzyszy książka Ciro Marchettiego, autora talii. Znalazły się w niej: opowieść o powstaniu „Boskiego Tarota”, opisy każdej z 78 kart Tarota, wprowadzenie do  pracy z talią i 6 przykładowych rozkładów. W ciekawy sposób w książce zostały przedstawione opisy poszczególnych kart. Każdy z nich zawiera interpretację nie tylko samego autora, ale też czterech członków tarotowej społeczności: Ruth Ann i Walda Amberstone, Jamesa Ricklefa i Leisy ReFalo. Daje to możliwość dostrzeżenia różnych interpretacji tych samych obrazów, stając się pomocą w zrozumieniu talii zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych tarocistów.


Karty „Boskiego Tarota” są solidnie wydane, błyszczące,
na brzegach zostały pozłocone.


Karty polskiego wydania „Boskiego Tarota” zostały nadrukowane na grubszych, niż ze znanego nam wydania „Legacy of Divine Tarot”, błyszczących kartonikach.  Spodobają się fanom sztuki Ciro Marchettiego, gdyż zdecydowanie pogłębiają kolorystykę poszczególnych kart. Dodatkowo karty „Boskiego Tarota” posiadają złocenia na swoich brzegach.

Dwie wcześniejsze talie Tarota autorstwa Ciro Marchettiego również zostały wydane w języku polskim: „Gilded Tarot - Pozłacany Tarot” i baśniowy „Tarot of Dreams - Tarot Snów”. A którą z talii wybrać? Oczywiście, tą dla nas najbardziej „boską”...

ZOBACZ NASZE WSZYSTKIE NOWOŚCI

 

Zapraszamy na wczasy psychotroniczne
z Allą Alicją Chrzanowską!

W dniach 17.07.11 – 29.07.11. w Wasilkowie pod Białymstokiem, w dolinie rzeki Supraśl, odbędą się 12 już wczasy psychotroniczne organizowane przez Allę Alicję Chrzanowską i grupę przyjaciół-ezoteryków. W ich cenie 1800 zł wliczony jest 13-dniowy pobyt w hotelu, 3 posiłki dziennie, poranna gimnastyka Tai Chi, wieczorne ćwiczenia jogi oraz uczestnictwo w jednym, wybranym kursie. Za każdy dodatkowy kurs jest dopłata 200 zł (czyli ok. 50% taniej, niż zwyczajowo).
Do wyboru są takie tematy kursów, jak m. in.: Podstawy Tarota; nowe pozycje Tarotowego Portretu Psychologicznego; Magia ochronna; Numerologia podstawowa, ale też Numerolologia w biznesie; Wróżby anielskie; Su dżok czy Huna. 

ZOBACZ PEŁNY OPIS WCZASÓW 2011 ROKU

Oczywiście, można brać udział w wszystkich zajęciach, ale z chwilami przerwy będzie to nauka od rana do wieczora! Przyroda wokół ośrodka jest przepiękna, warto więc skorzystać z jej uroków, jak również z możliwości poznania wspaniałych osób, mających zainteresowania takie, jak Ty. Pamiętaj, że nic nie zdarza się bez przyczyny!

Pomyśl, jak sprawić prezent swojemu Wewnętrznemu Dziecku.


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz
i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2