Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Magiczne zaklęcia na szczęście, miłość i bogactwo


Magiczne zaklęcia na szczęście, miłość i bogactwo

Za oknem wiosna w pełni. Gdy cała natura budzi się do nowego życia i w nas jest większa chęć na zmiany. To bardzo dobry czas, aby wraz z naturą rozkwitnąć i odmienić swoje życie, tak jak zimowe kurtki i szaliki zamieniliśmy na powabne sukienki i koszule z krótkim rękawem.

Świat zmienił swój kolor na zielony – barwę, która działa na nas uspokajająco, dodaje nam energii i radości. Dlatego tak dobrze się czujemy po spacerze w parku czy przejażdżce rowerem po lesie. Kupując sobie letnie ubrania czy komponując codzienne stroje, możemy wykorzystać moc magii kolorów i to jak na nas wpływają. Dzięki właściwemu doborowi kolorów ubrania możemy wzmocnić w sobie te cechy, których nam brakuje, uwydatnić to, co chcemy pokazać światu, dodać sobie energii i pewności siebie.

Tak jak kolor zielony nas uspokaja, tak samo ten i inne kolory działają na innych. Żyjemy przecież w kolorowym świecie, warto więc poznać jaki wpływ mają barwy na ludzką psychikę i ciało. Bogatsi o tę wiedzę możemy świadomie wykorzystać ją na co dzień, aby podnieść jakość swojego życia, poprawić sobie i innym humor, osiągać sukcesy w pracy i wewnętrzny spokój.

Magia koloru dla początkujących Jak jednak poznać arkana magii kolorów? Wystarczy sięgnąć po "MAGIĘ KOLORÓW dla początkujących", gdzie w prosty i przejrzysty sposób opisano, jakie wibracje niosą ze sobą poszczególne kolory i jak wykorzystać PRAKTYCZNIE wiedzę. Właściwy dobór kolorów ubrania to tylko jeden z przykładów na to, jak używać kolorów w celu wywołania pozytywnych zmian w życiu. Zabawa z kolorami to chyba najprostsza DOBRA magia, jaką można stosować na co dzień.


Dla tych, którzy chcą pójść o krok dalej ze zmianami w swoim życiu, przygotowaliśmy specjalne dwa zestawy z zaklęciami magicznymi. W skład zestawu wchodzą świece, kamienie, kadzidła i inne przedmioty potrzebne do wykonania rytuału, którego opis dołączony jest do kompletu.

Pierwszy zestaw to ZAKLĘCIE MIŁOSNE – w celu przyciągnięcia miłości do swego życia. Drugi zestaw to ZAKLĘCIE PIENIĘŻNE – tu oczywiście chodzi o przyciągnięcie więcej pieniędzy.

Zestaw Zaklęcie Miłosne Zestaw Zaklęcie Pieniężne
ZAKLĘCIE MIŁOSNE ZAKLĘCIE PIENIĘŻNE

Kryształy tak samo, jak kadzidła, olejki, zioła itp. stanowią niezbędne wyposażenie każdej porządnej czarownicy czy czarownika, uzdrawiacza i osób rozwijających się duchowo. Niosą w sobie ogromny potencjał, który mało kto umie w pełni wykorzystać. Poza właściwościami wynikającymi z ich natury, można używać kryształów do uzdrawiania siebie i innych, harmonizowania i doenergetyzowania czakr, medytowania, rozbudzania zdolności parapsychicznych.  Kryształy można  nawet zaprogramować  w celu osiągnięcia konkretnej korzyści (tak jak amulety). To uniwersalne narzędzie o bardzo szerokim spektrum zastosowań i ogromnej mocy, jeśli wiadomo, jak go używać.


Pomocna w poznaniu mocy i odkryciu potencjału kryształów będzie praktyczna książka "KRYSZTAŁY dla początkujących". Zarówno dla laików, jak i osób, które już korzystają z mocy kryształów, będzie ona źródłem nieocenionej wiedzy i praktycznych zastosowań mocy kryształów na co dzień. Mam nadzieję, że lektura tej książki będzie inspiracją do częstszego sięgania po moc kryształów, bo naprawdę warto!
Kryształy dla początkujących


Z pozdrowieniami,
Ekipa sklepu CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2