Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Magia prostsza niż myślisz - seria dla początkujących


Magia prostsza niż myślisz - seria dla początkujących

Magia na co dzień – to nic prostszego! Jeśli trudno Ci w to uwierzyć i myślisz, że to zdanie nie do końca jest prawdą, zajrzyj do naszego działu z nowościami, a przekonasz się, że jest inaczej.

Znajdziesz tutaj dwie premierowe książki, które otwierają limitowaną serię magiczną „Dla początkujących”. Nie musisz wcale mieć specjalnego talentu czy dużo wiedzieć na temat działania magii. Teraz masz szansę krok po kroku i z łatwością jej się nauczyć.

Magia koloru dla początkujących Czy wiesz, co oznacza Twój ulubiony kolor? Czy wiesz, jakie kolory Ci sprzyjają zgodnie z datą urodzenia i znakiem zodiaku? Być może otaczasz się barwami, które nie są dla Ciebie właściwe, a jak wiele mógłbyś osiągnąć, znając tajniki magii kolorów. „Magia koloru dla początkujących” w prosty sposób podpowie Ci, jak przy pomocy barw wzmocnić swoje dobre strony, a jednocześnie przyciągnąć szczęście, miłość i rozwiązać problemy, z którymi sobie nie radzisz. Teraz na wiosnę masz świetną okazję, aby wypełnić swoje życie kolorami, których najbardziej potrzebujesz.

Każdy wie, że w kryształach tkwi potężna moc, która jest bardzo użyteczna. Jak bardzo ta moc jest wartościowa, dowiesz się z książki „Kryształy dla początkujących”. W tym przewodniku znajdziesz wszystko, co powinna wiedzieć osoba pracująca z kamieniami. Poznasz szczególne cechy kryształów, nauczysz się wybierać dla siebie najlepsze kamienie i wykorzystywać ich energię. Zdziwisz się, jak prosta i przyjemna jest praca z kryształami. Naucz się programować kryształy i stosować ich moc do uzdrawiania, magii, dywinacji i przyciągania pozytywnych rzeczy. To gwarancja harmonii ciała, ducha i umysłu. Kryształy dla początkujących


Dla klientów CzaryMary.pl książki dostępne są ze specjalnym rabatem cenowym – aż 15%Do magii koloru polecamy nasze kolorowe świece.
Sprawdź pełną ofertę świec

Do pracy z kryształami wybierz te najlepsze.
Sprawdź pełną ofertę kryształów

Z pozdrowieniami,
Ekipa sklepu CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!