Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Magia run ukryta w modnych charmsach! Sprawdź!Małe jest piękne! Jeśli dodam, że również urocze, bardzo praktyczne i posługując się tytułem książki Mike’a Dooleya, będące światem nieograniczonych możliwości tworzenia różnych zestawień, stanie się to opisem nowości, które pojawiły się w naszej ofercie.

Gdzie ich szukać? W dziale Amuletów i Talizmanów pojawiła się nowa kategoria: Charmsy. To wisiorki, które zamiast uszka do zawieszenia mają karabińczyk – małe zapięcie umożliwiające przymocowanie wisiorka do bransoletki czy łańcuszka.

Gwiazda Arcygamy - charms
Węzły celtyckie - charms
Charmsy z naszej oferty to pomniejszone wersje sprawdzonych w działaniu talizmanów, takich jak Gwiazda Arcygamy, Węzły Celtyckie czy Dłoń Fatimy, a także cały alfabet runiczny. Teraz tylko od Twojej fantazji i potrzeby zależeć będzie wygląd Twojej ozdoby. Czy będzie to pojedynczy charms z ochronnym talizmanem, czy też dołączysz do niego runy na przyciągnięcie zdrowia i pieniędzy, czy na sukces w planowanym przedsięwzięciu – wszystko zależy od Ciebie! 

Runa Fehu - charms Runa Jeran - charms Runa Kenaz - charms Runa Wunjo - charms
Runa Fehu
- charms
Runa Jeran
- charms
Runa Kenaz
- charms
Runa Wunjo
- charms

Wszystkie charmsy zostały wykonane z wielką dbałością o szczegóły i prezentują się po prostu wspaniale!

ZOBACZ NASZ WSZYSTKIE NOWOŚCI


Runy w postaci charmsów możemy użyć do zestawiania ich w pomocne nam w danej chwili skrypty runiczne. Może to być nasze imię zapisane runami z dołączoną z przodu runą, której energię w swoim życiu chcemy przejawić lub też konkretny skrypt dostosowany do naszych potrzeb. Wiedzę, w jaki sposób łączyć ze sobą runy czy też gotowe zapisy sprawdzonych w działaniu skryptów odnaleźć można w literaturze poświęconej runom:

Jak stosować runy na co dzień Misterium run Magia i mantyka run. Chcąc poznać i zrozumieć runy... Runy w życiu i terapii
Jak stosować runy na co dzień Misterium run

Magia i mantyka run Chcąc poznać i zrozumieć runy

ZOBACZ INNE KSIĄŻKI O RUNACH


O tym, jak skuteczne jest działanie run, nie muszę przekonywać tych, którzy praktykują za ich pomocą. Jeśli jednak do tej pory nie korzystałeś z mocy run, chcę zaznaczyć, że w to, czy runy działają, nie trzeba wierzyć. Wpływają na rzeczywistość na zasadzie oddziaływania kształtu, co jest niezależne od naszej wiary. Dzięki właściwemu stosowaniu run Twoje życie ulegnie zdecydowanej poprawie.

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i ekipa sklepu CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2