Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Czy wiesz co jeść, aby żyć długo i zdrowo?


W dzisiejszej wiadomości chcemy zachęcić Cię do przemyślenia swojego światopoglądu. Czy to do czego dążysz, wybierając swój pokarm, jest Twoim świadomym wyborem?


Od 9 do 15 maja będzie mieć miejsce Ogólnopolski Tydzień Wegetarianizmu, po raz szósty organizowany przez Fundację Viva! Akcja dla Zwierząt. Jego celem jest promocja wegetarianizmu, weganizmu i stylu życia przyjaznego zwierzętom i środowisku. W tym czasie w wielu miastach w Polsce, a szczególnie w Warszawie, będziemy mogli zauważyć jego obchody w postaci happeningów, pokazów gotowania, degustacji czy projekcji filmów o tematyce wegetariańskiej.

Może to odpowiedni moment na wprowadzenie pozytywnych zmian w życiu? Bo wegetarianizm to nie tylko powstrzymanie się od zjadania zwierząt, to także filozofia na życie. Przejście na dietę wegetariańską z tego względu zawsze powinno być świadomym wyborem. Pociąga ze sobą zmianę sposobu myślenia i skali wartości, rozwijanie w sobie takich cech jak współczucie, wrażliwość i dobroć.

Odstawiając mięso z naszej diety w żadnym wypadku nie jesteśmy skazani na monotonność w żywieniu. Pięknie wydane albumy z przepisami na dania wegetariańskie są wspaniałą inspiracją do przyrządzania nowych potraw, które nakarmią przy tym nie tylko nasze ciało, ale i duszę.
Zaskakujące tofu - Mariola Białołęcka Wegetariańskie przepisy
Kuchnia wegetariańska
ATELIER SMAKU

Jeśli interesuje Cię filozofia wegetarianizmu, sięgnij po książkę Marii Grodeckiej „Wegetarianizm – Zmierzch świadomości łowcy”. To kompendium wiedzy o wegetarianizmie i zdrowym odżywianiu, zawierające dodatkowo 100 przepisów kuchni wegetariańskiej. Polecam!


Wkrótce nakładem wydawnictwa Illuminatio ukaże się książka dr Doreen VirtueAnielska Dieta”. Pokazuje, jak ważna jest dieta wegetariańska dla osób rozwijających się duchowo. Nauczysz się z niej, jak jeść zdrowo, zgodnie z naturą i czerpać z jedzenia wiele przyjemności!

* O dacie publikacji książki poinformujemy Państwa w kolejnych wiadomościach.


ZOBACZ INNE KSIĄŻKI O WEGETARIANIZMIE


Zapraszamy serdecznie na niezwykły kongres:

"FILOZOFIA WOLNOŚCI"
od przebudzenia do oświecenia


8 maja 2011 w Warszawie
w Domu Kultury "ŚWIT" ul. Wysockiego 11

Czy szukasz swojej drogi poznania? Pragniesz rozwijać się duchowo i świadomie dążyć do doskonałości? Podczas kongresu zaprezentowane zostaną najbardziej esencjonalne propozycje skutecznego osiągnięcia oświecenia w ciągu obecnego życia. Zobacz pełny program kongresu.

Którą ze ścieżek wybierzesz to już zależy tylko od Ciebie...


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

Zobacz więcej. Szeroki wybór książek.
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!