Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop na listopad 2007

Horoskopy na listopad 2007 przygotowane z run przez Monikę Burzyńską

BARAN – runa Isa

Sprawy spowolnią nieco swojego biegu. Nie spodziewaj się też przełomowych zmian, wszystko nadal będzie dla Ciebie „po staremu”, przynajmniej przez najbliższy miesiąc.

Lepiej zatem skieruj swoją uwagę do wnętrza, ponieważ refleksja nad samym sobą, swoim życiem i postępowaniem przyniesie Ci ogromne korzyści pod postacią wiedzy, a co z tą wiedzą zrobisz, zależy oczywiście od Ciebie


BYK – runa Raido

Dla Ciebie na ten miesiąc od runy Raido rada to: odnajdź swój własny rytm. Niektóre sprawy nabiorą u Ciebie tempa. Może również zdarzyć się to, na co już bardzo długo czekałeś.

Oczywiście Raido to też ruch i podróżowanie, dlatego wszelakie podróże, dalekie lub bliskie, mogą się przytrafić wszystkim Bykom.

Poza tym Raido to podszept zdrowego rozsądku, że trochę ruchu przyda się Twojemu ciałku, więc wyginaj ciało śmiało na wszelkiej maści siłowniach, jogingach, czy innych fizycznych aktywnościach.


BLIŹNIAKI – runa Ehwas

Runa Ehwas przewiduje dla Ciebie drogi Bliźniaku różnorakie prace zespołowe w najbliższym czasie, ponieważ prawdziwa WSPÓŁPRACA to niezwykle cenna umiejętność, która potrafi zdziałać cuda i postawić dom w jeden dzień. Nawet jeśli nie planujesz działań budowlanych w tym miesiącu, to pomyśl, czy w przypadku Twych życiowych zadań nie przydałaby się jakaś pomocna dłoń. Jeśli tak, proś o pomoc, a zobaczysz, jak Twoje plany i marzenia nabierają coraz bardziej realnych kształtów.


RAK – runa Dagaz

Szanowny Raku, czeka Ciebie w najbliższym okresie znacząca zmiana (i to na lepsze), dotycząca Twojego życia, bądź nawet bezpieczeństwa Twojej osoby. Ludzie często zmieniają się pod wpływem istotnych dla nich wydarzeń, ale w Twoim przypadku, będzie to zmiana wypływająca z Twego wnętrza, z potrzeby serca. Jest to dodatkowo gwarancja trwałości tej zmiany.

Jest to sposób, w jaki dobry los dostarcza nam swoje prezenty, ponieważ z okazji takich zmian często odkrywa się u siebie talenty, których wcześnie, drogi Raku, u siebie nie podejrzewałeś, a które są niczym drogocenne brylanty, czyniące z Ciebie prawdziwego bogacza.


LEW – runa Jera

Możesz liczyć na hojność losu w zbliżającym się okresie. Nie weźmie się ona jednak tak po prostu z kosmosu, tylko będzie niejako ukoronowaniem Twoich wcześniejszych wysiłków i starań. Możesz zatem liczyć na realizację swoich celów, planów i zamierzeń.

W tych dniach wiele (jeśli nie wszystko) po prostu Ci się uda. Runa Jera zachęca Cię w wprost: bierz i korzystaj, ponieważ jest do dla Ciebie czas zbierania plonów.
Mając zatem na uwadze to, że nic nie trwa wiecznie, spożytkuj ten okres z jak największą dla siebie korzyścią. Niczego nie odkładaj na „jutro”


PANNA – runa Perthro

Runa Perthro to bardzo „kobieca” runa w futharku (runicznym alfabecie). Dla Ciebie na ten jesienny czas niesie zapowiedź chwil pełnych melancholii i szperania w zakamarkach własnej jaźni, zwłaszcza w tych zakamarkach, które spowija cień nieświadomości, gdzie Twoja uwaga zagląda niezwykle rzadko, albo wcale.

Runa Pertho radzi Ci, droga Panno, byś wsłuchała się w podszepty swojej intuicji, zwłaszcza jeśli dokonujesz poważniejszych wyborów. Miej uszy szeroko otwarte na te rady, ponieważ są dla Ciebie najlepsze, leża w Twoim najlepszym interesie. Zaufanie temu wewnętrznemu głosowi sprawi, że Twoje życie może stać się o wiele przyjemniejsze niż dotychczas.


WAGA – runa Ansuz

Runa Ansuz to runa mówców, poetów, błyskotliwego umysłu. Nieocenioną pomocą może służyć wszystkim tym, którzy się uczą, zdają egzaminy, bądź wygłaszają przemówienia. Jeśli tak jest w Twoim przypadku Wago, możesz liczyć na przychylność i wsparcie runy Ansuz w swoich zadaniach. Egzaminy czy klasówki zaliczysz śpiewająco, łatwiej Ci będzie myśleć i przyswajać wiedzę, a Twoje wypowiedzi będą błyskotliwe.

Jeśli nawet nie jesteś Wago uczniem czy studentem, warto pomyśleć, czy w najbliższym miesiącu nie zapisać się na jakiś kurs, chociażby językowy, który podniósł by Twoje kwalifikacje, gdyż teraz nauka nowych rzeczy przyjdzie Ci o wiele łatwiej, a Ty tylko na tym skorzystasz.


SKORPION – runa Kenaz

Runa Kenaz zwiastuje Ci wydarzenia, do których musi dojść, aby dać upust napięciom, bądź jakiejś sytuacji kryzysowej. Być może było w Twoim życiu coś, co cały czas odkładałeś na potem, lub nie chciałeś „widzieć” ciągle jakiegoś problemu. Jednak ignorowany problem nie znika, wręcz przeciwnie. Wykazuje tendencję do narastania i wydarzenie które Cię czeka, ma właśnie charakter konfrontacji z czymś, czego unikałeś od dawna. Teraz po prostu będziesz musiał się tym zająć, będziesz musiał znaleźć konstruktywne, dobre rozwiązanie.
A po wszystkim po pierwsze poczujesz niebywałą ulgę, jakbyś zrzucił właśnie ze sto kilo, a po drugie powiesz „w sumie dobrze, że tak się stało, bo bym nigdy się za to nie zabrał”.

Jakby nie było, w ostatecznym bilansie miesiąca z przyjemnością stwierdzisz, że jesteś „do przodu” i bez zbędnych zaległości.


STRZELEC – runa Wunjo

Według przepowiedni runy Wunjo dużo przyjemnych zdarzeń i powodów do radości czeka Cię w tych jesiennych, listopadowych dniach. Tak jakby Wszechświat specjalnie chciał Ci zrobić przyjemność. I uwierz, on wie jak, wg zasady: dla każdego coś miłego. Zatem dla wszystkich towarzyskich strzelców będzie to czas niezapomnianych imprez i spotkań w gronie przyjaciół, z którymi świetnie się czujesz i bawisz. Dla tych którzy preferują własne towarzystwo, przewidziane są błogie chwile relaksu i spokoju, i robienia czego dusza zapragnie.

Słowem czeka Cię coś na kształt psychicznych wakacji, z których skwapliwie korzystaj. Na zdrowie!

KOZIOROŻEC – runa Sovelo

Bardzo pomyślny okres, jeśli zamierzasz coś osiągnąć bądź wygrać. Słowem strzelić w dziesiątkę, ponieważ Sovelo to runa sukcesu i zwycięstwa. Pod jej patronatem po prostu wszystko musi się udać. Dlatego wykorzystaj sprzyjające wiatry. Warto się w tych dniach sprężyć i zmobilizować, bo dzięki temu osiągniesz najwięcej.

W przypadku wszelakich przedsięwzięć czy nawet sporów, Sovelo przewiduje dla Ciebie powodzenie. Więc jeśli masz coś zrobić, rozpocząć, zdecydować, to zrób to właśnie teraz. Nie obawiaj się nawet tych dużych wyznań, gdyż ich realizacja przyniesie największe korzyści.

WODNIK – runa Fehu (w odwrotnej pozycji)

Ostrożnie Wodniku z finansami w tym miesiącu, a zwłaszcza z poważniejszymi finansowymi decyzjami. Fehu ostrzega, że może nie mieć dystansu do tych spraw, a niewłaściwy wybór może narazić Cię na poważne straty. Wystrzegaj się też przed popadaniem w zakupowy szał, bo w tym momencie będzie to raczej chęć odreagowania stresu, niż zakupy wynikające z rzeczywistej potrzeby. Skutkiem tego:
a) wylądujesz w domu z stertą niepotrzebnych Ci tak naprawdę rzeczy,
b) przepuścisz fundusze, potrzebne Ci na coś innego, a wiesz dobrze, że nie tędy droga.

Przyda Ci się za to odrobina odpoczynku, ponieważ może dopaść Cię uczucie zmęczenia. Wówczas zmiana otoczenia, nawet drobna, wyjdzie Ci naprawdę na dobre.


RYBY – runa Odala

Spokój, harmonia i obfitość wszelaka – takimi słowami można opisać wróżbę Odali dla Ciebie, droga Rybko. Złota polska jesień nabierze dla Ciebie głębokiego znaczenia. Możesz się spodziewać stabilizacji i wzmocnienia na wszystkich poziomach: od materialnego, przez emocjonalne, na duchowym skończywszy. Będziesz Rybko wreszcie mogła odsapnąć, i przestać się wciąż martwić o różne rzeczy. To naprawdę bardzo przyjemny stan. Pozwól go sobie podoświadczać, najgłębiej jak potrafisz, bo to potężnie naładuje Twoje baterie na długie zimowe miesiące.

Więcej o runach i ich znaczeniu przeczytasz na stronie www.runy.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2