Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Poczuj na wiosnę moc ognia i rozpal w sercu uczucia

Czarymary.pl - Miejsce w sieci gdzie zaczyna się magia.

Nowe wzory srebrnych talizmanów i świec rytualnych, woreczków do przechowywania kart i  run, nowe talie kart Tarota – w ostatnich dniach wiosna bogato obrodziła w naszym sklepie nowościami!

Różowa świeca z parafiny - figurka kochanków Do naszej czerwonej i czarnej świecy kochanków, używanych do miłosnych rytuałów, dołączyła świeca kochanków w kolorze różowym. Jest odpowiednia do rytuałów na wiosenne, miłosne uniesienia, gdyż róż to właśnie symbol romantycznej miłości. Różowa świeca w kształcie figurki mężczyzny i kobiety splecionych w uścisku wspomoże również rytuały godzące zwaśnione związki i łagodzące nieporozumienia oraz rytuały zapobiegające uczuciu zniechęcenia w związku.
Pojawił się również nowy kolor świecy w kształcie nożyczek – nożyczki w kolorze czarnym. Ten rodzaj świecy sprawdza się w rytuałach służących do przecinania wszelkich negatywnych powiązań pomiędzy ludźmi, miejscami, przedmiotami i sytuacjami - problemami osobistymi, złą sytuacją finansową... Wibracje zapalonej świecy są również ochronną tarczą chroniącą przed niebezpieczeństwem w danym momencie naszego życia. Są one dodatkowo wzmocnione przez czarny kolor świecy, który oddala od nas negatywną energię.

Czarna świeca z parafiny - nożyczki
Nasze świece do rytuałów są zabarwione również w środku, dlatego są doskonałe w przypadkach, w których nadmiar białej parafiny może być przeszkodą w osiągnięciu zamierzonego efektu.

Wśród wiosennych nowości znajdują się cztery nowe talie Tarota: przepełniony energią Fire Tarot – Tarot Ognia, magiczny Wheel of the Year Tarot – Tarot Koła Roku, baśniowy Shadowscapes Tarot oraz Law of Attraction Tarot – Tarot Prawa Przyciągania, zainspirowany bestsellerową książką „Sekret” i jej przesłaniem, że jesteśmy w stanie przyciągnąć do siebie wszystko, czego pragniemy.
Fire Tarot Wheel of the Year Tarot Law of Attraction Tarot Shadowscapes Tarot
Tarot Ognia jest bardzo energetyczną talią, przeznaczoną raczej dla bardziej doświadczonych tarocistów. Jeśli jednak poczujesz, że obrazy jej kart rozpalają w Tobie ogień, może być właśnie talią dla Ciebie! Tarot Koła Roku nawiązuje tematyką do cyklicznych zmian pór roku, przypomina o połączeniu z ziemią, naturą i przemijalności czasu. Shadowscapes Tarot przenosi nas w baśniową krainę naszych marzeń, zachwycając obrazem każdej karty. Tarot Prawa Przyciągania ma za zadanie pomóc w odkryciu i spełnieniu naszych najskrytszych marzeń i celów życiowych.

ZOBACZ NASZE WSZYSTKIE NOWOŚCI

PS. Ostatnio do naszych kolorowych świec dołączyła świeca w kolorze różowym. Z tego powodu

zestaw świec składa się już z 10 różnych kolorów!

Znaczenie koloru świecy i rytuały, w których znajduje zastosowanie, rozpisaliśmy w osobnym ARTYKULE.
Świece z parafiny

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

Zobacz więcej. Szeroki wybór książek.
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2