Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Poznaj ezoteryczną wiedzę starożytnych Egipcjan.

Czarymary.pl - Miejsce w sieci gdzie zaczyna się magia.

Dziś w naszej wiadomości zapraszamy na warsztat Merkaby do Egiptu, kolebki jednej z najstarszych cywilizacji. To połączenie fizycznej i duchowej podróży, doświadczenie w piękny sposób opisywane przez uczestników wcześniejszych warsztatów Merkaby w Egipcie w zamieszczonych relacjach.

Zapraszamy na szósty już medytacyjny wyjazd
do Egiptu na warsztat:
 MERKABA
według Drunvalo Melchizedeka
20 - 27 maja 2011
Warsztat prowadzi Tom de Winter

Warsztat MERKABA obejmuje m. in. naukę medytacji aktywującej pole Merkaba, świętą geometrię ciała świetlistego, siłę intencji, starożytne praktyki oddechowe, uzdrawianie wewnętrznego dziecka.

Dla uczestników wyjazdu zapewnione zostało prywatne zwiedzanie Wielkiej Piramidy Cheopsa i Sfinksa! W planie warsztatu znajdują się także medytacje w piramidzie Cheopsa, w Sfinksie i w świątyniach egipskich.

Oprócz przewidzianych zajęć z warsztatu zaplanowane jest m.in. zwiedzanie Kairu, Luksoru (świątyni Karnak, Doliny Królów, Świątyni Hatszepsut), a także świątyni w Edfu i Kom Ombo.

Więcej informacji na temat warsztatu Merkaba.

Jeśli interesuje Cię, czym jest Merkaba, potężną dawkę praktycznej wiedzy znajdziesz w dwóch tomach książki prawdziwego znawcy tematu, Drunvalo Melchizedeka: „Pradawna tajemnica kwiatu życia”.

Pradawna tajemnica kwiatu życia tom I W tomie I zawarł pierwszą część swoich warsztatów zatytułowanych „Kwiat Życia”. Objaśnia w nich tajemnice początków naszego istnienia, tłumaczy, dlaczego świat wygląda tak, a nie inaczej, jakie subtelne energie pozwalają naszej świadomości rozkwitnąć jej prawdziwym pięknem. W tomie II krok po kroku przedstawia medytację Mer-Ka-Ba - technikę służącą odtworzeniu pola energetycznego ewoluującej istoty ludzkiej. Pradawna tajemnica kwiatu życia t.II

Tom de Winter, prowadzący obecny warsztat Merkaby w Egipcie, jest jednym z trenerów, którego wyszkolił Drunvalo Melchizedek.

Tarot Egipski Symbolika starożytnego Egiptu potrafi rozbudzić wyobraźnię – wystarczy spojrzeć na inspirowaną przez nią talię kart Tarota: Tarot Egipski. Karty pomagają w uzyskaniu odpowiedzi na pytania kim jesteśmy, czym jest tożsamość ludzka, na jakie części się dzieli i jak one odnoszą się do siebie. „Są wielopoziomową ścieżką, jak w piramidzie, prowadzącą do centrum naszego bytu.”

Talizmany wykonane na wzór egipskich symboli są nie tylko piękną ale i egzotyczną biżuterią. Wiele z nich ma silne działanie ochronne, jak Oko Horusa, z kolei inne przynoszą szczęście i pomyślność, jak skarabeusz, czyli egipski święty żuk. Natomiast Krzyż Ankh jest bardzo silnym energetyzatorem, a jeśli zaczniesz nosić Wisior  Faraona, umocnisz się w wytrwałości i dążeniu do wytyczonych celów.

EGIPSKI KRZYŻ ANKH Wisior Faraon Oko Horusa Skarabeusz z opiekuńczymi skrzydłami

ZOBACZ AMULETY I TALIZMANY EGIPSKIE


MERKABA w Egipcie


Zapraszamy Serdecznie,
Renata Nikonowicz i ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

Zobacz więcej. Szeroki wybór książek.
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2