Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Odkryj magiczną stronę swojego życia.

Czarymary.pl - Miejsce w sieci gdzie zaczyna się magia.

Dziś jest bardzo magicznie w naszej wiadomości. Opisujemy dwie pełne magii pozycje: książkę o wicca, religii czarownic i cieplutką nowość z ogromną ilością wiedzy na temat run i ich praktycznego zastosowania.

Jak stosować runy na co dzień

Pełne mocy i skuteczne znaki runiczne możemy zastosować dosłownie w każdej dziedzinie naszego życia. Możliwości, jakie daje nam używanie run, przybliża najnowsza książka Alli Alicji Chrzanowskiej:

Jak stosować runy na co dzień


Na początku pracy z runami jasno i dokładnie określ, o co prosisz runy a następnie upewnij się, że jesteś gotowy na zmiany, które pojawią się w Twoim życiu po zastosowaniu skryptu. W książce "Jak stosować runy na co dzień" każda z run futharku klasycznego została bardzo dokładnie opisana, aby zastosowanie każdej z nich przyniosło jak najbardziej konkretny, sprecyzowany efekt. Pokazany został również sposób łączenia run ze sobą tak, aby oddziaływanie poszczególnych run nie było ze sobą sprzeczne lub też aby końcowy rezultat nie zaskoczył nas efektami ubocznymi.
Runy potęgi przyrody
Runy na kwarcu różowym W opisie każdej runy przedstawione zostało także jej zastosowanie w magii runicznej, użycie w skryptach runicznych pojedynczo, w bindrunach (czyli skryptach runicznych składających się z dwóch run) i w dłuższych skryptach z podziałem na występowanie na pozycji pierwszej, środkowej lub na końcu skryptu. Opisane zostały też sposoby wzmacniania oddziaływania run m. in. ze względu na materiał i technikę ich wykonania.

W książce znajdziemy też opis 18 run futharku armanicznego, zwanego również arameńskim, który powstał na początku XX wieku za sprawą Gwido von Lista. Autorka skupiła się na praktycznym zastosowaniu futharku armanicznego w skryptach dotyczących poprawy stanu zdrowia, gdyż w tym zakresie jest najbardziej efektywny.

Książka Alli Chrzanowskiej jest prawdziwą kopalnią

praktycznej wiedzy o runach.

Końcowe rozdziały poświęcone zostały skryptom runicznym, zwanych też czasami talizmanami runicznymi, z najczęściej stosowanymi, użytecznymi przykładami zapisów. A więc:

Co zrobić, by mieć więcej pieniędzy?
Jak przyciągnąć do siebie prawdziwą miłość?
Jak chronić dzieci przed nieszczęściem?
Jak zapewnić sobie i bliskim bezpieczeństwo?
Stosować runy!

Z ogromną przyjemnością przedstawiam książkę Agnieszki Mojmiry AntonikWicca”, o wiele mówiącym podtytule: „Religia czarownic dla tych, którzy chcą wiedzieć i zrobić pierwszy krok, by doświadczyć”. W pełen ciepła, zrozumiały sposób autorka przekazuje podstawowe informacje na temat wicca, religii czarownic. Książka jest tym bardziej warta uwagi, jako że jest pierwszą na naszym rynku pozycją autorstwa Polki inicjowanej w jedną z tradycyjnych gałęzi wicca. Sama autorka pisze we wstępie książki:

„Wicca to religia dla myślących i chcących, dla ludzi, którzy wiedzą, czego chcą od życia, a jeśli nie wiedzą, to przynajmniej nie boją się uparcie dążyć do odnalezienia odpowiedzi na to pytanie. Wicca to religia dla kochających życie, dla pasjonatów, dla ludzi zakochanych, ale i dla tych, którzy właśnie tej pasji, miłości i radosnego uniesienia szukają. Wicca to religia, która pomaga odnaleźć siebie, ponownie nawiązać związek z naturą i jej cyklem, ożywić zaspaną duchowość i poznać ludzi, którzy nie obawiają się być niepowtarzalnymi i szczęśliwymi.”

Wicca 

To książka dla tych, którzy zaczynają interesować się czarownictwem i chcieliby poczuć jego klimat, sprawdzić, czy wicca jest właśnie ich drogą. Znajdziemy w niej krótki wstęp do  historii, opis mitologii i wiccańskiego Koła Roku, narzędzi czarownicy, wprowadzenie do otwartego rytuału (w rytuale zamkniętym biorą udział tylko osoby inicjowane). Książka została wzbogacona o liczne kolorowe zdjęcia, które nadają całemu przekazowi  dodatkowego, osobistego charakteru. Wszystkim początkującym i przyszłym czarownicom serdecznie polecam skorzystanie z możliwości spojrzenia na wicca oczami autorki.

ZOBACZ WSZYSTKIE NOWOŚCI

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i ekipa sklepu CzaryMary.pl

 Zobacz więcej. Szeroki wybór książek.
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2