Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Oczyść siebie i dom, rozkwitnij na wiosnę!

Czarymary.pl - Miejsce w sieci gdzie zaczyna się magia.

Wiosna, wiosna!  Wiosna to czas budzącej się do życia przyrody, a dla nas to odpowiedni moment na oczyszczenie siebie i pomieszczeń z negatywnej energii nagromadzonej podczas zimy.

Trwa jeszcze Wielka Marcowa Wyprzedaż naszego magazynu, a wśród pozycji nawet z 20% dodatkowym rabatem znajdują się takie, które pomogą w przywróceniu harmonii w naszym życiu.

Wielka Wyprzedaż kadzidełek

Wielka Wyprzedaż kadzidełek

Wielka Wyprzedaż odpromienników

Wielka Wyprzedaż odpromienników

Wielka Wyprzedaż płyt z muzyką

Wielka Wyprzedaż płyt z muzyką

Znakomicie sprawdzi się w tym zadaniu biała szałwia. Oczyszczając osobę okadzanie dymem rozpoczynamy od głowy, a kończymy przy stopach. Aby oczyścić dom okadzamy każde pomieszczenie, zaczynając od piwnicy, a kończymy na strychu, poruszając się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. W tym wypadku najlepiej uprzątnąć całe mieszkanie, okadzić je przy zamkniętych oknach, a następnie porządnie wywietrzyć wszystkie pomieszczenia.

Energie w naszym otoczeniu, zwłaszcza jeśli odczuwamy wpływ promieniowania żył wodnych, harmonizują specjalne odpromienniki. Ich zamontowanie jest bardzo proste, dodatkowo zawsze można zmienić miejsce ich zainstalowania, gdy zajdzie taka potrzeba.

Można pracować w tym czasie nad wewnętrzną równowagą, harmonizacją energii czakr, równoważeniem energii męskich i żeńskich. Do oczyszczenia i zrównoważenia energii czakr, naszych ośrodków energetycznych podczas medytacji ogromną pomocą będzie specjalnie przygotowana do tego celu muzyka. Uwolnij się od stresu i emocjonalnych blokad.


ZOBACZ NASZE WSZYSTKIE WYPRZEDAŻE

Tęskniącym za magią w naszym świecie, spragnionym romantycznych historii o zakazanej miłości i miłośnikom książek dla młodych duchem Lament Maggie Stiefvaterz przyjemnością przedstawiam swoją ostatnią lekturę: książkę Maggie Stiefvater

Lament

Intryga Królowej Elfów

„Ta piękna i niebanalna opowieść, oddaje wiernie obraz celtyckiej baśni, którą przedstawiono w uwspółcześnionej wersji.” Zapada głęboko w pamięć, pozostawiając odczucie, że baśniowy świat elfów, wróżek, fejów jest całkiem żywy i jedynie bariera wzroku przeszkadza nam w jego dostrzeżeniu. Po jej lekturze zapewne zastanowisz się dłużej nad pięknem i potęgą Natury. Jej magicznych emanacji… To tło wciągającej, romantycznej opowieści. Znakomita lektura dla na wiosenne wieczory! Ostrzegam, że w miarę potrzeby czterolistne koniczynki należy zdobyć we własnym zakresie – to one pomagają dostrzegać baśniowy świat… przeczytaj cały opis

ZOBACZ WSZYSTKIE NOWOŚCI

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i ekipa sklepu CzaryMary.pl


Zobacz więcej. Szeroki wybór książek.
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2018 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu ważne przez 7 dni
Kod otrzymasz tylko przy zapisie przez to okno.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!

W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!