Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zielona Żywność i magiczne nowości - dla ciała i duszy.

Czarymary.pl - Miejsce w sieci gdzie zaczyna się magia.

Za naszymi oknami zima w pełni i siarczyste mrozy. To dobry czas na zadbanie o siebie! W dzisiejszej wiadomości chcielibyśmy poinformować o Zielonej Żywności i gorących nowościach z akcentem różu. Coś dla ciała i duszy.

Chlorella Pyrenoidosa (opakowanie 300g)Czym jest Zielona Żywność? To naturalna żywność oparta na świeżych sokach z zielonych traw, owoców, warzyw oraz ziół. Zielona Żywność zawiera chlorofil (poprawia obraz krwi, przyśpiesza gojenie się ran, chroni przed stanami zapalnymi), białka (regulują metabolizm, zwiększają odporność organizmu), szeroki wachlarz witamin, minerałów oraz antyoksydantów.

Dlaczego potrzebujemy Zielonej Żywności? Jeśli jemy zbyt dużo potraw przetworzonych, smażonych i zawierających śladowe ilości ważnych substancji odżywczych to w połączeniu z szybkim trybem życia, stresem i używkami narażeni jesteśmy na choroby obecnych czasów: bóle i zawroty głowy, problemy z trawieniem itd.

Młody jęczmień Green Magma (opakowanie 312g)Co zmienia spożywanie Zielonej Żywności?
„Po zaledwie 5 tygodniach spożywania 2 szklanek soku z Młodego Jęczmienia oraz spożywania 3 gram Chlorelli Pyrenoidosa dziennie zaobserwujemy, jak prawidłowo potrafi pracować nasze ciało. Zaczynamy nabierać siły i chęci do życia, mamy coraz więcej energii, czujemy się lepiej dotlenieni, łatwiej znosimy stresy, poprawia się wygląd naszej skóry, włosów i paznokci – czujemy Nową Jakość Życia.

Chlorella Pyrenoidosa to jednokomórkowa alga sprasowana pod wpływem pary wodnej do postaci niewielkich tabletek, które można rozgryzać lub łykać popijając dużą ilością wody.

Młody jęczmień jest sproszkowanym sokiem z liści młodego jęczmienia, który rozrabia się ze szklanką wody. W ten sposób z jednej łyżeczki młodego jęczmienia otrzymujemy szklankę soku, a jego zawartość składników mineralnych i substancji odżywczych odpowiada składem 2 kg ekologicznie uprawianych owoców i warzyw!!!

Brzmi to pięknie, i takie jest w rzeczywistości. Zapraszam do Artykułu z dodatkowymi informacjami na temat Młodego Jęczmienia i Chlorelli Pyrenoidosa! Z pewnością dopiszemy w nim z czasem zaobserwowane przez nas oddziaływanie Zielonej Żywności - w chwili obecnej stwierdzam, że pozytywnie wpływa na trawienie i pamięć (ilość nagłych olśnień się zwiększyła :) ). Polecam gorąco, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.


Świeca z parafiny różowaW naszej ofercie znajdują się wykonane w specjalny sposób kolorowe świece z parafiny, posiadające ten sam kolor i na zewnątrz, i w środku. Taki wygląd świec jest szczególnie istotny podczas wykonywania rytuałów z zastosowaniem magii świec, kiedy nadmiar białej parafiny może utrudniać osiągnięcie zamierzonego celu.

Do naszych kolorowych świec dołączyła świeca w kolorze różowym. Róż to kolor harmonijnej, romantycznej miłości, honoru i moralności. Różowa świeca znajdzie więc w rytuałach miłosnych, umacniających przyjaźń, a również
Może też reprezentować szlachetne zamiary osoby wykonującej rytuałMandala runiczna na kwarcu różowym ze spiralką.


Kolor różowy odpowiada (wraz z kolorem zielonym) czakrze serca i właśnie na kwarcu różowym wykonana została mandala runiczna również gorąca nowość w naszym sklepie. I nie sposób nie wspomnieć o mandali runicznej wykonanej na pięknym czarnym onyksie, kamieniu czarowników… Tu już jednak odchodzimy od zieleni i różu, a to opowieść na inną okazję…

 

ZOBACZ WSZYSTKIE NASZE NOWOŚCI

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i ekipa Sklepu CzaryMary.plZobacz więcej. Szeroki wybór książek.
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2018 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu ważne przez 7 dni
Kod otrzymasz tylko przy zapisie przez to okno.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!

W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!