Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Poznaj tajemnice swojego umysłu.

 
Czarymary.pl - Miejsce w sieci gdzie zaczyna się magia.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co i kogo ujrzysz po śmierci?

W końcu doczekaliśmy się książki, która z wyjątkową precyzją i swoistą naukową wnikliwością uchyla rąbka tajemnicy ludzkiego życia.

"DMT: Molekuła duszy" to pierwsza tego typu pozycja na polskim rynku wydawniczym, która w wyczerpujący sposób omawia wszelkie zagadnienia związane z biologią doświadczeń mistycznych i tych z pogranicza śmierci.

DMT Molekuła DuszyAutor, lek. med. Rick Strassmam – adiunkt w Szkole Medycznej Uniwersytetu Nowego Meksyku na Wydziale Psychiatrii, bierze czytelnika za rękę i przeprowadza go po najgłębszych zakamarkach umysłu człowieka. Gdzieniegdzie czai się zło i czyha niebezpieczeństwo. Niektóre wizje mrożą krew w żyłach, zaś inne budzą uczucie spokoju i wlewają w serce nutkę nadziei na przyszłe życie po śmierci.

"DMT: Molekuła duszy" to przewodnik po potencjale ludzkiego umysłu i terapeutycznych właściwościach substancji psychodelicznej, czyli DMT. Występuje ona zarówno w roślinach, jak i w mózgu człowieka. U wielu osób powoduje przeżycia mistycznie, graniczące z tymi, które przeżywa osoba na łożu śmierci, a także wizje realistycznych spotkań z inteligentnymi istotami zamieszkującymi pozaziemskie wymiary. Umożliwia ona także wniknięcie duszy do ciała, towarzyszy takim wydarzeniom, jak narodziny, śmierć czy seksualna transcendencja. Ochotnicy biorący udział w badaniach R. Strassmana zgodnie stwierdzili, iż uczestniczyli w jednym z najważniejszych doświadczeń ich życia.

Oto książka dla wszystkich, którzy pragną zgłębiać działanie substancji psychodelicznych, w szczególności tej występującej w ludzkiej szyszynce. Stanowi podsumowanie dostępnej nam wiedzy dotyczącej tego tematu oraz opis projektu badań poświęconych DMT.

Jeśli pragniesz dokładnie przyjrzeć się specyfice mistycznych obszarów ludzkiego umysłu i duszy człowieka, ta książka jest dla Ciebie!

Wejdź w siedlisko duszy i dowiedz się, co możesz ujrzeć w momencie swojej śmierci.

 

Interesuje Cię poznanie tajemnic ludzkiego umysłu? Książka "Ayahuasca: święte pnącze duchów" autorstwa dr Ralpha Metznera, jednego z najwybitniejszych badaczy odmiennych stanów świadomości, przedstawia kompendium wiedzy na temat tego cudownego eliksiru, podkreślając jego uzdrawiający wpływ na psychikę i świat duchowy. Teraz dostępna jest również w zestawie z książką "DMT. Molekuła duszy".

 

Konkurs z "Diagnostyką karmy" w roli głównej

Przypominamy, że trwa KONKURSDiagnostyka Karmy - zestaw

na recenzję książek "Diagnostyka karmy" Siergieja Łazariewa

5 Autorów najciekawszych  recenzji  nagrodzimy egzemplarzem

NAJNOWSZEGO TOMU SERII:

"Diagnostyka karmy 3. Miłość"

Więcej informacji na temat konkursu tutaj.

 

Z pozdrowieniami,
Zespół CzaryMary.pl

Zobacz więcej. Szeroki wybór książek.
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2