Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Sprawdź co Cię czeka w chińskim Nowym Roku!

Czarymary.pl - Miejsce w sieci gdzie zaczyna się magia.

Witamy Państwa pogodnie,

Jeśli zmagają się Państwo z zimowymi chłodami, to spieszymy z odsieczą - garścią ciepłych i pozytywnych informacji, mających moc roztopienia nawet najbardziej mroźnych nastrojów.Zając

Trzeciego lutego będzie kolejna okazja do świętowania Nowego Roku. Według astrologii chińskiej trzeciego lutego wkroczymy w Rok Białego (Metalowego) Zająca. Symbolem Nowego Roku stanie się niepozorny, przytulny futrzak zając.

Czego symbolem jest Zając i jaką energię ze sobą wniesie na najbliższe 12 miesięcy?

- Czeka nas przede wszystkim regeneracja po pełnym przeżyć, aktywności i dynamizmu roku tygrysa. Gdzie tygrys drapnął pazurem, tam zając stworzy okoliczności, by uleczyć i uzdrowić.

- Zające są nieśmiałe, lecz gościnne, wiedzą czym jest ciepło domowe i co zrobić, by ciepło rozpłynęło się na domowników i przybyłych gości. Rok 2011 będzie czasem na naprawienie relacji z ludźmi bliskimi naszemu sercu.

- Małżeństwa zawarte w tym roku będą stabilne, a małżonkowie pozostaną wierni.

- Będzie to również czas na stworzenie okoliczności do pomyślnych pozostałych relacji – z osobami, z którymi Los Cię zetknie na parę chwil lub na dłużej – w pracy, biznesie, życiu prywatnym.

- Szczególne „chody” u Białego Zająca będą miały osoby związane ze sferą naukową, dyplomatyczną i twórczą. Jeśli masz ambitne plany, w którejś z powyższych dziedzin, do dzieła! Będziesz mieć zapas energii i błogosławieństwo od Białego Zająca!

- W biznesie warto przyjąć postawę zająca – zachować czujność, stąpać po ziemi nie odpływając zbytnio w sferę marzeń, po to, by w najbardziej odpowiednim momencie przygotować się do skoku.

- Wiele osób zrealizuje śmiałe plany i marzenia!

- W obszarze zdrowia należy zadbać o prawidłowe funkcjonowanie płuc i jelita grubego, regularne usuwanie toksyn z organizmu. Niedopatrzenia w tej dziedzinie spowodują problemy z włosami i górnymi drogami oddechowymi.

KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ HOROSKOP NA ROK BIAŁEGO ZAJĄCA DLA TWOJEGO ZNAKU ZODIAKU

 

Talizmany powodzenia na Rok Zająca


Tykwa - wisior z miedziTykwa - wisior z miedzi

W feng shui tykwa jest ogólnym symbolem szczęścia, a przede wszystkim talizmanem ochronnym, który nosi się na sobie, wiesza nad łóżkiem, drzwiami lub w samochodzie.

Zobacz więcej


Pięcioelementowa pagoda z Drzewem ŻyciaPięcioelementowa pagoda z Drzewem Życia

Jeden z najefektywniejszych talizmanów przemieniających złe energie związane z Wu Huang (Pięciu Żółtych morderców) na energie sprzyjające człowiekowi.

Zobacz więcej


Zając - figurkaZając - figurka

Sympatyczna figurka Zająca jako symbol Chińskiego Nowego Roku.

Zobacz więcej

 


Dalekowschodnie sposoby na pomyślność i obfitość

 

Feng Shui. Harmonia i spokójFeng shui. Harmonia i spokój

Przystępnie napisany poradnik o tym, jak stworzyć przyjazne, pełne harmonii otoczenie. Napisany przez miłośniczkę i specjalistkę od feng shui.

Zobacz więcej

 

Pozłacana Karta BogactwaPozłacana karta bogactwa

Ciekawie wygląda i w sam raz mieści się w portfelu. Doskonała na oryginalny prezent i jako remedium feng shui. Oprócz przyciągania pieniędzy, pobudza do działania, dodaje sił, ułatwia i przyspiesza osiąganie celu.

Zobacz więcej

Toel pozłacany - dużyToel pozłacany

Przyciąga powodzenie i pieniądze. Pobudza do działania, przyspiesza osiąganie celu. Dodatkowo pięknie wygląda!

 

Zobacz więcej

 

Pozdrawiamy z życzeniami pomyślności,
zespół www.CzaryMary.plZobacz więcej. Szeroki wybór książek.
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2