Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Twój każdy dzień może przepełniać harmonia.

Czarymary.pl - Miejsce w sieci gdzie zaczyna się magia.

Na nasze życie oddziałują wpływy natury, odbieramy również energie kształtów i symboli, a nasza psychika jest wrażliwa na otaczające nas kolory. Jesteśmy w stanie zrównoważyć różne oddziaływania tak, aby w naszym otoczeniu zapanowała harmonia i równowaga w naszej duszy.

Mandala to energetyczny obraz, który właśnie poprzez kształty i kolory wpływa na psychikę oraz wnosi harmonię i ład do naszego otoczenia. Dzięki odpowiedniemu zestawieniu kształtów i kolorystyki promieniuje swoją energią i przenosi ją na swoje otoczenie, pomagając nam w osiągnięciu równowagi, w spełnieniu marzeń czy w przyciągnięciu dobrobytu.

Kalendarz MandaleNaszą propozycją na rozświetlenie Nowego Roku 2011 jest duży, ścienny kalendarz „Mandale 2011” autorstwa Iwony Mazurek. Kalendarz zawiera 12 pełnych energii obrazów Mandali Zdrowia z cyklu „Tęczowy Most” i zachwyca każdą swoją stroną!

"Piękne zestawienia kolorów są nie tylko miłe dla oka, wpływają również kojąco na duszę i serce Obserwatora."

Sprawdź osobiście, której energii najbardziej potrzebujesz: czy zachwyci Cię pełna radosnej energii Mandala Pomarańczowa „Ekspresja”, czy przyciągająca powodzenie i dostatek Mandala Czerwona „Bezpieczeństwo”? Pomocą w poznaniu poszczególnych mandali jest znajdujący się pod każdym obrazem opis jego energetycznego oddziaływania.

Zdjęcie z kalendarza Vision01Pięknym przykładem obrazu z kalendarza jest Mandala Zielona „Harmonia”: posiada silne właściwości regenerujące - odnawia siły witalne, zapobiega utracie energii, wzmacnia układ odpornościowy. Wspiera nowe przedsięwzięcia, plany i projekty. Chroni przed samotnością, sprowadzając do naszego życia przyjaciół i bratnie dusze. Wspiera zakochanych, narzeczonych, małżonków wnosząc pełne zrozumienia i zaufania relacje międzyludzkie. Uczy bezinteresownej miłości oraz dawania bez oczekiwania na uznanie oraz otwarcia się na przyjmowanie. Pozwala zaangażować się w ważne dla nas sprawy Całym Sercem. Uczy troszczenia się zarówno o innych, jak i o siebie.”

Wśród kart Kalendarza Mandale 2011 możesz odnaleźć obraz, którego energetyka będzie dla Ciebie w danej chwili najkorzystniejsza i w pełni przejawić jej potencjał w swoim życiu. I tak, oczywiście, zawiera on kalendarz na rok 2011 :) Serdecznie polecamy!

 

Żyj w harmonii z rytmami Księżyca

Kalendarz księzycowy 2011Tajemniczy i magiczny Księżyc w subtelny sposób wpływa na przyrodę. Oddziałuje również na organizm człowieka w pewnych okresach czasu, które cyklicznie pojawiają się i zanikają.

Czasem bez wpływu, czasem pobudza do granic możliwości.

Uważne obserwacje pozwoliły na stworzenie kalendarza księżycowych wpływów, zawierającego najkorzystniejsze i najmniej odpowiednie terminy na prowadzenie konkretnych działań.

Kalendarz księżycowy 2011. Dzień po dniu w księżycowym rytmie w podręcznym, kieszonkowym wydaniu jest znakomitą pomocą dla wszystkich, którzy pragną żyć w księżycowym rytmie. Uwzględnia wpływ Księżyca na zdrowie, odżywianie, kosmetykę, związki i biznes, w skoncentrowanej formie podając ogrom przydatnych informacji.

Dla osób preferujących duże kalendarze Kalendarz księżycowy 2011. Dzień po dniu w księżycowym rytmie dostępny jest również w takiej formie, do zawieszenia na ścianie.

Z pewnością spotkałeś się ze stwierdzeniami typu: wizyta na fotelu u dentysty w czasie, kiedy Księżyca ubywa, będzie mniej bolesna czy też ścinane podczas przybywającego Księżyca włosy zdrowiej rosną. Przekonaj się samodzielnie, że jeżeli uda się Ci przenieść część wykonywanej pracy na okres sprzyjającej jej fazy Księżyca, będziesz zaskoczony jej rezultatami!

Życzymy wielu wspaniałych dni w Nowym Roku 2011,
Zespół CzaryMary.pl


Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miał miejsce 09/01, jednak dalej można pomóc! Zapraszamy serdecznie - mogą Państwo kupić m.in. "Hunę" z autografem autora, a także około 30 innych przedmiotów. Link do wszystkich naszych aukcji:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

http://aukcje.wosp.org.pl/my_page.php?uid=19602284

Zobacz więcej. Szeroki wybór książek.
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2