Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Magicznego 2011 Roku życzę Ci

Magicznego i Niezwykłego 2011 Roku życzy cała ekipa CzaryMary.pl!

życzenia noworoczne

Witam serdecznie,

Czy tylko mi się wydaje, czy czas jakby przyśpieszył? Właśnie minął kolejny rok i choć był to intensywny i ciekawy czas, to jednak jakoś zbyt szybko to się stało. Rok 2010 dla CzaryMary.pl to okres dalszego wzrostu i rozwoju: powiększyliśmy naszą ofertę, wydaliśmy wreszcie katalog i to w 2 odsłonach (najnowszy katalog można jeszcze znaleźć w styczniowej Wróżce), zaś nasze nieustanne wysiłki w kierunku poprawy jakości obsługi zamówień zostały ponownie docenione w rankingu sklepów internetowych Money.pl i Wprost – gdzie awansowaliśmy na 8. miejsce w kategorii sklepów specjalistycznych (a konkurencja w tej kategorii jest duża).

Za chwilę wszyscy wejdziemy w Nowy Rok 2011. Do ważnej dla wszystkich ezoteryków i niosącej wielkie nadzieje (jak i obawy) daty 21 grudnia 2012 roku zostało coraz mniej czasu. Czy będzie to radosny czas Globalnej Transformacji Świadomości, czy też Apokalipsy – przekonamy już się niedługo, ale zawczasu warto się już zacząć przygotowywać.

Na razie jednak czeka nas wszystkich podwyżka VAT – co automatycznie pociągnie za sobą wzrost cen produktów oferowanych na www.CzaryMary.pl. Dlatego zachęcam do składania zamówień właśnie teraz, póki obowiązują jeszcze stare ceny! Nam również się to nie podoba, zwłaszcza wprowadzenie VAT-u na książki, jednak to już nie od nas zależy. Na szczęście książki wydane dotychczas przez nasze Wydawnictwo ILLUMINATIO utrzymają swoje ceny, pomimo VAT-u.

Na 2011 rok mamy ambitne plany i na bieżąco będziemy informowali Państwa o wszystkich nowych rzeczach, które będą działy się na i wokół CzaryMary.pl

Na początku stycznia zaś napiszemy w newsletterze, jak sprawić, aby ten Nowy 2011 Rok był najlepszym rokiem w Państwa życiu, czego z całego serca życzę!

Pozdrawiam ciepło
Łukasz Kierus – założyciel www.CzaryMary.pl

P.S. Zapraszam do śledzenia naszej aktywności na FACEBOOKU oraz do regularnego czytania CzaroMarowego bloga.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2