Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Terminy realizacji zamówień świątecznych

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało niewiele czasu, więc jeśli chciałbyś uniknąć nerwowego wyczekiwania na przesyłkę, nie czekaj na ostatnią chwilę! Sprawdź, do kiedy możesz składać zamówienia, aby przesyłka dotarła do Ciebie przed świętami.

Abyśmy zdążyli wysłać do Ciebie świąteczne zamówienie, a kurier lub poczta na czas dostarczyć je do Twoich rąk, najpóźniej zamówienie złóż:

 - do 15.12. produkty, które na stronie mają  opis „Zwykle wysyłamy w ciągu 5-7 dni roboczych”. Są to m.in. kadzidełka tybetańskie, kosmetyki naturalne, olejki eteryczne, puzzle,  niektóre książki i poradniki motywacyjne.

- do 16.12. produkty, które „Zwykle wysyłamy w ciągu 2-4 dni roboczych”;

- do 20.12. produkty,  które „Zwykle wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych”. Są to zwykle pozycje, które mamy w swoim magazynie lub takie, których dostawę otrzymujemy w ciągu 24 godzin.

 

Czas realizacji zamówienia

 Przypominamy, że:

Czas oczekiwania na przesyłkę = czas kompletowania przesyłki + czas jej dostawy

Na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej skompletowanie podany na stronie opisu produktu ("Zwykle wysyłamy w ciągu…") i czas potrzebny Poczcie Polskiej lub kurierowi UPS na jej dostarczenie.

Na przykład: towar z czasem realizacji "wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych":

Przy wyborze Poczty Polskiej i przesyłki priorytetowej możesz zamówić do 17.12. Przesyłka priorytetowa zwykle jest dostarczana w 1 - 3 dni robocze licząc od dnia jej wysłania.

Przy wyborze dostawy kurierem możesz zamówić do 20.12. Przesyłka kurierska zwykle jest dostarczana w 1 dzień roboczy licząc od dnia jej wysłania.

Każdy czas realizacji inny niż 1-2 dni robocze wydłuża termin doręczenia paczki i powoduje konieczność złożenia zamówienia odpowiednio wcześniej.

Zachęcamy do składania oddzielnych zamówień na towary o podobnym czasie realizacji, np. w jednej paczce towary, mające czas realizacji - od 1 do 2 dni czy do 4 dni, a w następnej paczce towary, na które czeka się trochę dłużej – od 5 do 7 dni.

Wiele produktów o zwykle dłuższym czasie realizacji (od 2 do 3 tygodni) staraliśmy się sprowadzić na Święta do naszego magazynu, np. wiele z pięknych talii kart Tarota, płyty z muzyką Hemi-Sync. Te pozycje mają na stronie produktu informację: „Zwykle wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych”.

 

Wybór płatności za zamówienie

Pamiętaj, że jeżeli dokonujesz wcześniejszej przedpłaty za zamówienie, znajdzie się ono w realizacji w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie sklepu:

 Czas oczekiwania na przesyłkę = czas księgowania wpłaty na koncie sklepu + czas kompletowania przesyłki + czas jej dostawy

Jeśli zależy Ci na czasie, zapłać za zamówienie kartą kredytową bądź poprzez banku wybierając szybką płatność online, tak abyśmy mogli od razu zająć się realizacją Twojego zamówienia.

W innym przypadku polecamy wybór przesyłki pobraniowej.

Pamiętaj o potwierdzeniu złożonego zamówienia (przez kliknięcie w link, który otrzymasz w mailu od nas). Bez potwierdzenia zamówienie nie znajdzie się w trakcie realizacji!

 

Łączenie zamówień

Jeżeli przy okazji świątecznych zakupów chcesz kupić także coś dla siebie i będzie to towar o dłuższym czasie realizacji, doradzamy złożenie osobnego zamówienia i nie dokładanie go do pilnych zamówień gwiazdkowych na towary dostępne szybciej. Podczas składania zamówienia jest możliwość dodania do niego Twojego komentarza - prosimy, dopisz w nim informację, jeśli zamówienie NIE JEST świątecznym prezentem, nasz Dział Obsługi Klienta Świątecznego nie będzie Cię wówczas nękał telefonami. :)

 

 Pakujemy prezenty!

Przypominamy również, że istnieje możliwość wysłania zakupów jako PREZENT, zapakowanego w papier ozdobny lub torebkę. Możemy wysłać go do obdarowanej osoby lub po prostu zaoszczędzić Twój czas na pakowanie prezentu!

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2