Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Magia andrzejkowych promocji

CZARYMARY.PL - MIEJSCE W SIECI, GDZIE ZACZYNA SIĘ MAGIA...
Magia andrzejkowych promocjiMagia andrzejkowych promocji

W dzisiejszej wiadomości znajdą Państwo informację o specjalnej andrzejkowej promocji na karty Tarota, obrusy i kule do wróżenia. Święta zbliżają się do nas wielkimi krokami, więc warto skorzystać ze zniżki i już teraz zaplanować gwiazdkowe, magiczne prezenty.

Przed nami magiczny tydzień! Już niedługo Andrzejki, wieczór dobrej zabawy, magii i wróżb odprawianych w nocy z 29/30 listopada. Tradycyjnie to czas wróżb, w których niezamężne dziewczęta pytają o swoją matrymonialną przyszłość. Coraz mniej osób pamięta, że młodzi panowie również mają swój specjalny czas na wróżby miłosne. Przypada on na noc z 24/25 listopada, tzn. na wigilię św. Katarzyny i stąd pochodzi jego nazwa: Katarzynki. Święta Katarzyna to patronka samotnych cnotliwych kawalerów, którzy pragną poznać pannę i w przyszłości wejść z nią w szczęśliwy związek małżeński. Wróżby na Katarzynki były bardzo zbliżone do wróżb andrzejkowych, różniły się wierszykami przyzywającymi opiekę patrona nad wróżbą. W chwili obecnej to Andrzejki stały się okazją do wspólnej zabawy.

Podstawą udanego wieczoru andrzejkowego są przede wszystkim wróżby - to doskonała okazja na poznanie swojej przyszłości. Warto jednak nie opierać się wyłącznie na jednej przepowiedni, a skorzystać z kilku sposobów wróżenia. Mamy do tego przecież cały wieczór! W tradycji andrzejkowej znajduje się wiele przykładowych wróżb, które mogą przepowiedzieć przyszłość. Dodatkowo możemy sięgnąć po karty klasyczne czy talię Tarota i spróbować dokonać samodzielnej interpretacji rozkładów. To nie takie trudne, jak się wydaje, zwłaszcza z odpowiednimi taliami przygotowanymi specjalnie dla osób początkujących. Czytaj więcej...

Propozycje na wiele ciekawych wróżb, które uatrakcyjnią ten magiczny wieczór, znajdują się na andrzejkowej stronie. Zapraszam!Tylko do końca listopadaTylko do końca listopada

Specjalnie z okazji Andrzejek
ceny talii Tarota, magicznych obrusów i kul do wróżenia
w naszym sklepie
spadły o 15%!

Archeon TarotLo Scarabeo Tarotkule do wróżeniaWoreczki na karty i obrusy

Więc jeśli jeszcze nie masz swojej wymarzonej talii Tarota, lub jeżeli chciałbyś sprawić komuś magiczny prezent Gwiazdkowy, to doskonała okazja, by karty dotarły w Twoje ręce na czas. Święta zbliżają się wielkimi krokami i już teraz warto pomyśleć o prezentach, zwłaszcza takich na specjalne zamówienie.

Pamiętaj, że jeżeli chciałbyś przed Świętami otrzymać talie Tarota, których czas realizacji wynosi 2-3 tygodnie, złóż zamówienie do 28. listopada!Terminy realizacji zamówień świątecznychTerminy realizacji zamówień świątecznych

Planując świąteczne zakupy zwróć uwagę na przewidywany czas realizacji zamówienia. Jeśli jego wysyłka wypadać będzie po 15. grudnia, a chciałbyś ją otrzymać przed świętami, to proponujemy skorzystać z usług kuriera. Otrzymasz wówczas pewność terminowej dostawy.

Jeżeli chciałbyś przed Świętami otrzymać zamówione na produkty, których czas realizacji wynosi 2-3 tygodnie, nie zwlekaj i złóż zamówienie do 28. listopada. Dotyczy to oferty kart Tarota, kul do wróżenia, magicznych obrusów i dzienników oraz muzyki z dźwiękami Hemi-Sync.

Jeśli składasz zamówienie po 9. grudnia, sprawdź czy dany produkt wysyłamy w przeciągu 1-3 dni. W innym przypadku możemy nie zdążyć z wysyłką przed 15. grudnia.1 grudnia - dzień niespodzianek!1 grudnia - dzień niespodzianek!

                Koniecznie odwiedź CzaryMary.pl 1 grudnia 2010!

             Będzie to dzień pełen niespodzianek.

            Zapisz tę datę w kalendarzu!

Pozdrawiam serdecznie,
Renata Nikonowicz wraz z ekipą CzaryMary.plZobacz więcej. Szeroki wybór książek.

Wiadomość tą otrzymali Państwo należąc do grona klientów naszej księgarni, bądź po zapisaniu się na newsletter. Jeśli jednak nie chcą Państwo dalej otrzymywać od nas maili, wypisać się można klikając na ten link: %PERS_UNSUB%

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2