Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Diagnostyka karmy i tajniki Tarota w zasięgu Twej ręki!

CZARYMARY.PL - MIEJSCE W SIECI, GDZIE ZACZYNA SIĘ MAGIA...
Tarotowy Portret PsychologicznyTarotowy Portret Psychologiczny

Witamy cieplutko w te jesienne dni! Dziś mamy garść gorących nowości książkowych, wydań najpopularniejszych talii Tarota w wersji polskiej oraz zaproszenia na ciekawe wydarzenia.

Tarotowy Portret Psychologiczny

Jeśli nieobcy jest Ci Tarot, a zwłaszcza jego Wielkie Arkana… Jeśli za pomocą Tarota próbujesz poznać i zrozumieć siebie lub bliźnich…

Tarotowy Portret Psychologiczny

 Alla Alicja Chrzanowska w książce "Tarotowy Portret Psychologiczny" opisała swoją autorską metodę - sprawdzony i wyjątkowo skuteczny sposób analizy psychologicznej, określenia zdolności, predyspozycji czy też blokad danej osoby.

Do opanowania Tarotowego Portretu Psychologicznego potrzebna jest, oczywiście, praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Nie jest to jednak żmudne zadanie, gdyż metoda ta jest tak czytelna, że z trudem można pohamować się przed wyliczaniem kolejnych Portretów! Widać w nich tak wiele prawdziwych informacji, i część z nich bez problemu możemy przecież potwierdzić - z dotychczasowych doświadczeń naszych lub naszych bliskich i przyjaciół. Dzięki Portretowi dostrzeżemy blokady, z którymi mamy pracować, odszukamy w sobie nienazwane do tej pory cechy naszego charakteru i odnajdziemy ich genezę. Co więcej, będziemy w stanie wykonać również Tarotowy Portret Partnerski na różne rodzaje relacji: miłosną, przyjacielską czy rodzinną, a także samodzielnie oznaczać wibrację dnia i tzw. Indywidualny Portret Dnia, przeznaczony szczególnie dla nas. Wystarczy kartka papieru, coś do pisania, dzień, miesiąc i rok urodzenia oraz podstawowa znajomość Wielkich Arkanów Tarota.

Wszystkie wyliczenia wykonujemy z daty urodzenia. Nie posługujemy się w tym przypadku numerologią i przykładowo, nie redukujemy liczby 12 do 3, tylko pozostawiamy ją XII, co daje nam kartę Wisielec. Wielkich Arkan w Tarocie jest 22 i jeśli otrzymany wynik przekroczył tę liczbę, to wówczas odejmujemy od niego XXII i w ten sposób poznajemy odpowiedni numer Wielkiego Arkanu Tarota. Niestety, automatyczne posługiwanie się numerologią przy obliczeniach to częsta przyczyna błędów na początku praktyki, lecz z czasem przestaje być problemem. Podczas obliczeń pamiętaj, że patrzysz na Wielkie Arkana Tarota, a nie na portret numerologiczny, a wszystko powinno być w porządku.

Zapraszamy na kurs Tarota prowadzony przez

Allę Alicję Chrzanowską

w dniach 30-31.10.2010 w Wasilkowie koło Białegostoku.

Oprócz techniki pracy z Tarotem i szczegółowego omówienia Arkanów Wielkich w planie zajęć kursu znajduje się również nauka Tarotowego Portretu Psychologicznego. Więcej informacji tutaj.Talie Tarota w wersji polskiej!Talie Tarota w wersji polskiej!

Włoskie wydawnictwo Lo Scarabeo wydało najpopularniejsze talie Tarota w polskiej wersji, tak więc napisy na kartach i krótka informacja o znaczeniu poszczególnych kart są m.in. po polsku.

Tarot Art Nouveau - Primavera TarotTarot AniołówTarot UniwersalnyTarot Egipski

Polskie tłumaczenie jest szczególnie przydatne zwłaszcza przy dwóch pięknych taliach: "Primavera Tarot" i "Tarocie Egipskim", gdyż bardzo poszerza rozumienie znaczenia kart.Diagnostyka karmy 2 już dostępna!Diagnostyka karmy 2 już dostępna!

Jest już dostępny składający się z dwóch części, drugi tom "Diagnostyki karmy" Siergieja Łazariewa :

Diagnostyka karmy 2 Czysta karma 1Diagnostyka karmy 2 Czysta karma 2

W pierwszym tomie "Diagnostyka karmy 1. System samoregulacji pola" Autor pokazał, że istnieje związek między losem, zdrowiem, charakterem i światopoglądem człowieka. Wykazał uniwersalność zasady jednolitego pola energetyczno-informacyjnego, wyjaśniał mechanizm działania karmy i podawał przekonujące dowody na możliwość jej korekty. W praktyce pomogło to tysiącom ludzi w zmianie ich życia na lepsze i w wyleczeniu z wielu ciężkich chorób. Dwie części tomu drugiego "Diagnostyka karmy 2 Czysta karma 1" oraz "Diagnostyka karmy 2 Czysta karma 2" są kontynuacją tego tematu.

Pamiętajmy, że poprzez zmianę siebie bezpośrednio wpływamy na los swój i naszych najbliższych. Na zasadzie rezonansu oddziałujemy również na karmę innych ludzi na świecie.30.10. to Wieczór Wampirów30.10. to Wieczór Wampirów

Wydawnictwo ILLUMINATIO serdecznie zaprasza osoby z Białegostoku i okolic na spotkanie promocyjne w związku z premierą książki "Wampiry – same o sobie".

Impreza odbywa się pod hasłem Wywiad z wampirem

i będzie miała miejsce 30.10.2010 o godz. 17.00

w księgarni Akcent na Rynku Kościuszki w Białymstoku.

W trakcie wieczoru przewidziano liczne atrakcje, w tym konkurs z nagrodami! Każdy uczestnik spotkania dostanie też drobny upominek. Przebrania w wampirze kreacje mile widziane!

Serdecznie zapraszamy!

Pozdrawiamy,
Renata Nikonowicz wraz z ekipą CzaryMary.plZobacz więcej. Szeroki wybór książek.

Wiadomość tą otrzymali Państwo należąc do grona klientów naszej księgarni, bądź po zapisaniu się na newsletter. Jeśli jednak nie chcą Państwo dalej otrzymywać od nas maili, wypisać się można klikając na ten link: %PERS_UNSUB%

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2