Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Biuletyn

 
CZARYMARY.PL - MIEJSCE W SIECI, GDZIE ZACZYNA SIĘ MAGIA...

Z przyjemnością powitaliśmy wydaną w języku polskim jedną z najsłynniejszych talii kart Tarota – Tarot Thota Aleistera Crowley’a. Lady Frieda Harris stworzyła serię 78 obrazów według rysunków i wskazówek znanego okultysty Aleistera Crowley’a (1875-1947), którego własna matka nazywała Bestią 666. Temu wielkiemu dziełu, które planowała stworzyć przez kilka miesięcy, ostatecznie poświęciła pięć lat swojego życia (1938-1943). W 1969 roku wszystkie obrazy sfotografowano i wydano jako talię kart Tarota.

Tarot Thota - Alister Crowley - wersja polska

Polska wersja Tarota Thota przypomina angielskie wydanie kart AGM AGMÜLLER. Z powodu niewielu różnic w grafice i z racji ceny wydania polskiego, osobom, którym nie przeszkadza język wydania talii proponujemy jej tańszą, angielską  lub niemiecką wersję.

Wraz z wersją polską talii tarota Thota wydana została książka Angeles Arrien „Wielka Księga Tarota Crowley’a”. Autorka ukończyła antropologię na Uniwersytecie Berkeley. Specjalizowała się w mitach, rytuałach i symbolach wszystkich kultur. Badała je pod kątem wspólnych korzeni i doświadczeń duchowych, będących dziedzictwem całej ludzkości.

Książka Wielka Księga Tarota Crowley'a

Według Angeles Arrien, tarot może być pomocny w odkryciu mądrości naszego wnętrza oraz w znalezieniu odpowiedzi na najgłębsze, najbardziej nurtujące nas pytania. Gdy zrozumiemy ukryte powiązania, ujrzymy swe życie w nowym świetle – jako spójną, zdeterminowaną wyższym sensem, osobistą przygodę, w której nic nie dzieje się przypadkiem.

„Psychologicznym mechanizmem zmiany energii jest symbol.” Carl Jung

Pani Arrien postanowiła zająć się tarotem Crowley’a, który, jako jeden z nielicznych, obok symboliki starożytnego Egiptu i antycznej Grecji korzysta też z symboliki średniowiecznej, chrześcijańskiej i Dalekiego Wschodu. Łączy on w sobie elementy numerologii, astrologii, alchemii i kabały. Autorka starała się przedstawić talię Crowley’a pod względem analizy jej przebogatej symboliki, bez zbędnego narzucania swojego sposobu interpretacji znaczenia poszczególnych kart. Czy jej się to udało, zapraszamy do sprawdzenia.

Książka jest również dostępna wraz z talią w języku polskim w ekskluzywnym, prezentowym wydaniu, wraz z woreczkiem do przechowywania kart.

Wszystkim, którzy podejmą się głębszego poznania talii Aleistera Crowley’a, zachęcamy również do poznania książki Lon Milo DuQuette „Tarot Thota - klucz do zrozumienia”, która dodatkowo porusza tematy tajemnic thelemy Aleistera Crowley’a, hermetycznego Różokrzyża, kabalistycznego Drzewa Życia i Świętego Anioła Stróża.

Tarot Thota - klucz do zrozumienia - Lon Milo DuQuette

Uważam, że Tarot Thota Aleistera Crowley’a jest jedną z najpiękniejszych talii tarota i wspaniałym narzędziem do otwarcia serca i umysłu na to, co dzieje się w duszy i w życiu każdego z nas.

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz z ekipą CzaryMary.pl

Zobacz więcej. Szeroki wybór książek.
 
Wiadomość tą otrzymali Państwo należąc do grona klientów naszej księgarni, bądź po zapisaniu się na newsletter. Jeśli jednak nie chcą Państwo dalej otrzymywać od nas maili, wypisać się można klikając na ten link: %PERS_UNSUB%
 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2