Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zasada działania produktów TC

 Muzyka jest początkiem każdego życia. Dźwięk matczynego głosu powoduje w fazie embrionalnej intensywne wibracje, które przekazywane są przez wody płodowe, do tworzącej się właśnie formy życia. Dlatego też bezpieczeństwo w życiu koresponduje z przynoszącymi ulgę dźwiękami jako wspomnienie związane z powstawaniem naszego ciała. Dźwięk stopniowo się umacnia, aż stanie się coraz bardziej gęstą istniejącą jednostką, a drgania dźwięku wnikają z powrotem bardziej i jeszcze bardziej w strukturę wewnętrznego drgania komórek, stymulując ciało w rytmicznych sekwencjach. Bez rytmów naturalnych, takich jak bicie pulsu i częstotliwość oddechu nie mógłby egzystować żaden człowiek. Kształtowanie świadomości z uwagą na przeszłość naszych sił witalnych i codzienne wspieranie i witalizacja naszego ciała to zadania TC. Produkty TC powstają na bazie wiedzy o naturalnych siłach dotyczących form.

thomas chocholaTC - to inicjały Thomasa Chochola, założyciela TC energy design. Po latach intensywnych prac badawczych nad "muzykalnym aspektem budowy formy" muzyk i technik pochodzący z austriackiego Waldviertel stworzył na przestrzeni siedmiu lat zupełnie nowy design. Z dźwięku stworzył formę, siłę formy, która tworzy życie. Thomas Chochola w manufakturach szkła w Waldviertel wykreował pierwsze naczynia szklane, a ciąg dźwięków muzycznych przeobraził w formę. Jego praca od początku bazowała na dwóch fundamentalnych zasadach, które do dnia dzisiejszego są znakiem rozpoznawczym witalności i siły wszystkich produktów TC:

ESTETYKA & ENERGETYKA .

Wyjątkowość produktów TC tkwi w kształtowaniu formy, które powstaje dzięki muzykalnemu postrzeganiu prowadzenia linii, niemożliwym do porównania z czymkolwiek. Łagodne ruchy fal wymieniają się pomiędzy sobą, porównywalnie do przynoszących ulgę kompozycji starych mistrzów. Thomas Chochola komponuje swoje design na fortepianie, a powstałe ścieżki dźwiękowe później przelicza na wymiary. Według wiedzy legendarnych mistrzów budowlanych nadzorujących budowę katedr i piramid istnieją pełne siły kształty form, które wzmacniają i stabilizują biologiczną siłę życia otoczenia. Wpływ form i trasowanie linii w ich otoczeniu jest znany od tysiącleci. Woda reaguje również bardzo wrażliwie na otaczające ją formy. Produkty TC koncentrują się głównie na naturalnym, biologicznym podniesieniu wartości wody pitnej i dziedzin życia poprzez specjalne kształtowanie formy współgrającej z wodą.

TC energy design propaguje swoje produkty już na całym świecie. Coraz więcej i więcej osób wykorzystuje dla swojego zdrowia i dobrego samopoczucia witalizację napoi poprzez karafy, naczynia oraz fontanny Thomasa Chocholi.

naczynia naczynia naczynia

W karafach TC każda substancja płynna zmienia swoja strukturę. Wewnątrz tej wyjątkowej formy doznaje ona witalizacji, energetyzacji. W karafie substancja płynna wpada w drgania. Tworzące się fale, łączą się wzajemnie w sposób w pełni harmonijny, wzmacniają się wzajemnie , tworzą nowe pole siły i tym samym witalności. Prowadzi to do energetyzacji i tym samym do poprawy jakości i tolerancji wody i innych substancji zawierających wodę. Jednakże nie tylko wewnątrz karafy, również i wokół niej powstaje nowe, jeszcze silniejsze pole rezonansu - poprzez fale drobnych składników, w pomieszczeniu harmonicznie drga wszystko wzajemnie. Kolejne trzy przykłady ukażą na podstawie struktury kryształu, jakie zmiany energetyczne dokonują się w różnych substancjach płynnych w karafie TC - w tym przypadku będzie to karafa Alladin. Zdjęcie po lewej zostało zrobione przed wlaniem wody do karafy, zdjęcie po prawej w tym konkretnym przypadku godzinę po. Zdjęcia te pochodzą z badań w Laboratorium E.F. Braun w Burgistein, Szwajcaria.

woda destylowana przed woda destylowana poWoda destylowana - woda energetyzowana odróżnia się w sposób jednoznaczny od normalnej wody destylowanej. Bardzo wysoka siła promieniowania kryształów wodnych w swojej pierwotnej strukturze staje się wyraźniejsza.

 

- przed                   - po

dobre czerwone wino przeddobre czerwone wino poDobre czerwone wino - wino energetyzowane w karafie ukazuje wyraźnie różnice w porównaniu do wina "nie uleczonego". Wino dobrej jakości, było pomimo to w stanie - w tym przypadku na wodzie destylowanej - wydobywać dzieła uformowane w kształcie gwiazd.

 

 - przed                  - po

kwiat życia"Kwiat życia" znany jest w ogóle jako najsilniejszy naturalny symbol świętej geometrii. Jest prastarą metaforą dotyczącą powiązania wszystkich form życia we wszechświecie. W wielu kulturach świata "Kwiat życia" jest znany i często używany do ożywiania i stabilizacji żywności. Siła formy i symbolu przenosi się i w postaci rezonansu przechodzi do płynów. Symbol ten został umieszczony na spodzie naczyń do picia TC oraz na karafie ALLADIN. Wszystkie symbole zostały wypalone w szkle, wszelkiego rodzaju kształty są tym samym "podwójnie odprężone". To redukuje do minimum pozostające napięcia w szkle i czyni je tym samym bardziej odpornym na pęknięcie.

 

 

Kwiat życia może być zamieszczony na karafie lub tez innym naczyniu z TC w następujących wariantach:

złoty kwiat życiaZłoty: 23,8 karatowe złoto, wypalane na szkle w temperaturze 600 stopni, wspomaga stabilizację systemu immunologicznego.

kolorowy kwiat życiaKolorowy: kolory wypalane na szkle w temperaturze 550 stopni, wspomaga pozytywną i radosną stronę życia. Polecany dla dzieci i ludzi z depresją.

biały kwiat życiaBiały: wypalany na szkle w temperaturze 550 stopni, wspiera pozytywną i radosną stronę życia.

 

Każda substancja płynna – w szczególności woda – przyswaja sobie informacje, które ulokowane są w symbolach (kolorach, obrazach) znajdujących się w ich otoczeniu. Przy świadomym piciu każdy łyk powoduje przekazywanie tych informacji w głąb organizmu, gdzie są zakotwiczane.

 

AFIRMACJE TC energy design

 

KOLOR NIEBIESKI – jestem całkowicie w harmonii.

Poczuj jak Twoje myśli Cię kształtują,

Poprzez Twoje myśli TY tworzysz harmonię w każdym momencie.

MYŚL ZDROWO!!!

 

KOLOR FIOLETOWY – jestem całkowicie bezpieczny.

Ty wybierasz swoje otoczenie,

Które dodaje Ci sił,

Czuj się bezpiecznie jako część całości.

MYŚL ZDROWO!!!

 

KOLOR RÓŻOWY – jestem całkowicie w miłości.

Jesteś doskonały…

Jeśli Ty tak myślisz!!!

Jestem doskonały…

MYŚL ZDROWO!!!

 

KOLOR POMARAŃCZOWY – JESTEM CAŁKOWICIE ZDROWY.

Zdrowie osiągasz sam.

Twoje ciało podąża za Twoimi myślami.

MYŚL ZDROWO!!!

 

KOLOR ŻÓŁTY – jestem całkowicie wolny.

Prawdziwa wolność

Tkwi

W Twoim myśleniu.

Tylko TY decydujesz o Twoim świecie, o którym myślisz.

MYŚL ZDROWO!!!

 

KOLOR ZIELONY – jestem całkowicie spokojny.

W stronę, w którą skierujesz swoją uwagę,

W tę stronę podąża Twoja myśl.

Opanowanie wzbudza

Zaufanie do drogi, którą podążasz.

MYŚL ZDROWO!!!

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2