Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Wróżbita Rodin

Wróżbita Rodin pracuje z kartami Aleistera Crowley'a - najsłynniejszym, bardzo pięknym i tajemnym Tarotem. Są to karty głęboko osadzone w tradycji ezoterycznej, niezbędne do pracy dla każdego, kto interesuje się magią, okultyzmem i światem duchowym. Tarot Crowley'a jest  dla wróżbity niczym, magiczne lustro, dzięki któremu może zobaczyć stan psychiki drugiego człowieka i przepowiedzieć przyszłość.

Wróżbita Rodin

Wróżbita Rodin od wielu lat z powodzeniem doradza ludziom za pomocą swych magicznych kart.


Wykorzystuje ich energie energię wykorzystuje do przepowiadania przyszłości, analizy sytuacji obecnej. Przy pomocy magii Tarota poszukuje sposobów, które pomogą uniknąć pułapek, pomogą w łagodny sposób pokonać życiowe zakręty.
Według niego życie to droga, czasem bardziej, czasem mniej kręta, czasem mniej kamienista. Niektóre sytuacje w życiu są nie do uniknięcia - to swoiste kamienie milowe w naszym rozwoju. Tu też można sobie pomóc pytając kart co zrobić by mieć jak najmniej strat i dowiedzieć się jakie wnioski powinniśmy wyciągnąć z porażek.


Mag Rodin korzysta również z tajemniczej wiedzy Kahunów.  Słowo „kahuna" oznaczało strażnika tajemnicy. Według podań Ci starożytni mędrcy  używali magii do widzenia na odległość, uzdrawiania, chodzenia po ogniu i lawie oraz  wskrzeszania zmarłych, przewidywania i zmieniania przyszłości. Wiedza Kahunów uczy, jak żyć wychodząc naprzeciw wszystkim i wszystkiemu z miłością i uwagą. Krocząc ścieżką przez nich wskazaną możemy wprowadzić w nasze życie nowy wymiar - zmniejszyć strach, zwiększyć możliwości działania, stać się pogodni i spokojni.


Wróżbita Rodin pomaga uzdrawiać relacje partnerskie, rodzinne, na płaszczyźnie zawodowej. Pomaga utrzymać i przywrócić kontrolę nad naszym życiem, doradza i poszukuje przyczyn i sposobu wyjścia z każdej sytuacji, która nas przerasta lub przytłacza.

Wróżbita Rodin

 

 

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2