Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Wakacje z Rozwojem Osobistym i Duchowym 2010

WAKACJE Z ROZWOJEM OSOBISTYM I DUCHOWYM 2010

 

 

Życie to krótki sen…

 warto go nie przespać

 

Nasze życie to podróż, którą przechodzimPole tekstowe:  y o własnych siłach, odkrywając krok po kroku kim jesteśmy, skąd idziemy i dokąd podążamy. To długofalowy proces pełen uniesień, ale i wyzwań.

 

Tę drogę możesz przejść sam/a, ale nie musisz samotnie.

 

 

Rozwój osobisty to ciekawe zjawisko, które współcześnie w Polsce bardzo zyskuje na popularności. Uczy jak redukować stres, rozwijać poczucie własnej wartości, radzić sobie z wyzwaniami, zarówno tymi życiowymi – jak kierunek kariery czy budowanie relacji, ale także z tymi z dnia codziennego – jak poczucie satysfakcji z podejmowanych działań czy umiejętność gospodarowania zasobami energii.

 

Warsztaty rozwoju osobistego Dawida i Zosi skupiają się właśnie wokół tych wątków. Poprzez pracę z ciałem rozwijają w nas głębokie poczucie radości z każdego podejmowanego działania, uczą akceptacji siebie i swojego ciała takim jakie ono jest, a ponieważ sami stanowią parę, wspierają bliskość i czułość, a także niegasnącą namiętność w relacjach partnerskich. Ich podejście cechuje wątek tzw. głębokiej ekologii, polegający na przywróceniu świadomości więzi z Ziemią. Twierdzą, że utrzymanie takiej świadomości przywraca poczucie harmonii w życiu każdego z nas.

 

W te wakacje Dawid i Zosia pomogą Ci odnaleźć zagubione poczucie więzi z naturą, wesprą Cię w poszukiwaniach Twojej osobistej ścieżki życia, podzielą się z tobą sekretami budowania szczęśliwych relacji lub pomogą odnaleźć życiowego partnera.

 

Dawid i Zosia Rzepeccy to praktykujące tantrę małżeństwo trenerów rozwoju osobistego. On po filozofii, od 10 lat prowadzi wykłady i warsztaty promujące holistyczne, przytomne podejście do świata. Ona, obecnie broniąca dyplom z psychologii, od sześciu lat współprowadzi z mężem warsztaty rozwojowe. Razem ukończyli również Dwuletnie Studium Psychoterapii metodą Psychologii Zorientowanej na Proces,  Klasę „Wzajemnego pomagania” Reevaluation Counseling, staż zawodowo-szkoleniowy z Terapii Krótkoterminowej „Brief Solution Focus Therapy”.

Od początku swej znajomości praktykują współczesną tantrę. Ich tantryczny ślub opisało „Zwierciadło” („Intencja Miłości”, 7/2007). W podróż poślubną wybrali się do Indii, gdzie spędzili cztery miesiące odkrywając starożytne miejsca mocy. Obecnie promują świadomy kontakt z Ziemią prowadzący do przywrócenia więzi z rzeczywistością i z samym sobą. 

 

 

 

W te wakacje Dawid i Zosia zapraszają Cię na cztery warsztaty rozwojowe:

 

I. Jeśli chcesz wykonać kolejny krok w kierunku świadomości tego kim jesteś i skąd pochodzisz, przyjedź na warsztaty:

 

LUDZIE Z ZIEMI (UWAGA: warsztat organizowany „po kosztach”)

Termin: 5-11 lipca

Miejsce: Kotlina Kłodzka

Cena: 0zł + 500zł  (koszty pobytu, wegetariańskiego wyżywienia i materiałów)

Dlaczego ten warsztat robimy po kosztach? Sprawdź na www.tantralove.eu>>>

 

II. Jeśli chcesz wykonać kolejny krok w kierunku świadomości tego dokąd zmierzasz, przyjedź na warsztaty:

 

ŚCIEŻKI MOCY

Termin: 18-25 lipca 2010r.

Miejsce: RYNIA nad Zalewem Zegrzyńskim. 

Cena: do 15 czerwca 600zł, 1000zł para, po tym terminie 700zł, 1200zł para + 60zł/dzień za pobyt z wegetariańskim wyżywieniem.

 

III. Jeśli jesteś w parze z osobą, z którą pragniesz się rozwijać, wspólnie podążać i odkrywać tajemnice życia oraz duchowy potencjał waszego związku, przyjedźcie na warsztaty dla par:

 

SEKRETY OGRODU MIŁOŚCI

Termin: 2-8 sierpnia 2010r.

Miejsce: Wytwórnia Ciszy koło Uniejowa.

Cena za parę: do 30 czerwca 1000, po tym terminie 1200zł od pary + pobyt z wegetariańskim wyżywieniem (od 100 do 120zł za osbodzień)

 

IV. Jeśli zaś marzysz o tym, aby z ukochanym partnerem lub partnerką przemierzać życie, wspierać wzajemnie i rozwijać razem, ale… jeszcze Jej lub Jego nie spotkałeś/aś – przyjedź na warsztaty dla kobiet i mężczyzn pt:

W POSZUKIWANIU ŻYCIOWEGO PARTNERA

Termin: 15 - 22 sierpnia 2010r.

Miejsce: Bajkowa Zagroda koło Warszawy.

Cena: do końca czerwca 600zł, po tym terminie 700zł + koszty pobytu (od 112 do 124zł za dobę)

 

Wszystkie zapisy:

tantralove.eu@gmail.com,

www.tantralove.eu

 

 

Zapraszamy Wszystkich, każdego traktujemy indywidualnie.

Naszą misją jest tworzenie szeroko dostępnych warunków rozwoju osobistego dla każdego.

Przy zapisie podaj hasło "CzaryMary".

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2