Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop na czerwiec 2010


1.05.2010 - 31.05.2010 r.BARAN
  Maj to dla Ciebie miesiąc wsłuchania się w wewnętrzny głos. To czas ważenia różnych „za” i „przeciw”. Za sprawą wewnętrznego głosu rozważania będą głębsze i doprowadzą do lepszych efektów. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na wszelkiego rodzaju dokumenty: rachunki, ale przede wszystkim umowy, które należy czytać bardzo dokładnie. Jeśli pojawią się wątpliwości, nie bój się poprosić o pomoc radcy prawnego lub kogokolwiek, kto ma odpowiednią wiedzę i umiejętności wyłapywania różnych „kruczków”. Pozwoli to uniknąć nieporozumień, czy zbyt drogich kredytów. W sferze zdrowotnej, zwłaszcza emocjonalnej, czeka uzdrowienie. Uzdrowienie wewnętrzne pomoże również na poprawienie relacji z innymi ludźmi.

Jeśli chcesz otrzymać codziennie przez 30 dni wiadomości SMS z horoskopem dla BARANA wyślij SMS-a o treści: NJ.BA na numer 79068 (9 zł + VAT)


 
BYK
  To idealny czas do rozpoczęcia działań wymagających kreatywności. Pozwól, aby Twoje działania wypływały z serca i Intuicji, a nie jedynie z umysłu. Daj się ponieść twórczym zajęciom, a może się okazać, że przyniesie Ci to nie tylko korzyści duchowe, ale też materialne. Pamiętaj, że jesteś odpowiedzialny za podejmowane przez siebie decyzje i działania. Działaj więc tak, aby nie mieć poczucia winy. Nie bierz na siebie zbyt dużego ciężaru, bo może się okazać, że nie dasz rady udźwignąć wszystkiego na raz. W zdrowiu uważaj na kręgosłup, starając się go nie nadwyrężać.

Jeśli chcesz otrzymać codziennie przez 30 dni wiadomości SMS z horoskopem dla BYKA wyślij SMS-a o treści: NJ.BY na numer 79068 (9 zł + VAT)


 
BLIŹNIĘTA
  Cierpliwość jest niezwykle ważna. Teraz przyda Ci się jej sporo. Pamiętaj, że wszystko ma swój czas i miejsce. Czasem warto poczekać, żeby osiągnąć lepsze wyniki, lub wymarzone cele. Możesz również zaufać wszelkim wydarzeniom, które będą miały miejsce. Nic nie dzieje się bez powodu. Pamiętaj, że pewne wydarzenia pojawiają się, żebyś mógł się czegoś ważnego nauczyć, choć może nie od razu jesteś w stanie te lekcje odczytać. Zwróć uwagę na to, czy w Twoich działaniach nie ma nic, co mogłoby potem wywołać problemy natury moralnej. Jeśli chodzi o zdrowie: zwróć uwagę na swoje stawy i mięśnie, raczej unikaj miejsc chłodnych i zawilgoconych.

Jeśli chcesz otrzymać codziennie przez 30 dni wiadomości SMS z horoskopem dla BLIŹNIĄT wyślij SMS-a o treści: NJ.BL na numer 79068 (9 zł + VAT)


 
RAK
  To czas, w którym mogą powrócić sprawy rodzinne, które do tej pory nie zostały wyjaśnione. Postaraj się być w miarę blisko z rodziną. Pamiętaj, że nie ma problemu, którego nie dałoby się rozwiązać. Przy rozwiązywaniu zaległych spraw może pomóc pokora. Warto zrobić analizę swojego życia i zebrać wszystkie pozytywne chwile, jakie Ci się przydarzyły. Dzięki temu będziesz mógł bardziej uwierzyć we własne siły i otrzymywać jeszcze więcej dobrego. Czeka Cię również podróż. Korzystaj z chwili i ciesz się nią. Pojawia się szansa, by wzmocnić układ oddechowy. Podróżuj i ciesz się pięknymi widokami.

Jeśli chcesz otrzymać codziennie przez 30 dni wiadomości SMS z horoskopem dla RAKA wyślij SMS-a o treści: NJ.RA na numer 79068 (9 zł + VAT)


 
LEW
  To dla Ciebie wspaniały czas na dzielenie się z innymi całym swoim pięknem i zdolnościami. Pamiętaj, że dawanie jest dobrym początkiem dla przyjmowania. Im więcej dajesz, tym więcej będziesz otrzymywać. Uda Ci się wyjaśnić pewne sprawy, znaleźć brakujący element układanki i zamknąć pewien etap. To czas na wyrównywanie poziomu energii, nauczysz się korzystać z drzemiących w Tobie sił, zarówno męskich, jak i żeńskich, co pozwoli Ci dużo łatwiej osiągać wymarzone cele. Również Twoje zdrowie się zharmonizuje.

Jeśli chcesz otrzymać codziennie przez 30 dni wiadomości SMS z horoskopem dla LWA wyślij SMS-a o treści: NJ.LW na numer 79068 (9 zł + VAT)


 
PANNA
  Rozpoczyna się kolejny, nowy etap Twojego życia. Czas zostawić za sobą przeszłość, wyciągając z niej wnioski na przyszłość. Pomogą Ci one już na starcie i, jeśli tego zechcesz, będą pomagać przy każdej okazji. Jeśli nie pojawią się efekty Twoich działań, nie przejmuj się tym. Nawet, jeśli przez chwilę będzie ciemno, i tak pojawi się światło. Warto, żebyś się wyciszył. Pomoże Ci to zwiększyć poziom energii. Wyciszenie pomoże Ci również poprawić zdrowie. Bądź uważny w działaniach, a unikniesz drobnych urazów. Pilnuj prawej strony ciała.

Jeśli chcesz otrzymać codziennie przez 30 dni wiadomości SMS z horoskopem dla PANNY wyślij SMS-a o treści: NJ.PA na numer 79068 (9 zł + VAT)


 
WAGA
  Staniesz przed koniecznością podjęcia ważnej decyzji. Pamiętaj, że Twoja mądrość już w Tobie jest i możesz ją wydobyć, kiedy tylko potrzebujesz. Skorzystaj również z głosu swojej Intuicji, a podjęcie trudnej decyzji okaże się dużo prostsze niż się początkowo wydawało. Bądź uważny w swoich działaniach i obserwuj to, co będzie się działo wokół Ciebie. Pilnuj swoich rzeczy, zwłaszcza przebywając w tłumie ludzi. Uważaj również, aby się od nikogo, ani niczego nie uzależnić, mogłoby to bowiem mieć daleko idące konsekwencje. Unikaj nadmiaru alkoholu i innych używek, a pozostaniesz w dobrym zdrowiu.

Jeśli chcesz otrzymać codziennie przez 30 dni wiadomości SMS z horoskopem dla WAGI wyślij SMS-a o treści: NJ.WA na numer 79068 (9 zł + VAT)


 
SKORPION
  Możesz odczuwać głęboką samotność. To czas dany Ci po to, abyś nauczył się odkrywać Miłość w sobie, która jest w stanie wypełnić Cię po brzegi. Pamiętaj, że Miłość znaleziona w sobie, nie ma żadnych granic i nigdy się nie kończy. Warto zmniejszyć nieco kontrolę - nie ma potrzeby kontrolować wszystkiego. Skoncentruj się na sprawach naprawdę ważnych. Mogą przydać się mikroelementy i witaminy. Uda Ci się również zyskać nowy punkt widzenia na pewne sprawy. Warto, żebyś zawsze starał się dostrzegać różne punkty widzenia, to okaże się bardzo pomocne w przyszłości. Zwróć uwagę na swój układ kostny, zadbaj o zęby.

Jeśli chcesz otrzymać codziennie przez 30 dni wiadomości SMS z horoskopem dla SKORPIONA wyślij SMS-a o treści: NJ.SK na numer 79068 (9 zł + VAT)


 
STRZELEC
  Pamiętaj o koncentracji. Niech wszystko, co robisz stanie się Twoją medytacją. Pełne skupienie okaże się niezwykle pomocne w osiąganiu pożądanych efektów. Będziesz miał okazję do przeżycia wspaniałej przygody. Korzystaj z życia, ale w sposób świadomy, daj się ponieść przygodzie i działaj w taki sposób, by potem niczego nie żałować. Nadchodzi zmiana. Ważne, żebyś wszedł w nią z ufnością. Pamiętaj, że decyzje podjęte dziś mają wpływ na Twoje jutro. Koncentracja i skupienie pomogą Ci zachować zdrowie. Ważny jest układ krążenia.

Jeśli chcesz otrzymać codziennie przez 30 dni wiadomości SMS z horoskopem dla STRZELCA wyślij SMS-a o treści: NJ.ST na numer 79068 (9 zł + VAT)


 
KOZIOROŻEC
  Poczucie żalu jest przykre. Czując się źle nie możesz osiągać pozytywnych celów. Nie warto użalać się nad sobą, to, co dzieje się teraz, jest konsekwencją Twoich minionych działań. Zacznij działać bardziej świadomie i czerp z tego radość, a Twoja sytuacja diametralni się poprawi. Będziesz miał okazję do zabawy i świętowania. Pamiętaj o tym, żeby dbać o przyjaźń. Prawdziwa przyjaźń to Miłość, która nie zna granic i jest bezinteresowna. Bądź więc dobrym przyjacielem i pamiętaj o tych, którzy są Twoimi przyjaciółmi. Żeby uniknąć przeziębień, ubieraj się stosownie do pogody.

Jeśli chcesz otrzymać codziennie przez 30 dni wiadomości SMS z horoskopem dla KOZIOROŻCA wyślij SMS-a o treści: NJ.KO na numer 79068 (9 zł + VAT)


 
WODNIK
  Ten miesiąc jest dla Ciebie najlepszym czasem, zwłaszcza w kwestii uczuć i emocji. Może pojawić się gorący romans, który będzie miał szansę przerodzić się w wielką miłość. Ciesz się każdą pojawiającą się chwilą i miej we wspomnieniach wszystkie cudowne wydarzenia. Pomoże Ci to otrzymywać więcej dobrego. Pamiętaj jednak również o samym sobie i zadbaj o swoje zdrowie. Zwolnij na chwilę po to, aby nabrać sił. W przeciwnym razie będziesz odczuwał wyczerpanie zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Jeśli chcesz otrzymać codziennie przez 30 dni wiadomości SMS z horoskopem dla WODNIKA wyślij SMS-a o treści: NJ.WO na numer 79068 (9 zł + VAT)


 
RYBY
  Pozornie zwyczajny dzień możesz zmienić w coś niezwykłego. Postaraj się zwrócić większą uwagę na wydarzenia, jakie każdego dnia mają miejsce w Twoim życiu i zacznij dostrzegać perełki, które sprawiają, że czujesz się dobrze. Otrzymasz dawno wyczekiwaną wiadomość. Daj się ponieść biegowi wydarzeń. Pamiętaj, aby unosić się na fali. Pozwól sobie na działania, na które od dawna miałeś ochotę. Zachowasz równowagę w zdrowiu fizycznym, jeśli zachowasz równowagę w umyśle. Pamiętaj, aby na bieżąco i konstruktywnie rozładowywać swoje emocje.

Jeśli chcesz otrzymać codziennie przez 30 dni wiadomości SMS z horoskopem dla RYB wyślij SMS-a o treści: NJ.RY na numer 79068 (9 zł + VAT)


 

horoskop przygotowała nasza CzaroMarowa Wróżka - Ana Moonlight


kliknij po wróżbę od naszej dobrej Wróżki Any Moonligh >>

Pozdrawiamy,

Załoga CzaryMary.pl

 

 

 

Usługa SMS dostępna w sieciach Orange, Era, Plus GSM i Play / także w Heyah, Sami Swoi, Tak Tak, Simplus, Orange GO, POP. Koszt SMS'a to 9,00 zł + VAT (10,98 zł brutto).
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2