Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

List założyciela CzaryMary.pl, Łukasza Kierus

Witam serdecznie,

W lutym 2010 roku minęło już 6 lat od chwili, kiedy światło dzienne po raz pierwszy ujrzał Sklep Magiczny www.CzaryMary.pl. Jego prawdziwe korzenie sięgają jednak roku 1998. Wówczas stworzyłem pierwszą stronę o magii, która później rozrosła się w Portal Magiczny. To na jego fundamentach, na przełomie stycznia i lutego 2004 roku, stworzyłem samodzielnie pierwszą wersję sklepu. Od czasu, gdy cały sklep (a raczej sklepik) mieścił się na jednej biblioteczce w moim mieszkaniu, a wszystko robiłem sam (potem przez chwilę z Moniką Burzyńską), przeszliśmy długą drogę. Obecnie ponad 15 osób czuwa codziennie nad sprawną realizacją zamówień i funkcjonowaniem sklepu, zaś biuro o powierzchni 120 m2 jest już dla nas za ciasne.

Pomimo tego, że CzaryMary.pl to sklep specjalistyczny, to w roku 2009 otrzymaliśmy dwa prestiżowe wyróżnienia: zostaliśmy laureatem rankingu sklepów internetowych Tygodnika Wprost i portalu Money.pl, oraz otrzymaliśmy wyróżnienie w corocznym raporcie Internet Standard i Sklepy24.pl „E-commerce 2009” - w kategorii księgarnie internetowe. CzaryMary.pl jest jedynym sklepem ezoterycznym, który zdobył te wyróżnienia.

Ten wielki rozwój oraz wyróżnienia możliwe były tylko dzięki Państwu – naszym Klientom i Przyjaciołom. To Państwo sprawili, że jesteśmy największym sklepem ezoterycznym w Polsce. Dziękuję w imieniu swoim i wszystkich pracowników.

Nie spoczniemy jednak na laurach i cały czas intensywnie pracujemy, aby jeszcze lepiej spełniać Państwa oczekiwania i potrzeby. Rok 2010 będzie czasem kolejnych zmian: przebudujemy całkowicie sklep, dodamy nowe ciekawe funkcjonalności, rozszerzymy jeszcze bardziej ofertę. A do tego na wiosnę będziemy mieli wreszcie kolorowy katalog CzaryMary.pl!

Bardzo liczymy na sugestie z Państwa strony, których zawsze z uwagą słuchamy. Jeśli mają Państwo jakieś uwagi, sugestie, pomysły na rozwój czy zmiany w CzaryMary.pl – proszę je nam przysłać na adres BOKu – sklep@czarymary.pl Wszystkie na pewno przeczytamy.

Dziękując za te kilka owocnych lat CzaryMary.pl i z nadzieją patrząc na nadchodzącą przyszłość, ciepło pozdrawiam

Łukasz Kierus

Założyciel CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2