Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Rytułał pomyślności na nowy rok

Rytuał pomyślności na Nowy Rok - Rytuał najlepiej wykonać w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia, lecz równie dobrym dniem na jego wykonanie jest dzień, w którym przyszliśmy na świat, np. jeśli jesteś urodzony 23 grudnia, wykonaj rytuał 23 stycznia lub 23 dnia każdego innego miesiąca.

Potrzebujesz: spokojnego miejsca, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzać, 4 świec (czarnej, czerwonej, białej, zielonej), miseczki - metalowej lub ceramicznej. Przygotuj również przedmiot, który stanie się swego rodzaju amuletem/talizmanem – może być to kamień, wisiorek lub jakakolwiek inna rzecz, którą zawsze można mieć przy sobie – będzie ona przypominała o wyznaczonych celach i o tym, że zawsze mamy wsparcie.

Potrzebujemy jeszcze kartki papieru, która będzie reprezentować wszystkie przekonania/rzeczy/nałogi, które Cię uzależniają – przed rytuałem przypomnij sobie o tym wszystkim, z czym chciałbyś się pożegnać, a następnie narysuj to pod postacią symboli/symbolu. Karta zostanie później spalona, tak więc pamiętaj o zachowaniu ostrożności podczas rytuału.

A teraz do dzieła: Zacznij od zapalenia białej świecy – w naszym rytuale biała świeca reprezentuje świat duchowy – świat świetlistych energii, aniołów, opiekunów. Niechaj dobre energie wypełnią ten rytuał blaskiem i mocą – tak, jak i całe Twoje życie.

Następie zapalamy czarną świecę – czarna świeca reprezentuje w tym rytuale wszelkie blokady, ograniczenia i niepomyślne zbiegi okoliczności. Przymknij oczy i wyobraź sobie, że do płomienia czarnej świecy wrzucasz to wszystko, co do tej pory przeszkadzało Ci w życiu pełnią życia – zwizualizuj to jasno i wyraźnie – niechaj ogień pochłonie wszystkie ograniczenia! Teraz chwyć za kartkę, na której wcześniej narysowałeś symbol/symbole swoich ograniczeń. Pozwól, by objęły ją płomienie czarnej świecy i spal w misce. Niechaj wszystko to, co zbędne w końcu opuści Twoje życie! Patrząc, jak płomienie zamieniają kartkę w popiół, powtórz 3 razy: „Jestem wolny”.

Teraz czas na zapalenie czerwonej i zielonej świecy – czerwona świeca jest tu symbolem aktywności, twórczej energii, natomiast zielona – symbolizuje dobrobyt, obfitość, pomyślność. Gdy już zapalisz świece, przymknij oczy, chwyć do ręki Twój specjalny przedmiot, który stanie się Twoim amuletem i skup się na swoich celach na nadchodzący rok – co pragniesz zdobyć i osiągnąć? Jaki stan konta bankowego by Cię zadowalał? Czy marzy Ci się inna praca? A może w końcu pragniesz odczuć, czym jest prawdziwa miłość? Ty wiesz najlepiej jak może wyglądać i smakować szczęście w Twoim życiu. Wizualizuj swoje cele z jak największą ilością szczegółów i tak długo, aż poczujesz, że wizja już stała się rzeczywistością...

Pozwól wszystkim świecom wypalić się do końca, popiół wrzuć do umywalki, a następnie spłucz wodą – niechaj żywioł wody zabierze z sobą resztki starych i niepotrzebnych rzeczy... Twój osobisty amulet już jest 'naładowany' Twoimi marzeniami. Staraj się go nosić zawsze przy sobie, natomiast zawsze wtedy gdy poczujesz, że brakuje Ci sił, zapal białą świecę, chwyć amulet w dłonie, przymknij oczy i przywołuj w wyobraźni Twoje cele tak długo, aż znów poczujesz, że możesz je osiągnąć.

 

 

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2